araçta titreme

hknark

Yeni Üye
arkadaşlar bende 2012 1.6 doblo var. geçen 120 bin bakımı ve tirgeri servisdeğişti. fakat araç 2000-2500 devirde ince bi titreme başlıyor. servis önce titreme yok dedi ben itiraz edince motor kulağının 1 tanesini değiştirdiler ama titreşim devam ediyor öyleki gaz pedalı ayağımı gıdıklıyor Smile) hatta yağ gibi asfaltta titreşimden dolayı göğüsten ses geliyor. buna rağmen servis elimden gelen bu dedi. vites boşta iken sorun yok... sizce sorun nerdeee

RAPTOR

Fenomen Üye
Modeli
Renk
Beyaz
triger değişmeden öncede bu sorun varmıydı?

hknark

Yeni Üye
kardeş tirger değişmeden önce titreme yoktu. sabah çalıştığında boş vitesde motordan takır takır ses geldi ısınınca geçti. ayrıca bu gün otobanda balata sıyırdı. yük yok koku yok zorlama yok. yakacam bu arabayı

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
geçmiş olsun bence triger kayışının montajında bi problem olabilir

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
geçmiş olsun bence triger kayışının montajında bi problem olabilir

hknark

Yeni Üye
BU GÜN SERVİSTEN ARADILAR SOL AKİS BAŞI ÇIKMIŞ. BU TİRGER KAYIŞI DEĞİŞİRKEN MONTAJ HATASI OLABİLİRMİ. ZATEN TEBRİYAJIN SIYIRMA OLASILIĞI YOKTU AMA SERVİSTEKİ ÜSTÜN İNSANLARA ANLATAMADIM. ARABAMDAN SOĞUTDULAR BENİ

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
olabilir söktüler ise takamamışlardır yetkili servislere çok dikkat etmek lazım çünkü adam gibi usta bulmak çok zor öyle okulda okumakla usta olunmuyor resmen acemi adam dolu