Aux Girisi Problemi

efekentli

Yeni Üye
Doblo
Adı
Mustafa
Kan Grubu
AB RH +
Aracınız
Doblo
2021 model doblom var. Teyp de aux girişi yok. Teyp menüsünde de aux yok. Telefonu usb ile bağlandığımda dahili bellek olarak görüyor. Bluotut ile sadece telefon görüşmesi yapabiliyorum. Telefonu bağlandığımda youtube ve başka sitelerden müzik dinlemek istiyorum. Ne yapmam gerikiyor. Yardımcı olurmusunuz

Sefa cenikli

Saygın Üye
Doblo
Adı
Sefa
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Sağlık Teknikeri
Aracınız
Doblo
Modeli
Urban
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2014
Renk
Beyaz
2021 model doblom var. Teyp de aux girişi yok. Teyp menüsünde de aux yok. Telefonu usb ile bağlandığımda dahili bellek olarak görüyor. Bluotut ile sadece telefon görüşmesi yapabiliyorum. Telefonu bağlandığımda youtube ve başka sitelerden müzik dinlemek istiyorum. Ne yapmam gerikiyor. Yardımcı olurmusunuz
bende trans mitter aygıtı var araçta hem müzik dinliyorum ayrıca telefon görüşmesini de yapabiliyorum. Tavsiye ederim yine telefonuna indirebileceğiniz program ile de kesintisiz müzik vs. dinleme imkanına da kavuşmak mümkün. Aygıtta birde telefonu şarj edebileceğiniz modülde var bilginize.

Efekutay

Aktif Üye
Doblo
Adı
Efe Kutay
Kan Grubu
B RH +
Meslek
Şoför
Aracınız
Doblo
Modeli
Safeline
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2015
Renk
Beyaz
bende trans mitter aygıtı var araçta hem müzik dinliyorum ayrıca telefon görüşmesini de yapabiliyorum. Tavsiye ederim yine telefonuna indirebileceğiniz program ile de kesintisiz müzik vs. dinleme imkanına da kavuşmak mümkün. Aygıtta birde telefonu şarj edebileceğiniz modülde var bilginize.
Hocam bende bayadır araştırıyorum da kesilmeler filan olduğu söyleniyor kullandığınız cihazın marka modeli nedir memnun musunuz

onurustaoglu41

Daimi Üye
Doblo
Adı
Onur USTAOĞLU
Kan Grubu
0 +
Aracınız
Doblo
Motor
1.3 Multijet
Hocam bende bayadır araştırıyorum da kesilmeler filan olduğu söyleniyor kullandığınız cihazın marka modeli nedir memnun musunuz
Direk Bluetooth modülü alın kafanız rahat olsun. Teypin arkasındaki soket takıyorsun kurulumu çok basit

Operatör50

Azimli Üye
Doblo
Adı
ÜZEYİR
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Operatör
Aracınız
Doblo
Modeli
Panorama
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2014
Renk
Beyaz

Operatör50

Azimli Üye
Doblo
Adı
ÜZEYİR
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Operatör
Aracınız
Doblo
Modeli
Panorama
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2014
Renk
Beyaz

Operatör50

Azimli Üye
Doblo
Adı
ÜZEYİR
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Operatör
Aracınız
Doblo
Modeli
Panorama
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2014
Renk
Beyaz
Teyip bunun bire bir aynısı

Sefa cenikli

Saygın Üye
Doblo
Adı
Sefa
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Sağlık Teknikeri
Aracınız
Doblo
Modeli
Urban
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2014
Renk
Beyaz
Bunu Çakmaklı’ğa takınca direk teyipe bağlanıyor mu bu bende 2014 1.6 D3 panaroma var torpido gözünden aux yaptırmışlar bu cihazı alsam telefonu bağlaya bilir miyim araca
Bağlanıyor kardeşim direk FM radyo linki ile bağlanıyor frekansı sen ayarlıyor ve değiştirme yapabiliyorsun

Operatör50

Azimli Üye
Doblo
Adı
ÜZEYİR
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Operatör
Aracınız
Doblo
Modeli