kardelenkurt

BAŞKAN
Yetkili Kişi
Admin
Doblo
Adı
Murat Üresin
Kan Grubu
0 +
Meslek
Memur
Aracınız
Doblo
Modeli
20. Yıl Özel Seri
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2020
Renk
Siyah
Arkadaşlar avatar yüklemede sorun yaşıyoruz dediniz. Bu konuda üye girişi yaptığınızda sitenin ana logosunun altındaki linklerde "AVATAR YÜKLE" adlı bir link oluşturuldu. Buraya tıklayarak bilgisayarınızdan avatarınızı yükleyiniz. Boyutu önemli değil sistem onu otomatik olarak boyutlandırıyor.

İsterseniz üye giriş yapıldıktan sonra "Profil Düzenle" den avatar düzenleyi seçerek burada aşağıda bulunan "Özel Avatar Kullan" seçeğeni seçiyoruz. Sonra "Avatar Yükleyin" yazan yere tıklayarak bilgisayarımızdan istediğimiz avatarı yüklüyoruz.

Ayrıca 100x100 px olan avatar boyutları 150x150 px olarak değiştirilmiştir. Avatara biraz daha büyük olacak.

Sorusu olan, yapamayan lütfen buradan sorularınız sorsun aynı gün içerisinde cevap alacaktır.Teşekkürler.

Team Doblo Ailesi*sarcasm*

kardelenkurt

BAŞKAN
Yetkili Kişi
Admin
Doblo
Adı
Murat Üresin
Kan Grubu
0 +
Meslek
Memur
Aracınız
Doblo
Modeli
20. Yıl Özel Seri
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2020
Renk
Siyah
150x150 olacak avatarınız. Bana avatar yapacağınız resmi atın ben uygun hale getireyim.

Ayrıca sitemizin üstünde ana logonun yanında aramanın yanında "AVATAR YÜKLE" var. Oradan yüklemeniz daha kolay.

CLAPES

Azimli Üye
öncelikle ilgine çok teşekkür ediyorum.avatar yukleme yerinden buldum ve yuklemek için çok ugraştım olmadı asıl sorun bendeymiş hiç aklıma gelmemişti resmin adını kısalttım sorun çözüldü.yükleme yerinde çok güzel anlatmışsınız *clap* ama beceriksizliğim işte tekrar çok teşşekkürler.

kardelenkurt

BAŞKAN
Yetkili Kişi
Admin
Doblo
Adı
Murat Üresin
Kan Grubu
0 +
Meslek
Memur
Aracınız
Doblo
Modeli
20. Yıl Özel Seri
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2020
Renk
Siyah
acemilik diyelim kardeş biz. Çözüldü ya gerisi yalan :D

kardelenkurt

BAŞKAN
Yetkili Kişi
Admin
Doblo
Adı
Murat Üresin
Kan Grubu
0 +
Meslek
Memur
Aracınız
Doblo
Modeli
20. Yıl Özel Seri
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2020
Renk
Siyah
ben teşekkür ederim..

yunuscetin

Aktif Üye
Adı
Yunus
Meslek
Güvenlik
Modeli
Renk
Siyah
ii akşamlar ben de avatar yükleyemiyorum.profil düzenleden girdim avatar yükleme bölümünden özel avatar kullndan bilgisayarımdaki resmi seçip değişiklikleri kaydet diyorum avatar başarıyla yüklendi diyor ama yüklenen hiç vir resim yok.:|

furkankaya

Daimi Üye
arkadaşlar nete mete gerke yok şimdi fotoyu acmadan sağ tıklayıp birlikte aç mıcrosoft offıce picture manager tıklayın sonra üste resimleri düzenle tıklayın sağda yeniden boyutlandır var ordan 150X150 yazın işlem tamamdırr :)

MEVKU946

Onursal Kocaeli Yöneticisi
Adı
MEVLÜT KÜÇÜKTİFTİK
Modeli
Renk
GÜNBATIMI
red005 tarafından yazılan metin:
arkadaşlar nete mete gerke yok şimdi fotoyu acmadan sağ tıklayıp birlikte aç mıcrosoft offıce picture manager tıklayın sonra üste resimleri düzenle tıklayın sağda yeniden boyutlandır var ordan 150X150 yazın işlem tamamdırr :)
SELAM FURKAN.AVATAR İŞİ TAMAMDA. ARKADAŞLARIN BAZILARI İMZA YERİNE RESİM VİDEO YÜKLÜYOR.ŞU İŞİ BANA TÜRKÇE BENİM ANLAYACAĞIM ŞEKİLDE ,ARABA ÇORUMDAN GELENE KADAR Bİ YAZIVER YEĞEN.SAYENDE MEVLÜT AMCANDA Bİ İMZA ATSIN. SELAMLAR. MEVLÜT AMCAN.*comfort**bye*

Chirmicty

Onursal Üye
Başka Araç
Adı
Koray HARMAN
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Araç Yılı
2018
benim avatarımın orjinal boyutları 497*640 24b jpeg formatı boyutlandırmada yapmadım forum kendi boyutlandırma özelliğine sahip sanırım

furkankaya

Daimi Üye
Chirmicty tarafından yazılan metin:
benim avatarımın orjinal boyutları 497*640 24b jpeg formatı boyutlandırmada yapmadım forum kendi boyutlandırma özelliğine sahip sanırım

bazılarında olmuyor ben de fikrimi paylaşıyım dedim :)

furkankaya

Daimi Üye
MEVKU946 tarafından yazılan metin:
red005 tarafından yazılan metin:
SELAM FURKAN.AVATAR İŞİ TAMAMDA. ARKADAŞLARIN BAZILARI İMZA YERİNE RESİM VİDEO YÜKLÜYOR.ŞU İŞİ BANA TÜRKÇE BENİM ANLAYACAĞIM ŞEKİLDE ,ARABA ÇORUMDAN GELENE KADAR Bİ YAZIVER YEĞEN.SAYENDE MEVLÜT AMCANDA Bİ İMZA ATSIN. SELAMLAR. MEVLÜT AMCAN.*comfort**bye*
mevlüt amca bak ben bunu bikmiyorum öğrenmek lazım aranızda bilen var mı ? :?

yclkck

Yeni Üye
Adı
Yücel
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2016
Benimde olmuyor avatar yükle diyorum resim yüklüyorum atıyor giriş ekranı çıkıyor

yunus0635

Fenomen Üye
Doblo
Adı
YUNUS KILIÇ
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Beyaz Eşya Kombi Tamir Bakım Servisi
Aracınız
Doblo
Modeli