35,000 TL .......ARKADAŞLAR 2010 YENİ KASA PREMIO TÜM PAKETLER ARAÇ DONANIMINDA VAR,EKSTRA BENİM EK

driver68

Azimli Üye
Arkadaşlar 34 GU 6358 yeni kasa doblomu acilen satıyorum,sakın yanlış anlamayın aracı bir probleminden dolayı değil yalnızca iş için bir yatırım yapacağım için satıyorum ,isteyen arkadaşlar aracın resimlerini modifiyeli 2010 doblo yeni kasa başlıklı konudan görebilkir bana ulaşmak isterlerse 0532 716 15 27 numaralı cep telefonundan irtibata geçebilirler

ARAÇTAKİ EKLENEN PAKETLER: (orjinal fiatın opsiyonel paketleri ) PRESTİJ PAKET , KONFOR PAKET , AİLE PAKETİ , BLUE&ME- TOM TOM HAZIRLIK PAKETİ , START-STOP , ASR-HILLHOLDER , TOM TOM NEVİGASYON CİHAZI (ekstra benim eklediklerim ) 18 inc çelik jant lastik , müzik sistemi ,siyah zemin mercekli bixenon siyah far , tanpon kenar ledli lambalar , poverled ekstra arka sisler , komple içi bej + alkantra tavan , ön tanpon polüretan koruyucu guard

Araç,1,6 cc 105 hp premıo doblonun tüm paketleri donatılmış olan modeli olup,aracın fiat yetkili bayi satış fiatı kamyalı olarak 36,630 tl olup ekstra tüm paketlerle ve 1000 tl değerindeki orjinal blue&me li nevigasyon cihazınıda ekleyince 42,000 tl ye geliyor ben aracımı ekstra benim yaptırdıklarım,surround müzik sistemi(orj.terybine active edilerek ) ,18 inc jant +lastikler birde orjinal premıum çelik jant + lastikleri bielikte 35.000 tl ye veriyorum bilginizde olsun,yeni sahibide inşallah benim gibi titiz ve temiz kullanır şimdiden yeni kullanıcısına hayırlı olsun....

cAn 3436

Onursal Danışman Yönetici
Yetkili Kişi
Onursal Danışman Yönetici
Başka Araç
Adı
Can TANRIVERDİLER
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Uçak Teknisyeni
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Active
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2007
Renk
Crono Gri
hayırlı olsun iyi paraya satmışsın :D

premio2012_55

Fenomen Üye
Adı
recep
Meslek
oto elektirik
Modeli
Renk
granit gri
o parayı o doblo fazlasıyla hakediyordu abim doblosunu cok özenmişti param olsaydı keşge ben alsaydım inş alan kişi iyi bakar

safeline

Aktif Üye
gerçektende çok gzl ve tatlı bi arabaydı allah alanada tadıyla bindirmeyi nasip etsin

tamz

Daimi Üye
Ben bu aracı altunizade oto pazarda görmüştüm sanırım ? Çok ilgi çekiciydi.Hayırlu olsun