Acil yardım

NazımKenanAydeniz

Ses Sistemleri
Aracım Yok
Adı
Nazım Kenan Aydeniz
Kan Grubu
AB RH +
Meslek
Bilgisayar Teknisyeni
Aracınız
Aracım Yok
Modeli
Cargo
Motor
1.9 Jtd
Araç Yılı
2003
Renk
Kar Beyazı
Arkadaşlar selamıaleyküm.
gene bi 06 zpg 90 ile birkikteyiz. Pazar dönüşü
Arabanın altından su geldiğini gördüm maviydi antifizdi. Ayrıyetten triğer kapağından yukarı yağ sıçrıyor ne yapmalıyız?00193BC3-5F54-4BA0-A945-DA1C493D64F9.jpeg

cengaver53

Fenomen Üye
Doblo
Adı
Yunus Korkmaz
Kan Grubu
0 -
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2006
Renk
Bej
Su içeri mi akıyor kalorifer hortumlarında patlak olabilir bakılması lazım su eksiltir su seviyesi ne durumda?Trigerden yağ geliyorsa bağlı bulunduğu krank milinin keçesinden yağ kaçırıyor olabilir yağ seviyesini etkiliyor mu?

NazımKenanAydeniz

Ses Sistemleri
Aracım Yok
Adı
Nazım Kenan Aydeniz
Kan Grubu
AB RH +
Meslek
Bilgisayar Teknisyeni
Aracınız
Aracım Yok
Modeli
Cargo
Motor
1.9 Jtd
Araç Yılı
2003
Renk
Kar Beyazı
Hayır dışardan karterin ordan aşşağı su akıyor karterden değil ama yani motor bölümünden su geliyor öyle diyim triğer ıslak trigerin önündeki kayış ıslak anlamadım bi anda oldu. Üst yedek su deposunda su kalmıyo boşalıyor fotoğraf atacağım detaylı gün içerisinde.

zuhtuakinci

Gerçek Trekking Doblo
Doblo
Adı
zühtü
Kan Grubu
0 +
Meslek
Endüstriyel soğutma
Aracınız
Doblo
Modeli
Active
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2007
Renk
Gri
Merhaba
Aracını müsait yere çekip ya yakınsa tamircinizi çağırın ya da çekiciyle götürün.
Aracın motorunu susuz bırakıp motor yapmak zorunda kalmayın. En ucuz çözüm aracı çalıştırmamak.
Geçmiş olsun

cengaver53

Fenomen Üye
Doblo
Adı
Yunus Korkmaz
Kan Grubu
0 -
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2006
Renk
Bej
Motorun gövdesine yakın herhangi bir borudan kaçıtıyor olabilir hortumlar zamanla deforme olup patlayabilir,blokta çatlatmış olabilir baktırmanız gerekiyor su haznesi boşalıyorsa durumu çok kritik demektir motor elinizde kalır.Antifiriz düzenli kullanan biriyseniz blok veya herhangi bir yeri çatlatması kolay değil ama antifiriz işine önem vermeyenlerde bu oluyor.

NazımKenanAydeniz

Ses Sistemleri
Aracım Yok
Adı
Nazım Kenan Aydeniz
Kan Grubu
AB RH +
Meslek
Bilgisayar Teknisyeni
Aracınız
Aracım Yok
Modeli
Cargo
Motor
1.9 Jtd
Araç Yılı
2003
Renk
Kar Beyazı
Aynen antifirizli kullandık hep de boru böyle kolay yırtılcak birşey mi acaba yada blok conta falanmı çatladı ki acaba nasıl öğrenebiliriz?

NazımKenanAydeniz

Ses Sistemleri
Aracım Yok
Adı
Nazım Kenan Aydeniz
Kan Grubu
AB RH +
Meslek
Bilgisayar Teknisyeni
Aracınız
Aracım Yok
Modeli
Cargo
Motor
1.9 Jtd
Araç Yılı
2003
Renk
Kar Beyazı
Blok çatlasa kaynak yapılıyo mu?

yunus0635

Fenomen Üye
Doblo
Adı
YUNUS KILIÇ
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Beyaz Eşya Kombi Tamir Bakım Servisi
Aracınız
Doblo
Modeli
Trekking
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2023
Renk
Beyaz
Nazım Erdinç ustayla görüş yanına git işini çözerScreenshot_2020-12-19-22-58-55-340_com.whatsapp.w4b.jpg

NazımKenanAydeniz

Ses Sistemleri
Aracım Yok
Adı
Nazım Kenan Aydeniz
Kan Grubu
AB RH +
Meslek
Bilgisayar Teknisyeni
Aracınız
Aracım Yok
Modeli
Cargo
Motor
1.9 Jtd
Araç Yılı
2003
Renk
Kar Beyazı
Uygun bi zamanda hemen arayacağım. Artık aracımdan öyle soğudum ki beni ve ailemi bu ikinci yolda bırakışı takas için birkaç kişiyle görüştüm üç aşşa beş yukarı vericem pazartesi hatta tesisatını falan söktüm eve koydum bile. Hoş durum değil keza bakımını yaptırmamız halde böyle yaptırmasak ne olur acaba? Keza forumda diğer bi konum daha var sizce ne olmuş olabilir diye ordada bizi yolda hızlı bi şekilde seyir halindeyken yüzüstü bıraktı bu araba ölebilirdik te. Allah korusun. Allah cümlemizi kazadan beladan korusun inşallah. Saygılarımla.

zuhtuakinci

Gerçek Trekking Doblo
Doblo
Adı
zühtü
Kan Grubu
0 +
Meslek
Endüstriyel soğutma
Aracınız
Doblo
Modeli
Active
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2007
Renk
Gri
Motor gövde su tapaların çürümüş olabilir

cengaver53

Fenomen Üye
Doblo
Adı
Yunus Korkmaz
Kan Grubu
0 -
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2006
Renk
Bej
Uygun bi zamanda hemen arayacağım. Artık aracımdan öyle soğudum ki beni ve ailemi bu ikinci yolda bırakışı takas için birkaç kişiyle görüştüm üç aşşa beş yukarı vericem pazartesi hatta tesisatını falan söktüm eve koydum bile. Hoş durum değil keza bakımını yaptırmamız halde böyle yaptırmasak ne olur acaba? Keza forumda diğer bi konum daha var sizce ne olmuş olabilir diye ordada bizi yolda hızlı bi şekilde seyir halindeyken yüzüstü bıraktı bu araba ölebilirdik te. Allah korusun. Allah cümlemizi kazadan beladan korusun inşallah. Saygılarımla.
Yaptırmadan satman hoş olmaz o alan kişiye yazık mebalede girersin kaldı ki şahıs arabayı baktırırsa o arıza hemen gözükecektir yada şahısa durumu anlat ona rağmen alırsa sorun yok sende piyasada ki o uyanıklardan olma.Sırf onun için ikinci elde etrafımdan almaya çalışırım bildiğim arabaları bir sürü sahtekarlık var.

burakd

Aktif Üye
Doblo
Adı
Burak Döker
Kan Grubu
0 +
Aracınız
Doblo
Modeli
Panorama Conformatic
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
Beyaz
E arizayi soylemeden yani caktirmadan satacak kadar serefsiz degildir arkadas herhalde. Eger ki o sekilde satma niyetindeyse admin ler lutfen ayiklasin en kisa surede.

NazımKenanAydeniz

Ses Sistemleri
Aracım Yok
Adı
Nazım Kenan Aydeniz
Kan Grubu
AB RH +
Meslek
Bilgisayar Teknisyeni
Aracınız
Aracım Yok
Modeli
Cargo
Motor
1.9 Jtd
Araç Yılı
2003
Renk
Kar Beyazı
Arkadaşlar yanlış anlamayın şimdi yaptırmadan satmak olmaz satamayızda istesek araba gitmiyor çünkü böyle bi ihtimal yok keza olsada biz öyle bi karaktere sahip insanlar değiliz. Araç da bugün yapıldı devir daim bozulmuş 400 tl ye yenisi alındı değişti. Kusura bakmayında biz anamızı bacımızı yolda bulmadık arkamızdan küfrettirelim 400 tl lik mazeme için. Tarcanlar ekspertiz sayfasını takip ediyorum bilmem biliyomusunuz da araçlara neler yapılıyor önü 2014 arkası 2016 model araçlar var. Şimdi kendimizi burda övmek gibi olmasın gayrimeşru koşturan insanlarız bana yapılmasını istemediğim şeyi ben başkasına yapmam aldığım şahıs bana yaptı ben allahına havale ettim 17 sene infazım var bi doblo için yakamam yani. Tekrar söylüyorum yanlış bi algı uyandırmaya çalışmayın yok adminler ayıklasın mayıklasın @burakdoker ayıklayabiliyosan numaram mevcut profilde kardeşim ulaşabilirsin. Farklı bi profil oluşmasın yani. Saygılar.

NazımKenanAydeniz

Ses Sistemleri
Aracım Yok
Adı
Nazım Kenan Aydeniz
Kan Grubu
AB RH +
Meslek
Bilgisayar Teknisyeni
Aracınız
Aracım Yok
Modeli
Cargo
Motor
1.9 Jtd
Araç Yılı
2003
Renk
Kar Beyazı
Ki yani uygun zamanda arayıp yaptıracağım dememe ramen böyle yorum yapmanız hoş değil önce okuyun anlayın sonra yorum yapın. İnsanları zan altında bırakmayın. Sıfırdan foruma giren kişi okuduğunda yanlış bi algı oluşur hakkımızda buda hem algıyı oluşturan hemde benim için iyi sonuçlar doğurmaz. Lütfen yaptığınız yorumlara dikkat edin.

burakd

Aktif Üye
Doblo
Adı
Burak Döker
Kan Grubu
0 +
Aracınız
Doblo
Modeli
Panorama Conformatic
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
Beyaz
@NazımKenan06 yorumumda agirina giden neresi? "o kadar serefsiz birisi degildir arkadas herhalde" demisim. Yani zaten herkesin beklentisi gibi ben de o tarz biri degildir herhalde demisim benden once yaptirmadan satma vs diyen arkadasin maili ustune, neden bu saldirgan tavir, yok ayiklayabiliyorsan ayikla filan? Burasi mahalle degil ve biz artik cocuk degiliz.

kardelenkurt

BAŞKAN
Yetkili Kişi
Admin
Doblo
Adı
Murat Üresin
Kan Grubu
0 +
Meslek
Memur
Aracınız
Doblo
Modeli
20. Yıl Özel Seri
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2020
Renk
Siyah
beyler konu sahibi aracın arızasını yazmış
çözüm olarakta en kısa zamanda yapacağını da söylüyor
bu şekilde itham olmaz.
direkt kişiye itham olmadığı için işlem yapmıyorum.
konu sahibi zaten konu silemez.

NazımKenanAydeniz

Ses Sistemleri
Aracım Yok
Adı
Nazım Kenan Aydeniz
Kan Grubu
AB RH +
Meslek
Bilgisayar Teknisyeni
Aracınız
Aracım Yok
Modeli
Cargo
Motor
1.9 Jtd
Araç Yılı
2003
Renk
Kar Beyazı
@NazımKenan06 yorumumda agirina giden neresi? "o kadar serefsiz birisi degildir arkadas herhalde" demisim. Yani zaten herkesin beklentisi gibi ben de o tarz biri degildir herhalde demisim benden once yaptirmadan satma vs diyen arkadasin maili ustune, neden bu saldirgan tavir, yok ayiklayabiliyorsan ayikla filan? Burasi mahalle degil ve biz artik cocuk degiliz.
Lütfen şimdi aynısını ben size yapsam hoş olurmu? Konuyu detaylı okuyup işlem yapın ben saygısızlık ettiysem özür dilerim tamam bizde çocuk değiliz ama ithamlarınız hoş değil. Tekrar söylüyorum saygısızlık yaptıysam özür dilerim özür dilemekte bir erdemliktir ancak lütfen yani. Saygılarımla.

burakd

Aktif Üye
Doblo
Adı
Burak Döker
Kan Grubu
0 +
Aracınız
Doblo
Modeli
Panorama Conformatic
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
Beyaz
Lütfen şimdi aynısını ben size yapsam hoş olurmu? Konuyu detaylı okuyup işlem yapın ben saygısızlık ettiysem özür dilerim tamam bizde çocuk değiliz ama ithamlarınız hoş değil. Tekrar söylüyorum saygısızlık yaptıysam özür dilerim özür dilemekte bir erdemliktir ancak lütfen yani. Saygılarımla.
Ben de zaten hakaret etmedim ama gene de oyle anladiysan kusura bakma. Benim postumdan onceki son postunda anlastik satiyorum vs deyince hatta benden onceki arkadas da o sekilde anlamis ve uyarmis o sekilde satmayin diye. Yani sen yaptirip satacagini belirtmedigin icin oluyor bu kargasa. Neyse uzatacak da bir sey yok.

NazımKenanAydeniz

Ses Sistemleri
Aracım Yok
Adı
Nazım Kenan Aydeniz
Kan Grubu
AB RH +
Meslek
Bilgisayar Teknisyeni
Aracınız
Aracım Yok
Modeli
Cargo
Motor
1.9 Jtd
Araç Yılı
2003
Renk
Kar Beyazı
Buyrun değişim fotoğrafları.22770BD7-7A8E-4D9E-8FCC-7F51926E7F9C.jpeg0EA87926-C0F5-4650-B2DA-721F1E2E6F39.jpegimage.jpg