ARABAM ABS LİMİ ABS SİZ Mİ..??????

SerdarEngin

Vice President of TeamDoblo
Yetkili Kişi
Admin
Başka Araç
Adı
Serdar Engin
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Satış Md.
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2018
Renk
SİYAH
Bak bugünde indirim geldi mazota:D.Birde bazı istasyonlar yüzde 12 ila 20 arası indirim kampanyaları yapıyorlar,yakalarsak ordan uçak mazotu alıyoruz 20 liralık felan:D
Buarada bir anım: Cepte para yok ,sene geçensene,girdim benzin istasyonuna,15liralık dedim pompacı kardeşe,adama bana ne dese iyi:

ZİPPO NERDE abi:D...Tabi ben bozuntuya vermedim,adam beni hiç tanımaz ama espriyle koydu lafı.Anahtarı verdim eline pompacının ben karşı kafede yemek yiycem sen arabayı yıkattır kafenin önüne çek dedim:D Önce kal geldi komik pompaciya ,sora arkama bakmadan kafeye girdim.oturdum 1 bardak su söyledim,pompacı SEVE SEVE gitti yıkattı getirdi arabayı ama bidaha tövbe etmiştir espiri yapmaya:D:D:D

eyetem

Aktif Üye
Adı
Ömer Faruk
Kan Grubu
0 +
Meslek
Özel Sektör
Modeli
Araç Yılı
2012
Renk
BEYAZ
Heyecan olsun diye ne Yapalım :))

bakiergul

Onursal Admin
Onursal Danışman Yönetici
Renk
LAL KIRMIZI
serdarengin tarafından yazılan metin:
Bak bugünde indirim geldi mazota:D.Birde bazı istasyonlar yüzde 12 ila 20 arası indirim kampanyaları yapıyorlar,yakalarsak ordan uçak mazotu alıyoruz 20 liralık felan:D
Buarada bir anım: Cepte para yok ,sene geçensene,girdim benzin istasyonuna,15liralık dedim pompacı kardeşe,adama bana ne dese iyi:

ZİPPO NERDE abi:D...Tabi ben bozuntuya vermedim,adam beni hiç tanımaz ama espriyle koydu lafı.Anahtarı verdim eline pompacının ben karşı kafede yemek yiycem sen arabayı yıkattır kafenin önüne çek dedim:D Önce kal geldi komik pompaciya ,sora arkama bakmadan kafeye girdim.oturdum 1 bardak su söyledim,pompacı SEVE SEVE gitti yıkattı getirdi arabayı ama bidaha tövbe etmiştir espiri yapmaya:D:D:D

Pezevenge.........Zippo nerde dediğinde........ananın suyunun altını mı yakacan diye sorsaydın ya..........

RAPTOR

Fenomen Üye
Modeli
Renk
Beyaz

:D :D :D :D :D :D delisin aga!

RAPTOR

Fenomen Üye
Modeli
Renk
Beyaz
hacı ne yorumlar var yaaa...koptum ulan!herkes ayrı bi enstantene!oto mizah dergisi gibisiniz!

RAPTOR

Fenomen Üye
Modeli
Renk
Beyaz
diamond tarafından yazılan metin:
Hızlı bir şekilde giderken ani fren yap eğer fren bedalı küt küt vuruyosa Abs vardır yok fren bedalında herhangi bir hareket yoksa Abssizdir :)
:D:D:D:D abu arada elfrenini çek,vitesi 5 den 2 ye al, birde 40 kiloluk şanzımana bağlı çapayı camdan dışarı at ,he birde yapabiliyosan kapıdan ayağını yere sür:D:D:D

40 kiloluk şanzımana bağlı çapayı camdan dışarı at,yapabiliyorsan kapıdan ayağını yere sürt! :D:D:D:D:D:D:D:Dbu sabah saat 9.30 dan beri buna gülüyorum....

RAPTOR

Fenomen Üye
Modeli
Renk
Beyaz
istanbuldakizmirli tarafından yazılan metin:
:D:D:D:D abu arada elfrenini çek,vitesi 5 den 2 ye al, birde 40 kiloluk şanzımana bağlı çapayı camdan dışarı at ,he birde yapabiliyosan kapıdan ayağını yere sür:D:D:D

Serdar mazot mu aldın yine :D

buda süper olmuş....:D:D:D:Dahahahahaa koptum ulan!:D:D:D

bakiergul

Onursal Admin
Onursal Danışman Yönetici
Renk
LAL KIRMIZI
Baba ne içtiniz siz allasen yaaaaaaaa.............:D