Doblo 2015 DOBLO 1.6 PREMIO PLUS ÖN PARK LAMBASI

wmustix

Yeni Üye
Adı
Mustafa
Merhabalar arkadaşlar,
Aranıza yeni katıldım. Dün fiat birmottan 2015 PREMIO PLUS doblomu teslim aldım ancak sizlere sormak istediğim birşey var ön park lambalarını nasıl söndürüyoruz veya aksam olduğunda oblar otomatikmi yanıyor accaba teşekkürler..değerli cevaplarınız için.

enesguvendi

Aktif Üye
Doblo
Adı
Enes GÜVENDİ
Kan Grubu
B RH +
Meslek
Mobil Cihazlar Onarım Uzmanı
Aracınız
Doblo
Modeli
Trekking
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2015
Renk
Beyaz
Öncelikle hoşgeldin. D4lerde gündüz farları ve park lambaları bir ampulde kullanılmış. Farlar açılmadığı sürece gündüz farları yanmaya devam eder. Farları yaktığında şiddeti biraz düşerek park ampul görevine geçer. Gündüz farını aracın ayarlar menüsünden yanılmıyorsam kapatılabiliyordu. Bakmanı tavsiye ederim. İyi forumlar.

Abdullahklc

Aktif Üye
Adı
Abdullah
Modeli
@wmustix
Hayırlı olsun kardeşim güzel günlerde kullan gündüz farları geceleri otamatik yanmıyor neyazıki kapatmak içinde yetimde ayarlara Ordanda ışıklar menüsünden kapatabiliyorsun

wmustix

Yeni Üye
Adı
Mustafa
Sağolun allah razı olsun. Bilgi için çok teşekkür ederim. Aracı yeni aldığımdan bulamadım. Bakıyorum far açma kolu da sıfırda sönmüyoda :) dokunmatik ekrandan mı yapıyoruz bu ayarı

yunus0635

Fenomen Üye
Doblo
Adı
YUNUS KILIÇ
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Beyaz Eşya Kombi Tamir Bakım Servisi
Aracınız
Doblo
Modeli
Trekking
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2023
Renk
Beyaz
Hoşgeldiniz keyifli forumlar diler aracınızın fotolarını cekipte galeride yükleme yapabilirsiniz çeşitli modelleri görmek isteriz

turkayercan

Azimli Üye
Adı
Türkay Ercan Özmen
Modeli
Renk
Beyaz
Hoşgeldiniz. Multimedia' sağ tarafında ayarlar tuşu var ona basıp ışıklar menüsünden kapalı ve yapıldı deyip kapatabilirsiniz.

Yolgezer

Onursal Üye
Adı
Salih YILDIRIM
Kan Grubu
AB RH +
Meslek
Elektronik Servisi
Modeli
Araç Yılı
2011
Renk
Beyaz
D3 te menüde saat tarih ayarlarını yanında gündüz farı var ordan gündüz farını açıp kapatabiliyorsunuz
Aracı park ettiğimde farlar açıkken örneğin sol yinyal yakık vaziyette ve araç çalışmazken sadece ön ve arka sol park lambaları yanıyor