5 günlük doblom la ilk uzun yolum

UğurBalci

Fenomen Üye
Doblo
Adı
Uğur
Kan Grubu
0 +
Meslek
İşçi
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Plus
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2015
Renk
KURŞUN GRİ
kız arkadaşımı görmek için izmire gitmeyi planladım izmirdede akrabalarımız var onlardan biri vefat edince annemleri teyzemleri filan alıp 6 kişi bursadan izmire gittik sabah 4:30 gibi yola ciktık depoyu tam 215 liraya doldurdum molalar hariç tam dört buçuk saat te kemalpaşaya vardım git gel 850 km yol yaptım tam bir depo yaktı araç gemlikten kemalpaşa git gel 710 km geri kalan km yi izmirin şehir için de yaptım. 110 hızdan hiç aşağıya inmedim bazen 130 bazen 150 gittim bir ara rampa aşağı 170 şi gördüm yol pek kalabalık değildi hız sabitleme mükemmel çoğu zaman kullandım araç konforu gerçekten muhteşem otomatik klimaya diyecek lafım yok harika yol boyunca hiç kapatmadım konfor gerçekten harika adamı hiç yormuyor aldığı parayı gerçekten haketti

gece geliş yolunda bi istasyonda mola verdim teyzeme şu farlara baksana yanmıyor galiba biri dedi teyzem tam farlara bakıyorduki far yıkamayı çalıştırdım çok pis korktu gülmekten yarıldık insan korkutmada çok işe yarıyor :D :D :D

MEHMET78

KARABÜK YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Adı
MEHMET
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Başka Araç
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
BEYAZ
depoyu tekrar doldursaydınız tam olarak ne kadar yaktığını görmüş olurdunuz.

UğurBalci

Fenomen Üye
Doblo
Adı
Uğur
Kan Grubu
0 +
Meslek
İşçi
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Plus
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2015
Renk
KURŞUN GRİ
tam bursaya geldiğimde araba yakıt alımı gerekiyor dedi 20 liralık aldım ordan gemliğe geçtim eve gitmeden bi 100 liralık daha aldım yarım deponun üstüne çıktı fullemek hiç aklıma gelmedi keske full leseydım ama tahminim tam bir depo yaktı

Fethi KORKUT

Onursal Bursa Yöneticisi
Onursal Danışman Yönetici
Başka Araç
Adı
Fethi
Kan Grubu
0 -
Meslek
Serbest
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Araç Yılı
2013
Renk
Beyaz
o zaman bir dahaki sefere kaldı tüketim testi.

golge_1982

Aktif Üye
kız arkadaşımı görmek için izmire gitmeyi planladım izmirdede akrabalarımız var onlardan biri vefat edince annemleri teyzemleri filan alıp 6 kişi bursadan izmire gittik sabah 4:30 gibi yola ciktık depoyu tam 215 liraya doldurdum molalar hariç tam dört buçuk saat te kemalpaşaya vardım git gel 850 km yol yaptım tam bir depo yaktı araç gemlikten kemalpaşa git gel 710 km geri kalan km yi izmirin şehir için de yaptım. 110 hızdan hiç aşağıya inmedim bazen 130 bazen 150 gittim bir ara rampa aşağı 170 şi gördüm yol pek kalabalık değildi hız sabitleme mükemmel çoğu zaman kullandım araç konforu gerçekten muhteşem otomatik klimaya diyecek lafım yok harika yol boyunca hiç kapatmadım konfor gerçekten harika adamı hiç yormuyor aldığı parayı gerçekten haketti

gece geliş yolunda bi istasyonda mola verdim teyzeme şu farlara baksana yanmıyor galiba biri dedi teyzem tam farlara bakıyorduki far yıkamayı çalıştırdım çok pis korktu gülmekten yarıldık insan korkutmada çok işe yarıyor :D :D :D

Ben de bekliyorum bakalım yeni doblomla uzun yola çıkmayı Şanlıurfa'dan Denizli civarına gideceğim 1200 km falan ama şimdiden araba yormayacak belli :)

UğurBalci

Fenomen Üye
Doblo
Adı
Uğur
Kan Grubu
0 +
Meslek
İşçi
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Plus
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2015
Renk
KURŞUN GRİ
bence araç fazla yaktı ortalama tüketim 7.0 - 7.5 civarı ama bu hem araçın sıfır olmasından hemde benim biraz yüksek devirli araçı kullanmamdan kaynaklıyor diye düşünüyorum

MEHMET78

KARABÜK YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Adı
MEHMET
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Başka Araç
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
BEYAZ

Ben de bekliyorum bakalım yeni doblomla uzun yola çıkmayı Şanlıurfa'dan Denizli civarına gideceğim 1200 km falan ama şimdiden araba yormayacak belli :)

yormaz ve konfor açısından sıkıntınız olmaz.

mus55

SAMSUN YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Doblo
Adı
MUSTAFA
Kan Grubu
0 +
Meslek
Mobilya
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Plus
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2015
Renk
Koyu gri
arabanız güzel konforlu.zaten uzun yoldada süper birşey doblo.aynı zamandada sizin esprili hareketleriniz yolculuğun daha güzel geçmesine vesile olmuş.:D

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
yeni doblonun bağımsız süspansiyonu ghakikaten çok konforlu

UğurBalci

Fenomen Üye
Doblo
Adı
Uğur
Kan Grubu
0 +
Meslek
İşçi
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Plus
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2015
Renk
KURŞUN GRİ
gerçekten güzel keyifli ve konforlu bi yolculuk oldu Allah nasip ederse ramazan bayramındada artvin yolculuğuna çıkmak istiyorum