autosock kar çorabı

vedatbj9238

Azimli Üye
arkadaşlar malum kış aylarında kar yağdığı zaman zincir takmak çok zor geliyor autosock kar çorabı ürününü internetten inceledim ve 145tlye siparişini verdim yarın kargoyla gelicek team doblo ailesinden alan veya deniyen varmı kullanışlımı değilmi acaba ankarada şuan kar yok ama ilk yağdığında test edicem sonuçları yazarım inşallah

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
sonuçları merakla bekliyoruz:)

Dark Knight

Fenomen Üye
Hayırlı olsun, inşallah doğru kararı vermişsinizdir. Türkiye şartlarında pek kullanışlı olacak gibi gelmedi bana.

FireExit

Onursal Üye
Dark Knight tarafından yazılan metin:
Hayırlı olsun, inşallah doğru kararı vermişsinizdir. Türkiye şartlarında pek kullanışlı olacak gibi gelmedi bana.

Abi kar mı yağıyor ki :):)

Dark Knight

Fenomen Üye
FireExit tarafından yazılan metin:

Yok o açıdan demedim, kumaş bir malzemeye benziyor bu ürün. Yollarımızın durumu malum. Bi de tuz attılar mı onu düşündüm. Bu ürün daha çok kanada gibi ülkeler için uygun bence.

FireExit

Onursal Üye
FireExit tarafından yazılan metin:

Yok o açıdan demedim, kumaş bir malzemeye benziyor bu ürün. Yollarımızın durumu malum. Bi de tuz attılar mı onu düşündüm. Bu ürün daha çok kanada gibi ülkeler için uygun bence.

Abi bildiğin üzere bizim ülkede yeni teknoliler hiç işlemiyor... Uyum sorunu yaşıyorlar :):)

bakiergul

Onursal Admin
Onursal Danışman Yönetici
Renk
LAL KIRMIZI
vedatbj9238 tarafından yazılan metin:
arkadaşlar malum kış aylarında kar yağdığı zaman zincir takmak çok zor geliyor autosock kar çorabı ürününü internetten inceledim ve 145tlye siparişini verdim yarın kargoyla gelicek team doblo ailesinden alan veya deniyen varmı kullanışlımı değilmi acaba ankarada şuan kar yok ama ilk yağdığında test edicem sonuçları yazarım inşallah

Pek kullanisli ve dayanikli bir urun degil....tek avantaji zincir gibi...jant,jant aagi,on takim,camurluk agizlari ve davlumbaza ve on takima zarar vermez....

vedatbj9238

Azimli Üye
arkadaşlar autosock siparişim geldi araca takması sökmesi çok kolay fakat hala kar yok karda deniycem asvaltta yırtılabiliyormuş kar üstünde gitmek lazımmış

Dark Knight

Fenomen Üye
arkadaşlar autosock siparişim geldi araca takması sökmesi çok kolay fakat hala kar yok karda deniycem asvaltta yırtılabiliyormuş kar üstünde gitmek lazımmış

Dediğim gibi bu ürün daha çok kanada gibi ülkeler için. Karlı havada taktın, yolda kar ve buzlanmanın olmadığı üstelik tuzlanmış asfalta geldin mi gitti canım ürün.

vedatbj9238

Azimli Üye
arkadaşlar nihayet ankaraya kar yağdı autosock kar çorabını deneme şansım oldu karlı yolda kullanışlı fakat yokuş çıkmaya gelince kayıyo patenaj atıyo ve buaradada patenajda karı kazıdığı için asvalt la temas etti ve parçalandı yani kullanırken hiç patinaj çekmememiz lazım ben bu üründen memnun kalmadım geri iadede almıyorlar zincir gibisi yokmuş sizin anlıycanız gitti bizim 145 tl. team doblo ailesine tavsiye etmiyorum en güzeli zincir.

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
arkadaşlar nihayet ankaraya kar yağdı autosock kar çorabını deneme şansım oldu karlı yolda kullanışlı fakat yokuş çıkmaya gelince kayıyo patenaj atıyo ve buaradada patenajda karı kazıdığı için asvalt la temas etti ve parçalandı yani kullanırken hiç patinaj çekmememiz lazım ben bu üründen memnun kalmadım geri iadede almıyorlar zincir gibisi yokmuş sizin anlıycanız gitti bizim 145 tl. team doblo ailesine tavsiye etmiyorum en güzeli zincir.

paylaşım için teşekkürler

kar lastiği gibisi yok

ALYEDZ

Azimli Üye
paylaşım için çok teşekkürler arkadaşım.

zaten bi ürün yararlıysa kısa sürede duyulup kulanıma geçiyor.

bu tarz ürünler daha çok reklemlarındaki kelime oyunlarıyla satılmaya çalışılıyor ve malesef başarılı da oluyorlar. İş satana kadar

sonrasında malesef hüsran.

Koskoca reklama minicik bi altyazı koyuyorlar güya biz uyarmıştık demek için.

Burada malesef olan senin kesene olmuş. Üzülmemek elde değil açıkçası. Sonuçta para kolay kazanılmıyor.

Bu yüzden bilgilendirme için bi kere daha teşekkür ederim.

Bu tuzağa bizde düşebilirdik çok rahat.

cAn 3436

Yetkili Kişi
Başka Araç
Adı
Can TANRIVERDİLER
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Uçak Teknisyeni
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Active
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2007
Renk
Crono Gri
bilgilendirme için teşekkürler....

Chirmicty

Onursal Üye
Başka Araç
Adı
Koray HARMAN
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Araç Yılı
2018
çivili lastik alırım bunla uğraşana kadar :D kumaş parçası benim arabamı nasıl tutucak yolda :D

dontplay

Daimi Üye

bilgi için çok teşekkürler

SerdarEngin

Vice President of TeamDoblo
Yetkili Kişi
Admin
Başka Araç
Adı
Serdar Engin
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Satış Md.
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2018
Renk
SİYAH
bende şu kaucuk olandan aldım ama ıstanbulda 2 yıldır takacak kadar kar yağmadı merak edıyorum ıse yararnı dıye..