Arka koltuk alt kısımları

grkntpl

Aktif Üye
Adı
Gürkan
Arkadaşlar benim Doblo araçlarda özellikle arka sürgülü kapılar ilk açıldığında hep dikkatimi çekmiştir koltuk altında iki ayaklı demir üzerinde oturuluyormuş gibi görüntü var. Resimde çizerek belirtmeye çalıştım ön koltuk ile arka koltuklar arasındaki alt kısım farkını, buradaki boşluğu tıpkı ön koltuk altlarında olduğu gibi uygun bir plastik veya benzeri dayanıklı bir malzeme ile örtmek mümkün olur mu.? Bu görüntü arka bagaj bölümünü açınca da var. Hadi orası koltukları kaldırmak için orta kısımda kaldığından sabitlemek olmaz diyelim. Ama arka koltuk yan kısımları resimde işaretli olan yerler sanırım uygun malzeme ile kapanabilir bakalım arkadaşlardan ne fikirler gelecek.? Ben doblo almış olsaydık uğraşmaya başlamıştım bile :D

grkntpl

Aktif Üye
Adı
Gürkan
Bu konu daha önce tartışıldı mı.? Kimsenin bu konuda şöyle olsa gibi bir fikri yok mu acaba.?

2009_premio

Fenomen Üye
Adı
Hanefi BOZKURT
Meslek
İngilizce Öğretmeni
Modeli
Renk
GRANİT GRİ
Ben hiç önemsemedim bunu hatta oranın açık olması avantaj sağlıyor. Şemsiye falan sokuyorum oraya çok kullanışlı.

sukru56

Onursal Üye
Doblo
Adı
mehmet
Kan Grubu
0 +
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Plus
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2017
Renk
beyaz
Umarim fikri olan biri cikar ve gonlune gore bir cozum uretirsin. Ne yalan soyleyeyim milyon kere baksam senin dusuncen ben de belirmezdi ;) kisisel dusuncem hicbir ek yapim orjinal goruntusunden guzel olmaz renk tutmaz ton tutmaz milim kayar vs

sukru56

Onursal Üye
Doblo
Adı
mehmet
Kan Grubu
0 +
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Plus
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2017
Renk
beyaz
Bir de aklima simdi geldi resimlere tekrar bakinca.Arka koltuklarin katlanmasi gerektiginde bagaj komple duz zemin bozulmasin diye belkide arkaya ondeki gibi koltuk alti ek parca yapmamislar.Bagaj tarafi icin bu fikri zaten sen belirtmissin ama sanki ayni durum arka koltuk alti icinde gecerli gibime geldi.