arka camda çizik

bakiergul

Onursal Admin
Onursal Danışman Yönetici
Renk
LAL KIRMIZI
deneyeceğim. teşekkürler baki abi..
.
rica ederim kardesim. yanliz cok ince bir pasta hatta vax kullan..cizikleri cikartayim diye hepten mahvetme...

önerini ve uyarılarını önemsiyorum. tekrar teşekkürler.

biz tesekkur ederiz......gorevimiz siz kardeslerimize faydali olabilmek....*tup*

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
kesinlikle pasta sürme hayvanın biri bizimkinee çamurlu iken yazı yazmış ALLAH tan her ay boya koruma yapıyorum o yüzden çok belli bir şekilde çizilmemiş ama yakından belli olujuyordu bende pasta ile bi köşesinde denedim fakad dahada çiziliyor parlaklığı gitmiyor ama çiziliyor bende cila m ile sildim cila çıkardı ve dediğim izler kayboldu ama tabi boya korumanın faydası var

pastayı deneyeceksende bi köşede dene

mus55

SAMSUN YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Doblo
Adı
MUSTAFA
Kan Grubu
0 +
Meslek
Mobilya
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Plus
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2015
Renk
Koyu gri

madak

Daimi Üye
kesinlikle pasta sürme hayvanın biri bizimkinee çamurlu iken yazı yazmış ALLAH tan her ay boya koruma yapıyorum o yüzden çok belli bir şekilde çizilmemiş ama yakından belli olujuyordu bende pasta ile bi köşesinde denedim fakad dahada çiziliyor parlaklığı gitmiyor ama çiziliyor bende cila m ile sildim cila çıkardı ve dediğim izler kayboldu ama tabi boya korumanın faydası var

pastayı deneyeceksende bi köşede dene

bunu da dikkate alıcam. teşekkürler

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
orası çok acayip bir mmadde çok hassas özellikle arabasını fırça ile yıkayanların orası çok çabuk matlaşıyor ve çok kötü duruyor oraya yıkarken çok özen gösteriyorum çünkü parlak iken çok güzel duruyor

madak

Daimi Üye
valla 2 aylık araba. yazıyı görünce çok canım sıkıldı ama naparsın*no*