Doblo Aracim sola cekiyor

Serhat2347

Daimi Üye
Doblo
Adı
Serhat
Kan Grubu
B RH -
Meslek
Depo şefi
Aracınız
Doblo
Modeli
Jtd
Motor
1.9 Jtd
Araç Yılı
2005
Renk
Kırmızı
İyi günler teamdoblo ailesi aracım 2005 model 1.9 jtd 2 hafta oldu alalı ama aracımda sağa çekme vardı rot ayarı ile düzeltildi ama 24 saat sonrasında bu kez sola çekmeye başladı
sonrasinda tekrar baktırdığım da rotcu lastiklerin sıkıntılı sorun lastik dedi ve 2 adet lastik alıp taktik tekrar Rot ayarı yapıldı ama 24 saat sonrasında bu kezde sola çekmeye başladı ve sanki direksiyonu kendim çeviriyorum gibi sola çekiyor daha önce başına gelmiş olan ve çözüme ulaştırmak için desteklerinizi bekliyorum değerli yorumlarınız için teşekkür ederim

Doblolara fısıldayan adam

Doblo 3 pluspack 2012
Doblo
Adı
Aykut
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Şoför
Aracınız
Doblo
Modeli
Maxi Cargo
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2012
Renk
Beyaz
Direksiyon kutunda boşluk vardır kutu boşluk yapmış olabilir direksiyon mafsallarını gözden geçir bir de bazı makinalar tam ayar veremiyor ön takım kontrolü yaptırıp başka rotcuda rota gir rotçu bilgisayarlarını bazen güncellemiyorlar makinaları problemli olabiliyor

FurkannC

Daimi Üye
Doblo
Adı
Furkan
Kan Grubu
0 +
Aracınız
Doblo
Ön arka takım kontrolü yaptırın. Arka takımdaki bir sorundan dolayı da çekme yapıyor olabilir.

lodoslu_91

Azimli Üye
Doblo
Adı
Recep Doğan
Kan Grubu
0 +
Meslek
Grafik Tasarıncı
Aracınız
Doblo
Modeli
Safeline
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2010
Renk
Siyah
Ön Takımları Kontrol Ettirmelisiniz. Aynı Sorunu Bende Yaşadım. Salıncaklar Değişti Şuan Sorun Yok.

Serhat2347

Daimi Üye
Doblo
Adı
Serhat
Kan Grubu
B RH -
Meslek
Depo şefi
Aracınız
Doblo
Modeli
Jtd
Motor
1.9 Jtd
Araç Yılı
2005
Renk
Kırmızı
Ön Takımları Kontrol Ettirmelisiniz. Aynı Sorunu Bende Yaşadım. Salıncaklar Değişti Şuan Sorun Yok.
Bugün Rot cuya gittim sağ sol yaptık düzelmedi dar vakitte yetisebildim yarın babamla gönderecem arabayı çiz çiz diye birsey söyledi tornacidan alıp onunla bakacakmis akşam denedim bir süre bazen sağa bazen sola çekiyor ama yarın salıncaklarada baktirayim teşekkürler değerli yorumlarınız için