Doblo 2016 D4 Premio plus Doblo Direksiyon Üzerindeki Tuşlar Çalışmıyor

tunay39

Yeni Üye
Doblo
Adı
Tunay
Kan Grubu
B RH +
Meslek
Tıbbi laborant
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Plus
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
Çöl gri
Merhabalar aranıza yeni katıldım 1.6 Doblo d4 ile. Bir çok yerde baktım fakat D3 kasalar için tuşların çıkarılabilir olduğunu gördüm ama benim aldığım aracın direksiyon üstündeki tuşların diğerlerinden farklı olduğu için çıkaramadım. Başına böyle bir durum gelip çözebilen varmı?
Şimdiden teşekkür ederim.

NazımKenanAydeniz

Ses Sistemleri
Aracım Yok
Adı
Nazım Kenan Aydeniz
Kan Grubu
AB RH +
Meslek
Bilgisayar Teknisyeni
Aracınız
Aracım Yok
Modeli
Cargo
Motor
1.9 Jtd
Araç Yılı
2003
Renk
Kar Beyazı
Tuşlara yol bilgisayarının kontrol edemiyorsunuz yoksa teybimi detaylı Bi yazarmısınız tuşlarda ışık varmı veya çalışıyomu başlıkta çalışmıyo ama içerikte çıkaramadım demişsiniz detaylı bekliyorum.

mehmett28

Azimli Üye
Aracım Yok
Adı
mehmet
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Aracım Yok
Bende de bazen tutukluk yapıyor. Ses açmaya basarken yanındaki sesli komut düğmesi çalışıyor. Veya değiştirmeye basarken de telefon çağrı bölümüne geçiyor. Birkaç kez serviste söyledim değiştirdiler ama 2 ay sonra tekrar başladı. Düğmeyi de çok kullanan birisi değilim.

tunay39

Yeni Üye
Doblo
Adı
Tunay
Kan Grubu
B RH +
Meslek
Tıbbi laborant
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Plus
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
Çöl gri
Direksiyon üstündeki ses açıp kapama gelen çağrıları yanıtlama için kullanılan tuşlar.Hepsinin ışıkları yanıyor ve çalışıyorlar fakat şarkı değiştirmek için bastığımda bas konuş özelliğine geçiyor bazen şarkı atlıyor sağ ve sol tarafta bulunan tüm tuşlar için geçerli.

NazımKenanAydeniz

Ses Sistemleri
Aracım Yok
Adı
Nazım Kenan Aydeniz
Kan Grubu
AB RH +
Meslek
Bilgisayar Teknisyeni
Aracınız
Aracım Yok
Modeli
Cargo
Motor
1.9 Jtd
Araç Yılı
2003
Renk
Kar Beyazı
Teyp orjinalmi? Eğer sonradan takma duble vs ise oda yapabilir. Duş bağlantılarında bi sorun olabilir. Teyp ne durumda? Ona göre bi yol haritası çıkaralım.

doktoryusuf

Onursal Üye
Doblo
Adı
Yusuf İmamoğlu
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Emekli
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Plus
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
Beyaz
Direksiyon üstündeki ses açıp kapama gelen çağrıları yanıtlama için kullanılan tuşlar.Hepsinin ışıkları yanıyor ve çalışıyorlar fakat şarkı değiştirmek için bastığımda bas konuş özelliğine geçiyor bazen şarkı atlıyor sağ ve sol tarafta bulunan tüm tuşlar için geçerli.
Toplasanız 50 kez bile basmadım ama benimkiside yapıyor onu. Bir kere lazım oldu ordan ses açayım deyince farkettim bende. Bas konuş geliyor. Kronik sıkıntı anlaşılan.

tunay39

Yeni Üye
Doblo
Adı
Tunay
Kan Grubu
B RH +
Meslek
Tıbbi laborant
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Plus
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
Çöl gri
Teyp orjinalmi? Eğer sonradan takma duble vs ise oda yapabilir. Duş bağlantılarında bi sorun olabilir. Teyp ne durumda? Ona göre bi yol haritası çıkaralım.
Teyp orjinal kablo bağlantılarında bişey olacağını sanmıyorum ışıkları yanıyor.
Toplasanız 50 kez bile basmadım ama benimkiside yapıyor onu. Bir kere lazım oldu ordan ses açayım deyince farkettim bende. Bas konuş geliyor. Kronik sıkıntı anlaşılan.

tunay39

Yeni Üye
Doblo
Adı
Tunay
Kan Grubu
B RH +
Meslek
Tıbbi laborant
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Plus
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
Çöl gri
Sinir bozucu bir durum bazen gerçekten lazım oluyor basıyorum herşey daha berbat oluyor 😂