Arka sürüglu kapı

Oktay Sürücü

Azimli Üye
Doblo
Adı
Oktay
Kan Grubu
0 -
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2018
Renk
Akdeniz mavisi
Arkadaşlar iyi günler bugün garip bir sorunla karşılaştım hatta 2 2018 premio plus aracımin sol arka kapı disardan açılmıyor kapı kendini kitliyor camlar çalışıyor kapı kendini askıya aldığı zaman disardan askiyi salaniliyorsun yani bütün fonksiyonları çalışıyor tek sıkıntısı disardan açılmıyor diğer sıkıntı ise sağ sürgülü kapıdan gıcırtı sesi geliyor onun sebebini bilen varsa şimdiden teşekkür ederim

dejavu474

Azimli Üye
Doblo
Adı
ahmet sarıkaya
Kan Grubu
0 +
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Plus
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2018
Renk
beyaz
arkadaşım mrb özellikle doblo 3 ve 4 kasalarda sag sürgülü kapı gıcırtısı kronik benim araçta 2018 premio ben kendim tespit ettim sıkıntıyı kapıları hızlı kapatmadan dolayı üstteki kilit karsılıgın plastigi var direkte yuva içeri dogru eziliyor plastigi çıkarıp yuvayı dışarı dogru tornavida benzeri ne olursa çekeceksin atabilirsem yinede foto atarım

Oktay Sürücü

Azimli Üye
Doblo
Adı
Oktay
Kan Grubu
0 -
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2018
Renk
Akdeniz mavisi
arkadaşım mrb özellikle doblo 3 ve 4 kasalarda sag sürgülü kapı gıcırtısı kronik benim araçta 2018 premio ben kendim tespit ettim sıkıntıyı kapıları hızlı kapatmadan dolayı üstteki kilit karsılıgın plastigi var direkte yuva içeri dogru eziliyor plastigi çıkarıp yuvayı dışarı dogru tornavida benzeri ne olursa çekeceksin atabilirsem yinede foto atarım
Ustam dedigin yeri tam anlayamadım fotoğraf atma şansın varsa atarmisin