ARKA EĞLENCE PAKETİ

dream34

Azimli Üye
merhaba arkadaşlar ..arabama arka eğlence paketi yaptırmak istiyorum orjinal teyp üzerine olacak..marka olarak öneriniz nedir ve fiyat aralıgı hakkında bılgınız var mı ayrıca montajını profesyonel olarak yapan istanbul içi bildiğiniz bir yer var mı ?? yardımlarınızı beklıyorum :)

melrock

Saygın Üye
Doblo
Adı
Enis
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Conformatic
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2011
Renk
Çöl Grisi
orjinal teyp kalacak dediğinize göre, eğlence paketinden kastettiğiniz tam olarak nedir acaba ? ne taktirmak istiyorsunuz ?

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
merhaba arkadaşlar ..arabama arka eğlence paketi yaptırmak istiyorum orjinal teyp üzerine olacak..marka olarak öneriniz nedir ve fiyat aralıgı hakkında bılgınız var mı ayrıca montajını profesyonel olarak yapan istanbul içi bildiğiniz bir yer var mı ?? yardımlarınızı beklıyorum :)

eğlence paketinden kastınız

müzik sistemi tv vcd falan heralde bizim forumun tunungçisi snt tuning var beykozda buluşmada gidip tanıştık oraya gidip yaptırabilir ve bilgi alın size baki abi yardımcı olur

dream34

Azimli Üye
koltuk başlıklarının arkasına 2 adet ekran yaptırmak istiyorum ( orjinal teyp üzerine ) markası nedir ve maliyeti ne olur ?? ayrıca cd çalarında dvd oynatma formatı varmı ve usbden fılm izlenebilirmi ??

bakiergul

Onursal Admin
Onursal Danışman Yönetici
Renk
LAL KIRMIZI
orjinal teyipten arka eğlence paketi kullanmaniz imkansız......arka başlık monitörlerini sürecek bir surücü cihaza ..double dın veye indash ihtiyacınız var....sitenin sağ üst kısmında resmi tedarikçimiz SNTtuning in telefonlarından daha detaylı bilgi alabilirsiniz..