APP Plaka

Kaya.

Aktif Üye
Adı
Kemal
Modeli
Renk
Beyaz
Merhabalar
App plaka yaptırmak istiyorum fakat yaptığım araştırmalar sonucu kafama bazı sorular takıldı.
Birde size sormak istedim. Yasal mıdır? Trafik polisinin ceza yazma olasılığı varmıdır?
Birçok internet sitesinde mühürlü ve mühürsüz olarak satışı var fakat plakayı yapan bu kişilerin mühür basma yetkisi yok diye biliyorum.
Ve son olarak tanıdığınız, kullanıyorsanız yaptırdığınız yerlerin varsa telefon numarası - internet sitesi - adres vb. yorum kısmına yazarsanız sevinirim.
Şimdiden teşekkürler...

MEHMET78

KARABÜK YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Adı
MEHMET
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Başka Araç
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
BEYAZ
benzer bir konu vardı.arkadaşlar ceza yenilebileceğini belirtmişlerdi.site içinde aratırsanız daha ayrıntılı bulabilirsiniz.

m_ates27

Fenomen Üye
Doblo
Adı
Mustafa ATEŞ
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Zabıta Memuru
Aracınız
Doblo
Modeli
Dynamic
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2006
Renk
Safari Sarısı
Muhursuz APP plakayi trafik kabul etmiyor mühür işini yaptirman gerek

t0LgA

Daimi Üye
Adı
Tolga
Modeli
Renk
Crono Gri
90tl ye muhurlu yaptirdim iki aydir kullaniyorum. Cevirmeye henuz girmedim. Girersem polis kafa yorar mi bilmiyorum.

Talip3606

Azimli Üye
Adı
Talip
Modeli
Renk
Mistik gri
Normal plakalarda parlak zemin üzerine siyah yazı olduğu için, modese ve radar koridorlarındaki kameralar plakayı açıkca seçebiliyor. App lerse ise yazılar parlak olduğu için modese, köprü gişe ve kameralarda seçilemiyor. Birde mühür olayı var. App plaka yapan yerler mühür basabilmeleride ayrı bir soru işareti. Cezası var. 100-1500 tl ver yaptır sonra üstüne ceza öde sök bağajda gezdir. 100 lira daha koy üstüne pasta cila yaptır ondan iyidir bence.

t0LgA

Daimi Üye
Adı
Tolga
Modeli
Renk
Crono Gri
@Talip3606

ben geçen ispark katlı otoparkına girdim. çıkarken gişeye yanaştım. bilgisayarın monitörünü rahatça görebiliyordum. aracın girerken fotoğrafını çekiyormuş. iki adet. birisi tam plakayı çekiyor biriside komple aracı. ikisindede plakam net gözüküyordu. hatta plakamı çeken flaşlı çekimdi. sadece plakam gözüküyordu diğer yerler kap karanlık. hiçbir sorun yoktu plakamda. normal plakalardan bile güzel seçiliyordu harfleri:)

Kaya.

Aktif Üye
Adı
Kemal
Modeli
Renk
Beyaz
@t0LgA

Kararsız kaldım ama yaptıracağım galiba.

cengiz522

Fenomen Üye
Adı
Cengiz ertürk
Kan Grubu
0 +
Meslek
Gsm teknik servis
Modeli
Araç Yılı
2014
Renk
aytozu gri
@Kaya.
merhaba ben aracıma plakasına kabartma yazılardan yapıştırdım görüntüsü güzel duruyor muayenedende kusursuz geçti ama bir şey dikkatimi çekti ankara polatlı yolunda ortalama hız hesaplayan kameralar var onların gece görüşlerini yanıltıyor aracımın plakasını 06 F 805 olarak gördü

Dosyalar

• 20150704_111735.jpg
    20150704_111735.jpg
    815,4 KB · Okunma: 16

Delikoloji

Yeni Üye
Adı
Mustafa YILMAZ
Meslek
Bilgi işlem uzmanı
Modeli
Renk
Beyaz
Ben kare app yaptırdım bağcılar güneşlide bu işlem için 60 tl istediler cemiyete gidip taptırdım 50 tl ye yaptılar. Fark şurda başlıyor, cemiyet senden mühürlü plakanı alıp onu gözünün önünde imha ediyor sana istediğin plakayı mühürlü olarak basıp veriyor. Diğer yerler ise başka bir mühür basıyorlar.

2012 doblo premio

Saygın Üye
Adı
Selçuk
Modeli
Renk
Beyaz
@Delikoloji
Cemiyet trafik müdürlüğünden değişim için evrak istemedimi acaba ?

SuSKuN_78

Aktif Üye
Adı
erkan
Modeli
Renk
metalik sıyah
bayramdan 3 gün once 34 olan plakamı memleketımde 78 yaptım. ıslemı yapan memura app plaka yazdıracagım nasıl olacak dıye sordum plakanı sök bagaja koy yaptırdıgın plakayı tak gez kafana gore dedi fakat ceza falan bahsetmedi olsaydı soylerdı gıt ıstedıgın reklemcıda yazdır tak dedı benım zamanım olmadıgı ıcın henuz yaptıramadım .kolay gelsın

htakil

Yunusemre Temsilcisi
Yetkili Kişi
İlçe Temsilcisi
Başka Araç
Adı
Hüseyin Takıl
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Elektrik teknisyeni
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Motor
1.2
Araç Yılı
2013
Renk
Beyaz
Bende aracımı aldığım gün app plaka taktım şimdiye kadar da bir sorun yaşamadım. Hatta cumartesi günü vizeye gideceğim ve plakam mühürsüz app. Daha önceki aracımı da app plakayla vizeden sorunsuz geçirmiştim. Bazı polisler kıllık yapmak için takıntı yapıyolar diye duydum fakat bana şimdiye kadar hiç denk gelmedi. Ha bir de orjinal plakalar bagajda geziyorum me olur ne olmaz diye. Gişelerde de okumama gibi bir sıkıntı yaşamadım.

Kaya.

Aktif Üye
Adı
Kemal
Modeli
Renk
Beyaz
Nerede yaptırabilirim. Yaptıran arkadaşlar telefon numarası veya internet sitesi gibi adresler varsa yorum olarak yazarmısınız?

t0LgA

Daimi Üye
Adı
Tolga
Modeli
Renk
Crono Gri
sarıyere yakınsanız martı oto var sarıyer stadının karşısında. iyi arkadaşlar. yalnız siparişi veriyorlar, 2 gün sonra geliyor ellerine plakalar

ErhanÇelik

İSTANBUL YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Adı
Erhan ÇELİK
Kan Grubu
AB RH +
Meslek
Cam ve ayna dekorasyon
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Araç Yılı
2015
Cemiyet plaka basım yerlerınden bastırırsınız zaten mühürlü ben maltepe ist yaşıyorum burda var 10 dk da veriyor bu güne kadar sorun yaşamadım app pallayı 20 senedir her aracımda kullandım.Eskıden Beşiktaş'tan yaptırıldık şimdi ist bazı ilçelerinde cemiyet yer açtı eski plakanı vermiyorsun yenısını vermiyor resmi yerdir ınt satılan plakalar gibi değildir.fiyatı 70 tl ben yaptıralı 2 ay oldu yeni aracıma

Kaya.

Aktif Üye
Adı
Kemal
Modeli
Renk
Beyaz
Öncelikle hepinize yorumlarınız için teşekkür ederim. App plakayı yaptırmaya karar verdim ve bugün siparişini de vermiş bulunmaktayım. Yaptıracağım yerle telefonla konuşup detaylı bir şekilde bilgi aldım. Plaka orijinal cemiyet mühürlü ve 2 adet pleksi plakalık olacak şekilde hepsine toplam 130 lira ödeyeceğim. Kapıda ödeme kolaylığı da var. Telefonla görüştüğüm kişiler kargoyu teslim almadan kutuyu açıp kontrol edebileceğini ve istediğim ürün değilse veya başka bir olumsuz durum var ise kargoyu teslim almama hakkına da sahip olduğumu söylediler.Plakalar yarın elime ulaşacak. Elime geçtiğinde buraya mutlaka fotoğraf atarım. Tekrar yardımlarınız için hepinize teşekkürler. :)

cozenc

Misafir
Adı
Çağlar Özenç
Renk
Beyaz
@Kaya.

Fotoğrafını ve nereden sipariş geçtiğin gibi bilgileri verebilirsen bende yaptırırım.

Kaya.

Aktif Üye
Adı
Kemal
Modeli
Renk
Beyaz
@cozenc

İnternette app plakaları araştırırken appplakastore.com u buldum. Fiyatı diğerlerine göre daha uygun olduğundan dikkatimi çekti. Telefon numarasını siteden alıp aradım. Detaylıca bilgi verdiler sağolsunlar. Bir çift app plaka ve bir çift pleksi plakalık 130 TL olduğunu söylediler. Kapıda ödeme kolaylığıda sunuyorlar üstelik ürünü beğenmezsem kargoyu teslim almadan geri gönderebileceğimide söylediler. Bugün sipariş verdiğimden plakalar henüz elime ulaşmadı. Yarın geleceğini söylediler. Gelince mutlaka fotoğraf atarım buraya. Yaptıracak olanlar varsa bence bu fırsatı kaçırmasın. Bir çift app plaka ve bir çift pleksi plakalık 130 TL . Bana çok uygun geldi, gerisi size kalmış..

cozenc

Misafir
Adı
Çağlar Özenç
Renk
Beyaz
Bilgilendirme için @Kaya. teşekkürler, fotoğraflardan sonra net kararı verip siparişi geçeyim bende

Kaya.

Aktif Üye
Adı
Kemal
Modeli
Renk
Beyaz
Sipariş verdiğim app plakalar ve pleksi plakalıklar elime ulaştı.

OZkMAQ.jpg

Üst kısımda bilgileri vermiştim zaten. Sipariş vermek istyenler hiç beklemesinler derim.