Doblo ACİLL D2 Sis farı montajı

Mutevazi_cocuk

Azimli Üye
Doblo
Adı
Sezai
Kan Grubu
0 +
Aracınız
Doblo
Motor
1.3 Multijet
Değerli ailem 2008 doblom var ne sis lambası ne tesisatı var. Sis lambası aldım montajını yaptım ama tesisat yok. Tesisatı Nasıl çekebilirim. ?
Yardımınız için çimdiden teşekkürler ?

Sfbsrn37

Kastamonu Temsilcisi
Yetkili Kişi
İl Temsilcisi
Doblo
Adı
Sefa
Kan Grubu
0 +
Meslek
Şöför
Aracınız
Doblo
Modeli
Safeline
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2012
Renk
Beyaz
Değerli ailem 2008 doblom var ne sis lambası ne tesisatı var. Sis lambası aldım montajını yaptım ama tesisat yok. Tesisatı Nasıl çekebilirim. ?
Yardımınız için çimdiden teşekkürler ?
Sis farı kiti almanız lazım benim d2 de yoktu ben komple sis farı kiti aldım Bi elektrikciye taktırabilirsiniz

cengaver53

Fenomen Üye
Ayın Popüler Yazarı
Doblo
Adı
Yunus Korkmaz
Kan Grubu
0 -
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2006
Renk
Bej
Sis lambasıyla kablo tesisatı bir arada satılan paketler vardı onlardan almanız gerekirdi.Sis farını yerine takmakla olmuyor maalesef kablo tesisatı yok.Bu konunuzu gördüm arabayı kontrol ettim fotoğraf çeker atarım dedim çok karışık farın kablosunu bile tam nereden geçtiğini motor yuvasının aşırı parça dolu olmasından göremiyorsunuz konsola giren kablo yerleri sıkıntılı konsoldaki sis farı düğmesine gidecek beyine eklenecek göstergede görünmesi lazım sigorta panosunda yeri var oraya bir hat çekeceksiniz sizin yapacağınız iş değil.

Son düzenleme:

Mutevazi_cocuk

Azimli Üye
Doblo
Adı
Sezai
Kan Grubu
0 +
Aracınız
Doblo
Motor
1.3 Multijet
Sis lambasıyla kablo tesisatı bir arada satılan paketler vardı onlardan almanız gerekirdi.Sis farını yerine takmakla olmuyor maalesef kablo tesisatı yok.Bu konunuzu gördüm arabayı kontrol ettim fotoğraf çeker atarım dedim çok karışık farın kablosunu bile tam nereden geçtiğini motor yuvasının aşırı parça dolu olmasından göremiyorsunuz konsola giren kablo yerleri sıkıntılı konsoldaki sis farı düğmesine gidecek beyine eklenecek göstergede görünmesi lazım sigorta panosunda yeri var oraya bir hat çekeceksiniz sizin yapacağınız iş değil.
Artık sis farını almış olduk, oto elektrikçi hallader sanırım