arabam çalişmıyo

tuncay480

Yeni Üye
arabamı bir gün çalıştırmadımmı ertesi günçalışmıyo. hava filitresini söküp karbüratörün içne biraz benzin döküyorum hemen çalışıyo ondan sonra bir sorun yok. arabam 2001 doblo 1.2 benzinli yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

bakiergul

Onursal Admin
Onursal Danışman Yönetici
Renk
LAL KIRMIZI
tuncay480 tarafından yazılan metin:
arabamı bir gün çalıştırmadımmı ertesi günçalışmıyo. hava filitresini söküp karbüratörün içne biraz benzin döküyorum hemen çalışıyo ondan sonra bir sorun yok. arabam 2001 doblo 1.2 benzinli yardımlarınız için şimdiden teşekkürler
Abicim evvele hoşgeldin önce kendini tanışma bölümünde tanıtsaydın daha iyi olurdu.....Gelelim aracındaki arızaya.....Sadece tahminde bulunuyorum.....Abicim karbüratörün hava alıyor olabilir ilk çalışma için gerekli olan benzin uçup gittiğinden tekrar ilk çalışmaya gerkli benzin karbüratör içerisinden uçuyordur ...Peki çalıştıktan sonra aracında aptal çalışma rolantide titreme vs çekişte tekleme boğulma yapıyormu.....Biraz detay verirsen daha çok yardımcı olabiliriz....

tuncay480

Yeni Üye
yardımların için teşekkürler yalnız tanışma bölümünü bulamadım ara sıra çalıştıktan uzun bir süre ara sıra elektrik arızası lambası yanıyo o zaman teklemeli çalışıyo 1 - 2 dakika sonra düzeliyo sonra çekişinde çalışmasında bir sorun olmuyo arabamıda çok seviyorum ne yapacağımı şaşıdım

bakiergul

Onursal Admin
Renk
LAL KIRMIZI
tuncay480 tarafından yazılan metin:
yardımların için teşekkürler yalnız tanışma bölümünü bulamadım ara sıra çalıştıktan uzun bir süre ara sıra elektrik arızası lambası yanıyo o zaman teklemeli çalışıyo 1 - 2 dakika sonra düzeliyo sonra çekişinde çalışmasında bir sorun olmuyo arabamıda çok seviyorum ne yapacağımı şaşıdım
elektrik arızası başka bir sorun onunla alakası yok bu arızanın ama çok önemli bi arıza olduğunu sanmıyorum anadolu yakasında oturuyor iseniz ustama baktırabiliriz daha doğrusu istanbulda oturuyor iseniz yardımcı olurum.....

bakiergul

Onursal Admin
Renk
LAL KIRMIZI
geremy tarafından yazılan metin:
lütfen konuyu alakalı yere açın.

TAŞINDI
Valla kardeşim nasıl taşınacağını bilsem ben yapacam ama biliyorsun bu konuda biraz kıtım.....

geremy

Onursal Kurucu
yok abi sen yönetici olmadığın için taşıyamassın.
kardelene söyleyelim senide yöneti yapalım.

bakiergul

Onursal Admin
Renk
LAL KIRMIZI
geremy tarafından yazılan metin:
yok abi sen yönetici olmadığın için taşıyamassın.
kardelene söyleyelim senide yöneti yapalım.
Elimden geleni yaparım kardeşim.....Valla zaten hep burdayım faydam olacaksa seve seve....