bagaj içi ledli aydınlatma...

bakiergul

Onursal Admin
Onursal Danışman Yönetici
Tepki
262
Renk
LAL KIRMIZI
koray yuklerse fotoları göreceksiniz ardeşlerim....ama minik ortalarda yok...

Chirmicty

Onursal Üye
Başka Araç
Tepki
19
Adı
Koray HARMAN
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Araç Yılı
2018
koray yuklerse fotoları göreceksiniz ardeşlerim....ama minik ortalarda yok...

benim makinadaki kart okuyucu çalışmıyor akif abininde işi vardı ondan atamadım resimleri merak edin azcık daha :D

bakiergul

Onursal Admin
Tepki
262
Renk
LAL KIRMIZI
oldu bende merak içindeyim...:D*hehe*

UğurBalci

Fenomen Üye
Doblo
Tepki
2.448
Adı
Uğur
Kan Grubu
0 +
Meslek
İşçi
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Plus
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2015
Renk
KURŞUN GRİ
hayırlı olsun kardeşim walla benimde çok hoşuma gitti en kısa zamanda bende yaptırcam :D

mali_55

Yetkili Kişi
Başka Araç
Tepki
4.666
Adı
Mehmet Ali YALÇIN
Kan Grubu
A RH +
Meslek
memur (maliye)
Aracınız
Başka Araç
Araç Yılı
2011
Renk
gri
sen görmedin mali musti gördü....ben tavan aydnlatmasını bayağı evvelden yapmıştım zaten. geçen de torpidoya yaptım....koray atarsa resimleri. göreceksiniz...

baki abi d2 de torpidoya bu ledden yapsak torpidoyu açınca otomatik yanmasını nasıl sağlayabiliriz.. yani usta ile bi yapalım diye düşündük bi müşür felan yok torpidonun kilidinde... sen nasıl yaptın bunu abi...

bakiergul

Onursal Admin
Tepki
262
Renk
LAL KIRMIZI
sen görmedin mali musti gördü....ben tavan aydnlatmasını bayağı evvelden yapmıştım zaten. geçen de torpidoya yaptım....koray atarsa resimleri. göreceksiniz...

baki abi d2 de torpidoya bu ledden yapsak torpidoyu açınca otomatik yanmasını nasıl sağlayabiliriz.. yani usta ile bi yapalım diye düşündük bi müşür felan yok torpidonun kilidinde... sen nasıl yaptın bunu abi...

gayet kolay kardeşim...ben alarmlarda kllanılan kaput veya bagaj swich i kullandım. torpidoda uygun bir yer bularak delip montajladım...yarın koray resimlerini çekerek siteye koyar görürsünüz.....

mali_55

Yetkili Kişi
Başka Araç
Tepki
4.666
Adı
Mehmet Ali YALÇIN
Kan Grubu
A RH +
Meslek
memur (maliye)
Aracınız
Başka Araç
Araç Yılı
2011
Renk
gri

gayet kolay kardeşim...ben alarmlarda kllanılan kaput veya bagaj swich i kullandım. torpidoda uygun bir yer bularak delip montajladım...yarın koray resimlerini çekerek siteye koyar görürsünüz.....

hmm anladım abi.. ya abi misal eski şahinlerde bile var bu torpidoda aydınlatma... bari swiç ini koysalar da millet uğraşmasa delmeye feln...

premio2012_55

Fenomen Üye
Tepki
1.295
Adı
recep
Meslek
oto elektirik
Modeli
Renk
granit gri

hmm anladım abi.. ya abi misal eski şahinlerde bile var bu torpidoda aydınlatma... bari swiç ini koysalar da millet uğraşmasa delmeye feln...
abi şahinlerin topidosun daki swiç'ci kulanabilirisn doblo ya şahin parçası :D

mali_55

Yetkili Kişi
Başka Araç
Tepki
4.666
Adı
Mehmet Ali YALÇIN
Kan Grubu
A RH +
Meslek
memur (maliye)
Aracınız
Başka Araç
Araç Yılı
2011
Renk
gri
doğan görünümlü şahin oluyorda, doblo görünümlü şahin swiç i niye olmasın dimi...:D

mali_55

Yetkili Kişi
Başka Araç
Tepki
4.666
Adı
Mehmet Ali YALÇIN
Kan Grubu
A RH +
Meslek
memur (maliye)
Aracınız
Başka Araç
Araç Yılı
2011
Renk
gri
bu gün de tepe lambayı ledli yaptım arakadaşlar... harika oldu... o sarı ampulle nasıl idare etmişim onca zaman... ön kapıyı açınca aracın içi bembeyaz oluyor... usta tepe lambasının içine ölçerek bir plastik kesti... o plastiğe üç sıra led yapıştırdı ve ampulü iptal ederek ledleri bağladı ve tepe lambaya yerleştirdi... mercekli camın da etkisi ile ön kısım beyaz ışık ile çok aydınlık oldu...

sırada son olarak torpido var... onun da swiç ini falan hazıladı... bi arada onu takacaz... hepsi bitince resimleri paylaşırım...

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Tepki
3.146
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
bu gün de tepe lambayı ledli yaptım arakadaşlar... harika oldu... o sarı ampulle nasıl idare etmişim onca zaman... ön kapıyı açınca aracın içi bembeyaz oluyor... usta tepe lambasının içine ölçerek bir plastik kesti... o plastiğe üç sıra led yapıştırdı ve ampulü iptal ederek ledleri bağladı ve tepe lambaya yerleştirdi... mercekli camın da etkisi ile ön kısım beyaz ışık ile çok aydınlık oldu...

sırada son olarak torpido var... onun da swiç ini falan hazıladı... bi arada onu takacaz... hepsi bitince resimleri paylaşırım...

resimleri bekliyoruz abi

mali_55

Yetkili Kişi
Başka Araç
Tepki
4.666
Adı
Mehmet Ali YALÇIN
Kan Grubu
A RH +
Meslek
memur (maliye)
Aracınız
Başka Araç
Araç Yılı
2011
Renk
gri
tamam oğuz... şu ana aracın hangi kapısı açarsam (bagaj dahil) gece beyaz ışık ile içerisi pırıl pırıl oldu... torpidoyu da yapalım atacam resimleri...*tup*

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Tepki
3.146
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
abi vallahi gece kapıyı açınca sizin komşulae mahalleye ufo falan inmiş diye korkmasınlar ışıl ışıl yaptın dobloyu:D*haha**haha2**hehe*

bakiergul

Onursal Admin
Tepki
262
Renk
LAL KIRMIZI
hade bakalım...birde senin resimleri görek......

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Tepki
3.146
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE

bana mı dedin abi yoksa mehmet abiye mi *helpless*

bakiergul

Onursal Admin
Tepki
262
Renk
LAL KIRMIZI
abi vallahi gece kapıyı açınca sizin komşulae mahalleye ufo falan inmiş diye korkmasınlar ışıl ışıl yaptın dobloyu:D*haha**haha2**hehe*

oğuz müneccim misin görmeden nereden anladın ışıl ışıl olduğunu......

mali_55

Yetkili Kişi
Başka Araç
Tepki
4.666
Adı
Mehmet Ali YALÇIN
Kan Grubu
A RH +
Meslek
memur (maliye)
Aracınız
Başka Araç
Araç Yılı
2011
Renk
gri

tamam abi.. torpido olayını senin yaptığın şekli anlattım arkadaşa... o da aynı şekle uygun olacak şekilde swiç i ledi ayarladı... elektiriği alacağı teri tespit etti.. vakit geç olmuştu montajı hafta içi yapacaz artık...

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Tepki
3.146
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE

abi önceden bagaja yaptığı led resimlerini paylaşmıştı mehmet abi bunlarıda yapınca tahmin edebiliyoruz ...........

bakiergul

Onursal Admin
Tepki
262
Renk
LAL KIRMIZI

abi önceden bagaja yaptığı led resimlerini paylaşmıştı mehmet abi bunlarıda yapınca tahmin edebiliyoruz ...........

hııııımmmmmmmm:(

mali_55

Yetkili Kişi
Başka Araç
Tepki
4.666
Adı
Mehmet Ali YALÇIN
Kan Grubu
A RH +
Meslek
memur (maliye)
Aracınız
Başka Araç
Araç Yılı
2011
Renk
gri

oğuz yine söylüyorum özellikle bagajı aksesuar olsun diye değil ihtiyaçtan yaptım... aile kalabalık çocukları genelde bagaja atıyoruz oturmaya uygun sandıklar var benim bagajda... gece karanlık oluyordu şimdi çok rahat...