Doblo 2015 doblo d4 kasa ön kapı hoparlörü

Doğu55

Yeni Üye
Doblo
Adı
Doğuhan
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Doblo
Selamın aleyküm arkadaşlar doblo d4 kasa aracım için ön kapı hoparlörü lazım hoparlör yırtıldığın dolayı değiştiricem orijinal ekranlı teyibinin çalıştıracağı ve orjinal kapı hoparlöründen daha iyi olabilicek yani bass ve ses açısından tatmin edebilicek bi hoparlör öneriniz var mıdır.
Kendim 13 cm massave hoparlör taktım 25 ten bass anlamında hic vermiyo zaten onun incesinde de bass ı orjinale göre çok az veriyo tiz insanın kulağı acıtıyo o yuzden sizden hoparlör tavsiyesi istiyorum

yunus0635

Fenomen Üye
Ayın Popüler Yazarı
Doblo
Adı
YUNUS KILIÇ
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Beyaz Eşya Kombi Tamir Bakım Servisi
Aracınız
Doblo
Modeli
Trekking
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2023
Renk
Beyaz
Selamın aleyküm arkadaşlar doblo d4 kasa aracım için ön kapı hoparlörü lazım hoparlör yırtıldığın dolayı değiştiricem orijinal ekranlı teyibinin çalıştıracağı ve orjinal kapı hoparlöründen daha iyi olabilicek yani bass ve ses açısından tatmin edebilicek bi hoparlör öneriniz var mıdır.
Kendim 13 cm massave hoparlör taktım 25 ten bass anlamında hic vermiyo zaten onun incesinde de bass ı orjinale göre çok az veriyo tiz insanın kulağı acıtıyo o yuzden sizden hoparlör tavsiyesi istiyorum
Aleykümselam Forumun arama motoruna hoparlör yaz bulabilirsiniz tavsiye edilmiş konular üzerinden

Mertooo

Saygın Üye
Adı
Mert
Pioneer ts-G1610F-2 13 cm olanini alirsaniz hem bas hem tizler daha iyi ses verir sizin aldiginiz hoperlor amfiyle stabil calisiyor isterseniz onlari arkaya takabilirsiniz arka yuvalari az bisey bicakla traşlarsaniz uyar