2011 FİAT DOBLO FULL TESİSAT ses sistemi böyle yapılır :D

stifs

Yeni Üye
2011 model 27 mayıs çıkışlı fiat doblo premio 1.6 105 tesisat baya baya iyi bişi hiç bi masraftan kaçınmadım bi arkadaşımız koymuş resimlerini güzelim dobloyu rezil etmiş açıkçası arka tekli koltuğun arkasına anfi mi takılır be kardeşim bu kadar para werip nasıl yaptınız anlayamadım we heryerden kablolar fışkırmış rezalet ben kendim lüleburgazda erkan zanbak adında birine yaptırdım ama dehşet bişi oldu bundan önce peugeot partner tepee aracımda kullanıyordum tesisatımın 4.yılı bir kere bile tık demedi:D

16092011003.jpg

resimler burada arkadaşlar inşallah koyabilmişimdir bakın bakalım begenickmisiniz

arkada 2 takım mid morel 16cm 6 tempo serisi önler çok uğraştırdığı için her hoparlör uymadı önlere 13 cm ma audio mid takımı arkada eski hoparlör yerinde midrange önde tizler yerine midrange bas 38 cm jl audio çift bobin anfi orion 8002d bas anfisi mid anfisi orion 6002 s modeli teyp pioneer 8350 sd arkadaki midlerin bir takımını önceki arabamın ön kapılarında kullanıyordum kapaklarını bulamadım o yüzden bitane ma audio kapağı taktım ama güzel oldu :D

kaanbaba19

Yeni Üye
öncelikle slm lar Bende buna benzer bir tesisat yaptırıcam fakat o gösterge garibime gitti gerçekten mavimi yoksa ışık vurduğu içinmi mavi görünüyor vede eyer mavi ise nasıl yaptınız birde ordaki devir göstergesi ve km göstergesidemi mavi ?

kardelenkurt

BAŞKAN
Yetkili Kişi
Admin
Doblo
Adı
Murat Üresin
Kan Grubu
0 +
Meslek
Memur
Aracınız
Doblo
Modeli
20. Yıl Özel Seri
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2020
Renk
Siyah
d3 kasa doblo sahibi arkadaşlar bilir mavi göstergeyi ama ben hatırladığım kadar kırmızı idi..sonra dan mavi yapılmış..

araç ses sistemi cuk diye oturmuş.. sadece yer kaplama konusunda sıkıntı var benim için bagaj lazım aga :D.. tebrik ederim..

SerdarEngin

Vice President of TeamDoblo
Yetkili Kişi
Admin
Başka Araç
Adı
Serdar Engin
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Satış Md.
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2018
Renk
SİYAH
aynen süper ama bagaj 2 çocuk olunca her an gerekli ya...bekar olmak lazımdı:D

cAn 3436

Onursal Danışman Yönetici
Yetkili Kişi
Başka Araç
Adı
Can TANRIVERDİLER
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Uçak Teknisyeni
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Active
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2007
Renk
Crono Gri
süper olmuş tebrikler...

ALYEDZ

Azimli Üye
böyle şeyler tabiki kişiden kişiye değişir ama bence bi arabaya normal düzeyde ( kendi üstünde gelen tesisat gibi mesela )

bi tesisat yeter de artar bile

kişilerin arabadan bunk bunk cistakk cistakk ses gelmesinden ne gibi bi zevk aldıgını hiçbizaman anlayamamışımdır. Şunu hiçbir zaman unutmayın arkadaşlar

önemli olan bir tesisattan çok ses çıkması değil, temiz ses çıkmasıdır. Kaldıki bu tarz arkadaşlarımız malesef geçtikleri yerlerde hasta varmıdır yaşlı var mıdır. ya da yüksek sesin trafikte hem kendilerine hemde çevresindekilere ne gibi zararlar getirebileceğini malesef düşünemezler. Bu sözlerimi lütfen yanlış anlamayın. Cümlelerimin başında da dediğim gibi ''böyle şeyler kişiden kişiye değişir'' görecelidir.

Ben kişisel olarak araçta yüksek sese kesinlikle karşıyım. Anladıgım kadarıyla sizler değilsiniz.

lütfen kendinizi bu saydıgım nedenlerden mağdur olan insanların yerine koyun ve bi de öyle düşünün. Eminim ki bana hak verdiğiniz noktalar mutlaka olacaktır.

amacım tartışma yaratmak değil sadece şahsi fikrimi belirtmek istedim.

tesisat görüntü acısından da büyük ihtimal performans acısından da güzel temiz olmuş ancak dediğim gibi bi arabaya böyle şeyler gereksiz geliyor bana

siz beğenmiş yaptırmışsınız Allah kazasız belasız keyifli sürüş nasip etsin inş. :)

bakiergul

Onursal Admin
Renk
LAL KIRMIZI
Sevgili kardesim.....turk insanini avrupali insandan ayiran en buyuk ozellik nedir bilirmisin....ben soyliyeyim......avrupali bir aylik calisip kazandigi para ile maksimimum 3 yasinda bir arac alabilir.......ama turk insani orta halli ise ilk aracina en erken 25 .de sahip olur......avrupalinin eksra tesisata veya muzik sistemine ihtiyaci yoktur.zaten bir sene sonra bir ust senenin aracini alacaktir...
Ama biz aldigimiz araca en az 5 sene bineriz......bu yuzden bizim arabalarimizla aramizda acik.anamaz bir bag vardir.....bu tum turkler icin degil ama genelleme boyle..

ALYEDZ

Azimli Üye
bakiergul tarafından yazılan metin:
Sevgili kardesim.....turk insanini avrupali insandan ayiran en buyuk ozellik nedir bilirmisin....ben soyliyeyim......avrupali bir aylik calisip kazandigi para ile maksimimum 3 yasinda bir arac alabilir.......ama turk insani orta halli ise ilk aracina en erken 25 .de sahip olur......avrupalinin eksra tesisata veya muzik sistemine ihtiyaci yoktur.zaten bir sene sonra bir ust senenin aracini alacaktir...
Ama biz aldigimiz araca en az 5 sene bineriz......bu yuzden bizim arabalarimizla aramizda acik.anamaz bir bag vardir.....bu tum turkler icin degil ama genelleme boyle..

abicim iyi demişsin hoş demişsinde o dediğin bağ bizde de mevcut merak etme

bi arabaya böyle şeyler gereksiz geliyo bana derken ben arabayı küçümseyerek söylemedim.

Kaldıki şu an kullandıgım araba benim ilk arabam alın teri göz nuru

arıza da çıkarsa o benim mavikuşum bi ton eksiği var ama benim için mercedese binmek gibi biişey ona binmek

benim anlatmak istediğim arac içine bu tip tesisatlar aşırı kaçıyor

istediğiniz kadar usta şöförüm diyin ne zaman neyle karşılacağınız belli olmaz trafikte

yüksek ses bana göre aşırı dikkat dağıtıcı ve rahatsız edicidir kaldıki çevreye verdiği rahatsızlıkta cabası

yukarıdaki yazımda mağdur duruma düşebilen insanlardanda bahsettim ayrıca

acıkcası biz türk insanıyız ne yapsak yeridir gibi bir yaklaşımı kabullenemiyorum

sözlerim geneledir kişisel olarak kimse alınmasın lütfen

çünkü burada tesisatını yayınlayan arkadasımız belki benim bahsettiğim şekilde kullanmıyordur aracını

uzun yolda acıyordur kimseyi rahatsız etmeden kendince de dikkatlidir belki bunu kimse bilemez

o yüzden yine söylüyorum böyle şeyler görecelidir

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
kaliteli müzik dinlemek bambaşka ama öyle bangır bangır dinlemek bence iyi değil zaten arabanın içinde pek bişey anlaşılmıyor nasıl öyle geziyorlar şaşırıyorum ama bence güzel bi zevk kaliteli müzik

dimitry

Yeni Üye
bu yaptırdığın tesissat ne kadar tuttu.bende düşünüyorum ama bilgi sahibi değilim pek.bendede aynı doblodan var.

rasim

Azimli Üye
ALYEDZ valla yerinde ve dogru yazmışsın.bizim avrupayı yakalamamız icin digil 40 fırın ekmek 1000 fırın yememiz lazım..