2011 Fiat Doblo (Resimler)

Lacivertdeniz

Azimli Üye
Merhaba arkadaşlar, en sonunda bende bir doblo sahibi oldum ve çok memnun kaldığım aracımın resimlerini sizlerle paylaşmak istedim. Uzun zamandır takip ettiğim teamdoblo sitesi sayesinde artık bende doblocu olup yeni üyeniz olarak aranıza katılmaktan cok memnunum, sevgiler saygılar herkese kazasız sürüşler dilerim.

v_images.php
(umarım resim yüklemeyi becerebilmişimdir)

RAPTOR

Fenomen Üye
Modeli
Renk
Beyaz
hoş geldin çarşıya!:D:D:Dhayırlı uğrlu olsun güle güle kullan!

cAn 3436

Onursal Danışman Yönetici
Yetkili Kişi
Başka Araç
Adı
Can TANRIVERDİLER
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Uçak Teknisyeni
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Active
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2007
Renk
Crono Gri
Aramıza hoşgeldiniz,Keyifli forumlar.....

S@MeT38

Saygın Üye
hoşgeldin kardeş hayırlı ugurlu olsun Allah kaza bela vermesin iyi günlerde kullan.

bakiergul

Onursal Admin
Renk
LAL KIRMIZI
Kardeşim hoşgeldin aileye .....aktif katılımlar dilerim.......Ancak resimlerini göremiyoruz.........

Lacivertdeniz

Azimli Üye
baki bey teşekkür ederim ama bu resim yükleme olayını site adminin ifade ettiği şekilde yaptığım halde nasıl olurda yüklenemedi
img0709hl.jpg
[/img]
img0715w.jpg
[/img]
img0708f.jpg
[/img]
img0707j.jpg
[/img]
img0705v.jpg
[/img]

bakiergul

Onursal Admin
Renk
LAL KIRMIZI
Lacivertdeniz tarafından yazılan metin:
baki bey teşekkür ederim ama bu resim yükleme olayını site adminin ifade ettiği şekilde yaptığım halde nasıl olurda yüklenemedi
v_images.php
Rica ederim kardeşim................maalisef resim yükleme biraz sıkıntılı.........ümit ediyorum yakın zamanda Murat kardeşim bu sorunu halledecek...........

Lacivertdeniz

Azimli Üye
baki bey bu arada araç teslimatında aramızda bikaç hafta olmasına rağmen beykoz ilçesinden bana EV plaka verilmedi HJ geldi

bakiergul

Onursal Admin
Renk
LAL KIRMIZI
sanırım şimdi yüklendi resimler, tekrar kusura bakmayın arkadaşlar.
okey şimdi yüklenmiş...............Bu arada farkettim ki sen sitede 3. comfortmatic vites sahibi olan kişisin......İlk ben almıştım.......İstersen sürüş izlenimleri adlı başlıkta aracı biraz anlattım ............inceleyebilirsin......

Lacivertdeniz

Azimli Üye
baki bey o konuyu okumuştum, kesinlikle katılıyorum ve daha önceden de birmottan otomatik fiat 500 almıştım hemen hemen aynı şanzıman oldukları için deneyimim var. bu arada gerçekten çok başarılı bir araç yapılmış, verdiğim paranın son kuruşuna kadar helal olsun dedirtiyo.

bakiergul

Onursal Admin
Renk
LAL KIRMIZI
baki bey o konuyu okumuştum, kesinlikle katılıyorum ve daha önceden de birmottan otomatik fiat 500 almıştım hemen hemen aynı şanzıman oldukları için deneyimim var. bu arada gerçekten çok başarılı bir araç yapılmış, verdiğim paranın son kuruşuna kadar helal olsun dedirtiyo.
Bende sana katılıyorum........10 ÜZERİNDEN 10 puan aldı benden araç ve beni en fazla şanzımanı şaşırttı asla hataya izin vermiyor.........mükemmel ötesi....tekrar hayırlı olsun......................

Lacivertdeniz

Azimli Üye
böyle bir aracıda bu kadar konforlu herşeyi düşünürek yapmaları da gerçekten şaşırtıcı, 100-150 bin tl verip suv tarzı araçlar almak çok mantıksızca geliyo artık.
üstelikte birçok araçta 0km alınıp daha sonra satıldığında o kadar zarar ediliyo ki, fiat doblo ve birçok yerli arabada 2. el satarkende zarar oranları çok düşük.

bakiergul

Onursal Admin
Renk
LAL KIRMIZI
böyle bir aracıda bu kadar konforlu herşeyi düşünürek yapmaları da gerçekten şaşırtıcı, 100-150 bin tl verip suv tarzı araçlar almak çok mantıksızca geliyo artık.
üstelikte birçok araçta 0km alınıp daha sonra satıldığında o kadar zarar ediliyo ki, fiat doblo ve birçok yerli arabada 2. el satarkende zarar oranları çok düşük.
Aynen katılıyorum......Arkadaşım lastik havalarını kontrol ettirttir fabrikasyon 58 hava çıkıyor içinden 45 ...... 45 nitrojen bastırttır vallahi şaşıracaksın...........................

Lacivertdeniz

Azimli Üye
lastik havalarını 40 psi olarak sabitlemiştim ön ve arkaları ama sanırım rotlarında ayarsızlık var teslim etmeden önce kontrol edilmemişte olabilir aldığım günden beri dreksyonu düz tuttuğum halde sağa doğru çekiyo araba, zincirlikuyuya götürücem üşeniyorum açıkcası, bu arada km sayacı 800 küsürde :))

bakiergul

Onursal Admin
Renk
LAL KIRMIZI
lastik havalarını 40 psi olarak sabitlemiştim ön ve arkaları ama sanırım rotlarında ayarsızlık var teslim etmeden önce kontrol edilmemişte olabilir aldığım günden beri dreksyonu düz tuttuğum halde sağa doğru çekiyo araba, zincirlikuyuya götürücem üşeniyorum açıkcası, bu arada km sayacı 800 küsürde :))
Yük taşımasanda 40 psi de lastik yanakları yayılıyor.......45 psi gayet iyi yinede sen bilirsin birde nitrojen bastırtırsan lokum oluyor lokum..........

cheef28

Yeni Üye
Adı
Levent
Modeli
Renk
Derin Bordo
doblo ve yeni versiyon birçok araçta rot balans diye birşey yok aynı şey benim başıma geldi lastikleri sağsol veya arka ön yaptılar sorun bitti lastik hatasından veya dengesizliğinden maeydana geliyormuş bu olay iki ayrı ustaya gittim ikiside aynı şeyi söyledi ve lastikleri değiştirince olay tamamen düzeldi