Ampul patlaması

Ilkankrk

Daimi Üye
Adı
İlkan
Modeli
Renk
beyaz
Selamınaleyküm arkadaşlar benim araç 14 aylık bi araç ve 5-6 sefer değişik ampüller patladı bu normal bi durum mu yoksa elektrik aksamında bi sorun olabilir mi?

gemlikli/MAC59

Azimli Üye
Adı
Mehmet Ali ÇETİN
Modeli
Renk
türk kahvesi
Fabrika çıkışı 50 ah akü mevcut haliyle yetmiyor

Ilkankrk

Daimi Üye
Adı
İlkan
Modeli
Renk
beyaz
@gemlikli/MAC59
Yani sorun araçta değil diyorsun demi hocam yanlış anlamadım :)

Alirüzgar

Onursal Üye
Adı
Soncan
Modeli
Renk
Beyaz
D3 lerde sanırım bu sorun oluyor 2011 model d3 var şirketimde aynı sıkıntı ondada var allahtan sürekli parklar gidiyorda çok sorun yaratmıyor

Yolgezer

Onursal Üye
Adı
Salih YILDIRIM
Kan Grubu
AB RH +
Meslek
Elektronik Servisi
Modeli
Araç Yılı
2011
Renk
Beyaz
@Alirüzgar

Bendede 2011 model d3 var ilk kez 1 hafta önce gece ailecek yakın bir yerden akşam gezmesinden geliyordum
radarın olduğunu bildiğim bir yoldaydım o yüzden ağır ağır kilometre 70-80 hızda gidiyorum
baktım ilerde polislerin ışıkları yanıyor oh yanılmamışım iyiki yavaş gidiyorum dedim
geldim yanlarına bana kenara çek dediler hayırdır dedim farın yanmıyor dediler
haberim yok indim baktım hakikaten sol ön kısa far yanmıyor haberim yok falan dedim olsa değiştirmemmi falan derken
diğer evraklarına baktılar telsizle sorgulama yaptılar sonra gideceğim yer yakın olduğu için birde dediler aracında ailen var hadi
patlak fara ceza yazmayalım dediler gittim sonra farı değişltirdim tabide arasıra farları yakıp aracın önüne geçip yanan yanmayan varmı diye bakmak lazım gidilen yol ışıklandırmalı oldumu yanmayan far kullanırken farkedilmiyor

Amabir garip olay daha oldu bahsettiğim aynı yolda 2 gün önce farlarım yandığı halde yine beni durdurdular
bu kezde aracında reklam yazıları var onları ruhsata işlet dediler tabi reklam yazıları gece uzaktan belli olmuyor durduktan sonra görüyorlar
illaki bir şeyler diyecekler sanırım kamyonet sınıfına girdiği için bu araçlar çok göze batıyor polisler zincirleme akan trafikte bile aradan beni seçip durdurduklarına şahit oldum.

Fethi KORKUT

Onursal Bursa Yöneticisi
Onursal Danışman Yönetici
Başka Araç
Adı
Fethi
Kan Grubu
0 -
Meslek
Serbest
Aracınız
Başka Araç