araçda sigara içiyormusunuz

UmitKaraburun

Daimi Üye
oluyor da koltuklarda cok saçma bir koku olkuyor karısıyor ama faydasını görüyorum bide ewin önüne cekersem arabayı kapıları acık bırakıyorum biraz havalanıyor içeri...

lorenz

Azimli Üye
diamond tarafından yazılan metin:
İçiyorum valla her küllük yerine sol bacağımın kenarından yere döküyorum külünüde :) döşemelerin bazı yerlerinide yaktım araçta içtiğim sigara kadar başka yerde içtiğimden tat alamıyorum
ya hiç sigara içen yok mu bu forumda diyecektim ondekilere serbest arkadakilere yassahh...

geremy

Onursal Kurucu
konuyu aylar önce açmışım.
içmiyorum-içirtmiyorum.
kimseye kıyak yapmadım şimdiye kadar.
davranışım genelde takdir edilmekle birlikde bozulanda olmuyor değil.

filizcima

Daimi Üye
bır zamanlar ıcerdım sımdı ıcmıyorum ıcırmıyorum uzun yollarda usttekı cukur torpıdoyu agzına kadar fındık fıstıkla dolduruyorum oda ıs goruyo tavsıyemdır:) Bıde bunu tavsıye amacıyla soyluyorum yasayan bılır 22 yasımda kanser denen ılletle tanıstım.İçenlere ıcmeyın dıyorum Karsıdan davulun sesı hos gelıyo bana ıcme dıyenlerı tınlamıyordum ama sımdı ıcılen ortama bıle gırmıyorum.LÜTFEN İÇMEYİN İÇİRMEYİN....

cAn 3436

Onursal Danışman Yönetici
Yetkili Kişi
Başka Araç
Adı
Can TANRIVERDİLER
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Uçak Teknisyeni
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Active
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2007
Renk
Crono Gri
filizcima tarafından yazılan metin:
bır zamanlar ıcerdım sımdı ıcmıyorum ıcırmıyorum uzun yollarda usttekı cukur torpıdoyu agzına kadar fındık fıstıkla dolduruyorum oda ıs goruyo tavsıyemdır:) Bıde bunu tavsıye amacıyla soyluyorum yasayan bılır 22 yasımda kanser denen ılletle tanıstım.İçenlere ıcmeyın dıyorum Karsıdan davulun sesı hos gelıyo bana ıcme dıyenlerı tınlamıyordum ama sımdı ıcılen ortama bıle gırmıyorum.LÜTFEN İÇMEYİN İÇİRMEYİN....
geçmiş olsun :( :(

Dark Knight

Fenomen Üye

Geçmiş olsun :(

geremy

Onursal Kurucu
araç kullanırken sigaradan alınan zevk başka oluyor. keyifli geliyor insana yanlız yanık izi sinen koku dikkat dağılması içerde içmeyenleri zehirleme gibi olumsuz yanları var.
sigara içilenle içilmeyen araç içine oturunca çok farklı oluyor.
hiç bir temizlik ve koku sinmiş sigara kokusunu gideremiyor maalesef.
ben 3 yıldır çok canım çektiği halde bu olumsuzlukları aklıma getirip içmiyorum.
tavsiyem içmeyin içirtmeyin.

ERCAN

Daimi Üye
öncelikle geçmiş olsun..
2006 yılında babamı kaybettim..akciğer kanseriydi..günden güne eridi...bitti..bu zamansız ölüm sigaradan nefret etmeme sebep oldu...dediğiniz gibi bunu yaşayan çok iyi bilir..allah sağlık şifa versin.

yildiz mavisi

Daimi Üye
ben içiyorum ama aracımın küllüğünü hiç bir zaman kullanmamışımdır. tertemiz duruyor. benden öce kullanan arkadaşda öğretmendi zaten sigara içmiyordu. sigara içerim ama havalandırmayı unutmam içerisi su aralar kokuyor biraz o da kış olduğu için havalandıramıyorum soğuk. yazın hiç kokmaz. ayrı bir küllük koydum onu kullanıyorum.

bakiergul

Onursal Admin
Renk
LAL KIRMIZI
Sevgili ercan abicim evvele başın sağolsun Allah sizlere ömür versin.....Bende sigara içiyorum aylarca bıraktım ama yine başladım olmuyor bizi esir almış namusuz şey.....Ben burada asla sigarayı savunmayacağım.....Ama kanser denen lanet hastalık artık nezle grip gibi.....Kime sorsan bir tanıdığı muzdarip bu konudan....Bende 5...6 sene içinde 4 arkadaşımı bu melun hastalığa verdim...İki arkadaşımı beyin tümörü Bir arkadaşımı lenfoma ve bir arkadaşımı rabdomio Sarkom dan kaybettim....Bu arkadaşımın yakalandığı kanser türü doktorların söylediği genelde 03 yaş çocuk kanseriymiş ve benim arkadaşım türkiyede 1943 den beri yetişkinlerde raslanan 49.vakaa imiş...İşin enterasan yanı bu arkadaşım 37 yıllık kısa yaşamında hiç sigara içmedi alkol olarak hayatında 30 bardak bira içmedi...hiç kahvehane den içeri girmedi....Yani varın siz hesap yapın ...Sigara tabii ki çok büyük etken ama vade dolmuşsa baş ağrısı bahane ercan abicim.....Ya neyse abicim bu konuda çok dertliyim çok doluyum nasip olurda birgün karşılaşırsak uzun uzun dertleşiriz ....Rabbim kimseleri onulmaz hastalıklarla acılarla sınamasın ...Sağlıcakla..

bakiergul

Onursal Admin
Renk
LAL KIRMIZI
Nasipse yeni aracımda bende içmeyip içirttirmemeyi düşünüyorum......