2007 Model Doblo Için Hoparlör

epochN

Yeni Üye
Doblo
Adı
Nuri
Kan Grubu
AB RH +
Aracınız
Doblo
Herkese selamlar. Yeni kayıt oldum aranızda yeniyim. Normalde uğraşmayacaktım ama kararımı değiştirdim ve tatmin edici uçuk olmayan bir şekilde ses değişimi yapayım diyorum. Kapı hoparlörle eğer olursa arka bagaj hoparlörleri değiştirmek istiyorum. Önerisi olan arkadaşlar varsa yardımcı olabilir mi? Değişimlerini ben yapabilirim sanırım ustaya vs gitmeye gerek yoktur diye tahmin ediyorum.

Mertooo

Saygın Üye
Adı
Mert
Öncelikle hos geldiniz aramiza butceniz nedir ona gore size sistem onerisinde bulunabilirim eger 4 kanal 1 adet bass 1 cift midrange alabilirseniz tatmin edici ses alirsiniz önlere 16 cm hoparlör uyar kasnakla arkalar 10 cm ama 13 cm ayarlana bilir eger amfi bass falan dusunmuyorsaniz önlere
Pıoneer TS-G1620F 300W-16CM-TWEETERLI-YENİ Modeldir. Anfi Uyumlu-2 Adet
https://www.hepsiburada.com/pioneer...gaza=winwincompany&url_src=ios-product-detail
Bu ürünü arkalarada bunun 13 cm olanini alip takarsaniz orjinalden daha iyi bir ses alirsiniz tabikide cok fazla bir beklentiniz olmasin orjinal teyple fazla bir ses vermez ama baslari tizleri daha derin alirsiniz

epochN

Yeni Üye
Doblo
Adı
Nuri
Kan Grubu
AB RH +
Aracınız
Doblo
Öncelikle hos geldiniz aramiza butceniz nedir ona gore size sistem onerisinde bulunabilirim eger 4 kanal 1 adet bass 1 cift midrange alabilirseniz tatmin edici ses alirsiniz önlere 16 cm hoparlör uyar kasnakla arkalar 10 cm ama 13 cm ayarlana bilir eger amfi bass falan dusunmuyorsaniz önlere
Pıoneer TS-G1620F 300W-16CM-TWEETERLI-YENİ Modeldir. Anfi Uyumlu-2 Adet
https://www.hepsiburada.com/pioneer...gaza=winwincompany&url_src=ios-product-detail
Bu ürünü arkalarada bunun 13 cm olanini alip takarsaniz orjinalden daha iyi bir ses alirsiniz tabikide cok fazla bir beklentiniz olmasin orjinal teyple fazla bir ses vermez ama baslari tizleri daha derin alirsiniz
Hocam çok teşekkür ederim öneriniz icin tekrardan hoş buldum. Oyle anfi vs. teferruatli işler değil orjinal teyp değişirse ortalama bi teyp ile sadece orjinlerden kurtulup suanki hoparlörler patlak onlardan kurtulmak amaç. Iyi kötü tatminkâr ses versin yeterli bana.

epochN

Yeni Üye
Doblo
Adı
Nuri
Kan Grubu
AB RH +
Aracınız
Doblo
Linkteki ürün kapı için değil mi?

alikan35

Aktif Üye
Doblo
Adı
ALİ KILIÇ
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Doblo
Kardeşim bende haziranda 2012 premio aldım ses sitemi teneke gibi olduğu için hiç tatmin etmedi. Bagajda yer kaplayacak ve uçuk kaçık maliyetli sistemler istemediğim için en en en basit ve en etkili yöntemi kullandım. 1.700 tl'ye Aktif Slim Bass aldım sana tavsiyem ben hazirandan beri kullanıyorum araç içinde inanılmaz tatminkar bi ses farkı yaratıyor bagajda yer kaplamıyor çok fazla kablo işleri olmuyor teyibi değiştirme ihtiyacı kalmıyor. Ön koltuk altına yerleştirdim ses farkı ve kalitesi 1 tane ürünle inanılmaz fark ediyor. Harici kendi kumandasından bass seviyesini ayarlayabiliyorsun, şöyle diyim ben en düşükte tutuyorum o bile çok tatminkar ben çok memnun kaldım hem pahada hem alanda tasarruf sağlıyor. Mahalleye müzik yayını yapma düşüncen yoksa araç içinde kendin için kaliteli ve gümbür gümbür müzik dinlemek istiyorsan çok işine yarar.

Dosyalar

• slim bass.jpg
    slim bass.jpg
    127,1 KB · Okunma: 14

epochN

Yeni Üye
Doblo
Adı
Nuri
Kan Grubu
AB RH +
Aracınız
Doblo
Kardeşim bende haziranda 2012 premio aldım ses sitemi teneke gibi olduğu için hiç tatmin etmedi. Bagajda yer kaplayacak ve uçuk kaçık maliyetli sistemler istemediğim için en en en basit ve en etkili yöntemi kullandım. 1.700 tl'ye Aktif Slim Bass aldım sana tavsiyem ben hazirandan beri kullanıyorum araç içinde inanılmaz tatminkar bi ses farkı yaratıyor bagajda yer kaplamıyor çok fazla kablo işleri olmuyor teyibi değiştirme ihtiyacı kalmıyor. Ön koltuk altına yerleştirdim ses farkı ve kalitesi 1 tane ürünle inanılmaz fark ediyor. Harici kendi kumandasından bass seviyesini ayarlayabiliyorsun, şöyle diyim ben en düşükte tutuyorum o bile çok tatminkar ben çok memnun kaldım hem pahada hem alanda tasarruf sağlıyor. Mahalleye müzik yayını yapma düşüncen yoksa araç içinde kendin için kaliteli ve gümbür gümbür müzik dinlemek istiyorsan çok işine yarar.
O kadar masraf yapamam hocam benim amacım 500 600 liraya halletmek.

alikan35

Aktif Üye
Doblo
Adı
ALİ KILIÇ
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Doblo
O kadar masraf yapamam hocam benim amacım 500 600 liraya halletmek.
Kardeşim bütçene göre şuan sadece orta seviyede bi marka ile ön arka hoparlörleri değiştirebilirsin oda çok tatmin etmeyecektir ancak bütçe bu kadarsa yapacak bişey yok. Bu arabaların handikapı şu izolasyon olayı nerdeyse sıfır araç içi akustik sıfır o yüzden sadece 4 hoparlör çok işe yaramıyor.