aracım su alıyor

onur05

Yeni Üye
Doblo
Adı
onur
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Doblo
merhaba, 2015 doblo d4 kasa aracım sol şoför koltuğunun altındaki taban ıslanıyor, kalorifer peteğinden şüpheleniyordum fakat ondan değil, daha önce başına böyle bir şey gelen oldu mu acaba

MEHMET78

KARABÜK YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Adı
MEHMET
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Başka Araç
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
BEYAZ
merhaba, 2015 doblo d4 kasa aracım sol şoför koltuğunun altındaki taban ıslanıyor, kalorifer peteğinden şüpheleniyordum fakat ondan değil, daha önce başına böyle bir şey gelen oldu mu acaba
Klima ya da su tahliye giderlerinde sıkıntı olabilir

Northern

Yeni Üye
Adı
necmi
Kan Grubu
0 +
Modeli
Araç Yılı
2012
Merhaba arkadaş..
Benim kısa süre önce başıma geldi.doblo 3 te.Önce kalorifer fanı bozuldu.sonra zeminde hafif ıskaklık gördüm bikaç gün.Sonra Hareket halindeyken ön yolcu bölümünden torpido dan bildıiğin su boşalıverdi. silecekleri ve öncam yağmur ızgarasını söktüm birde ne göreyim.su kanalında en az 3 kova su.Bunun nedeni de gider deliğindeki lastik boru küçük yaprak ve çalı çırpıdan tıkanmış..
Sana tavsiyem ön cama bir iki kova su at ve on ızgarada. Su kanalına üstten bak.sonra aşağı akıyormu bak..
Birde yağmurlu hava veya aracı yıkadiktan sonra oluyorsa kapı altında su gider delikleri olmalı onları kontrol et.
Başıma gelenin videosunu atıyorum sana.belki işe yarar.

onur05

Yeni Üye
Doblo
Adı
onur
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Doblo
teşekkür ederim verdiğin bilgiler için