autokıng e guvenebılırmıyım kı ?

nadir3515

Aktif Üye
Tepki
0
merhabalar benım aracımın kaputunda 15 ye yakın taş izi var aracını her hafta yıkayan ve cila atan biri olarak çok gözüme çarpıyo rahatsız oluyorum yakın zamanda kasko yaptırıcazyaptırdıktan sonra kucuk onarımlardan autokınge goturucem rutus yapısınlar vede komple pasta cila boya korumayı kaskodan yapıyolar dıye bılıyorum yanlıs bılıyosam düzeltin bide işinin piri diye biliyorum bunları ?

MEHMET78

KARABÜK YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Tepki
13.368
Adı
MEHMET
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Başka Araç
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
BEYAZ
pasta cila ve boya koruma normalde kaskoya girmez.

2009_premio

Fenomen Üye
Tepki
536
Adı
Hanefi BOZKURT
Meslek
İngilizce Öğretmeni
Modeli
Renk
GRANİT GRİ
daha 4 gün önce autoking e gittim, taş izi filan dinlemiyolar rötuş yapmıyolar, direk olarak o parçayı boyuyolar (istanbul-maslak)
ufacık bi çizik için bagaj kapağını komple boyamayı teklif ettiler, çok aşırı bi yoğunluk var o yüzden şipşak zaman kaybı olmasın diye geleni gideni boyuyolar. rötuş daha fazla zaman aldığı için yapmıyolar. ayrıca işçilikleri eskisi kadar iyi değilmiş nette araştırırsanız canı yanan çok kişi var. Ama izmir şubeleri nasıldır bilinmez tabi farklılık gösterebilir.

MEHMET78

KARABÜK YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Tepki
13.368
Adı
MEHMET
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Başka Araç
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
BEYAZ
büyükşehirlerde sıkıntı tabi ki yoğunluktan dolayı.

nadir3515

Aktif Üye
Tepki
0
daha 4 gün önce autoking e gittim, taş izi filan dinlemiyolar rötuş yapmıyolar, direk olarak o parçayı boyuyolar (istanbul-maslak)
ufacık bi çizik için bagaj kapağını komple boyamayı teklif ettiler, çok aşırı bi yoğunluk var o yüzden şipşak zaman kaybı olmasın diye geleni gideni boyuyolar. rötuş daha fazla zaman aldığı için yapmıyolar. ayrıca işçilikleri eskisi kadar iyi değilmiş nette araştırırsanız canı yanan çok kişi var. Ama izmir şubeleri nasıldır bilinmez tabi farklılık gösterebilir.

valla bugun musterı hızmetlerıyle konustum dedım kı ben kasko yaptırmayı dusunuyorum aracımın kaptuunda 10 a yakın taş izi var kaskodan yaptırma ımkanımız varmı dedım yok dedı yapamayız anlasılır kasko zamanında olusan hasarları karıslar dedı lavuk

2009_premio

Fenomen Üye
Tepki
536
Adı
Hanefi BOZKURT
Meslek
İngilizce Öğretmeni
Modeli
Renk
GRANİT GRİ
keşke öyle demeseydiniz. kaskonuz varmış gibi sorsaydınız, kaputtaki taş izlerine rötuş yapıyomusunuz deseydiniz o zaten kasko var sanardı :)