2011 Doblo Hoparlör

ANLASN

Azimli Üye
Merhaba arkadaslar doblo cargonun bos paketinde cd calar yok bildiginiz gibi benim eski cd calarim var onu taktiricam serviste yanliz Hoparlör var mi yok mu paneli sokup bakmamiz gerek dediler carsamba gunune randevu aldim bakicaz Hoparlör cikmazsa disaridan temin edicem Hoparlöru servisten almam buyuk bir ihtimal disaridan alicagim icin Hoparlör kac cmlik olmali aydinlatirsaniz sevinirim bir de memnun oldugunz Hoparlörleri soylersinz iyi olur iyi aksamlar...

DobloM

Fenomen Üye
Adı
Hilmi
Kan Grubu
B RH +
Meslek
Elektronik Müh.
Modeli
Araç Yılı
2008
Renk
Füme
Yeni kasa Doblo için, hoparlör ölçülerini klavuz yardımı ile bizlere aktarabilirsen, elimizden geleni yaparız.

Ancak hoparlörlerin tiplerinide bilmemiz gerekiyor.

driver68

Azimli Üye
ANLASN tarafından yazılan metin:
Merhaba arkadaslar doblo cargonun bos paketinde cd calar yok bildiginiz gibi benim eski cd calarim var onu taktiricam serviste yanliz Hoparlör var mi yok mu paneli sokup bakmamiz gerek dediler carsamba gunune randevu aldim bakicaz Hoparlör cikmazsa disaridan temin edicem Hoparlöru servisten almam buyuk bir ihtimal disaridan alicagim icin Hoparlör kac cmlik olmali aydinlatirsaniz sevinirim bir de memnun oldugunz Hoparlörleri soylersinz iyi olur iyi aksamlar...

arkadaşım ilk başta hayırlı olsun ALLAH kaza bela vermesin şimdi gelelim senin soruna ,eğer kolon çıkmaz ise ön kapılardaki kolon ebadı 13 cm normal kağıt kolon arka direklerdekilerde 10 cm lik kağıt kolon ölçüler bu istediğin gibi dışardan bu ölçülerde farklı kolon alıp takabilirsin.

ANLASN

Azimli Üye
@DobloM aksam araba gelince ilk isim klavuza bakip size aktarmak olucak insallah yaziyordur orda
@driver68 Allah razi olsun sagol abi demek ki 13 cmlik bise bakicaz cargo oldugu icin arka direkte kolon yok :D

geremy

Onursal Kurucu
konu kendi yerine taşınmıştır.
sayın üyeler lütfen doğru yerlere konu açalım.
yönetici arkadaşlar konuları yerlerine taşıyalım.