ACİL BİLGİ EGZOS TAKTIRCAM

nadir3515

Aktif Üye
abilerim egzos taktırıcam şu üfürenlerden hoca misali üfürsün okusun milleti :) 1.9 multıjet motor da bı kasılma olurmu yada zararı varmı azcıkda olsa neye nelere zarar verir detaylı bilgi vereblirmisniz rica etsem şimdiden cevaplyan abilerime teşekkürler.

berat

Fenomen Üye
Adı
Berat
Modeli
Renk
Mistik Gri
abi o sesi egzoz ucu takarakta alabilirsin

TAYFUN35

Daimi Üye
abilerim egzos taktırıcam şu üfürenlerden hoca misali üfürsün okusun milleti :) 1.9 multıjet motor da bı kasılma olurmu yada zararı varmı azcıkda olsa neye nelere zarar verir detaylı bilgi vereblirmisniz rica etsem şimdiden cevaplyan abilerime teşekkürler.

Bir kasılma olacağını sanmıyorum kardeşim. Kaliteli bi uç taktırırsan sorun olmaz. Ben silencerli egzoz taktırdım hiç bi sorun yok. Gaza basınca arabanın ses vermesi lazım :D

ToeXicT

Onursal Üye
Adı
Gökhan
Modeli
Renk
Metalic Gri
Ben 3 senedir uc kullanıyorum şu ana kadar bir sıkıntı çıkarmadı aracımda 1,9 JTD hatta aracın sesini duyanlar uc la bu sesi alamazsın mutlaka bir egsoz ve sistem var dır dediler ama alakası yok sadece egsoz ucu zamanın da 30 liraya almıştım.

Kendi kullandığım ucun aynısını 90 hp connect e de koyduk onda da gayet güzek bir ses aldık

egsozun fotosu yok ama şeklini şu fotoğraftan anlayabilirsin

Uploaded with

Bu arada işin espirisi egsoz ucunu kaynattırırken ufak bir parça kaynattır tam ortaya bu sayyede dahha fazla ses alırsın .

berat

Fenomen Üye
Adı
Berat
Modeli
Renk
Mistik Gri
abi bende senin arabadaki uçtan istiyorum benim arabada iyi ses verirmi 1.2 doblo lpgli

ToeXicT

Onursal Üye
Adı
Gökhan
Modeli
Renk
Metalic Gri
abi bende senin arabadaki uçtan istiyorum benim arabada iyi ses verirmi 1.2 doblo lpgli

1.2 siyse hiç düşünme berat git direk silincer li egsoz taktır bizim kiler mazottlu olduğu için benzinli gibi ses vermiyor turbodan dolayı ses inceliyor heleki yüksek devirler de yoksa ben de çok araştırdım silincer li egsoz dizele göre :)

Ama bu uçları hangi araca takarsan tak aynı sesi alırsın belki motor düşük diye ses şiddeti az olabilir ama sıkıntı yaratacağını san mıyorum

TAYFUN35

Daimi Üye

kardeşim 1.2 doblo diyosun hiç uçla oynama direkt silencerli tak tok bi ses geliyor ;)

20130303143145.jpg
bu şekilde bişey düşünebilirsin :)

20130303142936.jpg

nadir3515

Aktif Üye
çok sagolunda :)) kesin bir bilgi yok yine :)) zararı olabilirde olamayabılırde tereddüttte kaldım :))

ToeXicT

Onursal Üye
Adı
Gökhan
Modeli
Renk
Metalic Gri
çok sagolunda :)) kesin bir bilgi yok yine :)) zararı olabilirde olamayabılırde tereddüttte kaldım :))

Ben 3 senedir uç kullanıyorum hem de uç olmasına rağmen gazı otutturunca babalar gibi ötüyor ve şu ana kadar da egsoz dan kaynaklı hiç bir sıkıntım olmadı bundan sonra olursa bilemem. Bu arada uç olduğu için muayne veya trafik te de hiç bir sorun yaşamadım.

berat

Fenomen Üye
Adı
Berat
Modeli
Renk
Mistik Gri
egzoz beni aşar abi zaten babamda istemez

nadir3515

Aktif Üye

Bir kasılma olacağını sanmıyorum kardeşim. Kaliteli bi uç taktırırsan sorun olmaz. Ben silencerli egzoz taktırdım hiç bi sorun yok. Gaza basınca arabanın ses vermesi lazım :D

eyw bizde taktırırız o zaman abi :D