2005 DOBLO far grubunu beyaz yapma

DENİZ..

Azimli Üye
Doblo
Adı
ERDEM
Kan Grubu
0 +
Meslek
Öğrenci
Aracınız
Doblo
Modeli
Active
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2005
Renk
GRİ
Selamun alykûm abilerim aranıza yeni katıldım, sitede aradım ama tam cevap bulamadım. 2005 model Doblom var "kısa farları beyaz parkları turuncu " ampul olarak değiştirmek istiyorum hangi markaları ve tipleri önerirsiniz yardımcı olabilir misiniz lütfen.

MEHMET78

KARABÜK YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Adı
MEHMET
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Başka Araç
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
BEYAZ

DENİZ..

Azimli Üye
Doblo
Adı
ERDEM
Kan Grubu
0 +
Meslek
Öğrenci
Aracınız
Doblo
Modeli
Active
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2005
Renk
GRİ
Arkadaşımız yardımcı olacaktır inşaallah.
Selâmun aleyküm abim, abi etiketlediğin abim geri dönüş yapmadıda elektirik konusunda yardımcı olacak başka abilerim var mı

F.karakaya

Daimi Üye
Doblo
Adı
Fehim
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Doblo
Selâmun aleyküm abim, abi etiketlediğin abim geri dönüş yapmadıda elektirik konusunda yardımcı olacak başka abilerim var mı
Ben yaklaşık 1 ay önce 2012 model Doblo far ampullerini beyaz rengi ile değiştirdim öncelikle ampul tipini öğrenmen lazım ben aşağıya 2012 model d3 far gücünü ve tipini atıyorum fotoğrafı araç kullanma kılavuzundan çektim eğer 2012 altı doblosu olupta kullanma kılavuzu olan paylaşırsa sevinirim IMG_20201021_185028.jpg

MEHMET78

KARABÜK YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Adı
MEHMET
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Başka Araç
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
BEYAZ
Burayı görünce cevap yazacaktır.

DENİZ..

Azimli Üye
Doblo
Adı
ERDEM
Kan Grubu
0 +
Meslek
Öğrenci
Aracınız
Doblo
Modeli
Active
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2005
Renk
GRİ
Ben yaklaşık 1 ay önce 2012 model Doblo far ampullerini beyaz rengi ile değiştirdim öncelikle ampul tipini öğrenmen lazım ben aşağıya 2012 model d3 far gücünü ve tipini atıyorum fotoğrafı araç kullanma kılavuzundan çektim eğer 2012 altı doblosu olupta kullanma kılavuzu olan paylaşırsa sevinirim Eki Görüntüle 37812
Bende kullanma kılavuzu var abim 2 . Sahibiyim arabanın her şeyi duruyor ve ampul tipi gücü vesaire bütün bilgileri biliyorum,

DENİZ..

Azimli Üye
Doblo
Adı
ERDEM
Kan Grubu
0 +
Meslek
Öğrenci
Aracınız
Doblo
Modeli
Active
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2005
Renk
GRİ
Sorun ne abi o zaman markası mı
Hangi marka kullanmam Xenon istemiyorum beyaz halojen ampül takmak istiyorum birde turuncu park ampülü hangi marka kalitelidir hangisinde sıkıntı yaşamam onu sormak istiyorum sadece

ati3.25

Yeni Üye
Doblo
Adı
ATİLLA MİNTAŞ
Kan Grubu
0 +
Aracınız
Doblo
Hangi marka kullanmam Xenon istemiyorum beyaz halojen ampül takmak istiyorum birde turuncu park ampülü hangi marka kalitelidir hangisinde sıkıntı yaşamam onu sormak istiyorum sadece

Yanlış bilgi vermek istemem dostum ama normal ampul olarak beyaz renk seçeneği yok diye biliyorum. Park ampulune gelince çok çabuk patlayan park ampulü duymadım hiç. Ama illa markalı olsun vs. diyorsan senbilirsin. Bence park ampulunde markaya veya kaliteye bakman gereksiz.

DENİZ..

Azimli Üye
Doblo
Adı
ERDEM
Kan Grubu
0 +
Meslek
Öğrenci
Aracınız
Doblo
Modeli
Active
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2005
Renk
GRİ
Yanlış bilgi vermek istemem dostum ama normal ampul olarak beyaz renk seçeneği yok diye biliyorum. Park ampulune gelince çok çabuk patlayan park ampulü duymadım hiç. Ama illa markalı olsun vs. diyorsan senbilirsin. Bence park ampulunde markaya veya kaliteye bakman gereksiz.
Sağol abim teşekkür ederim. Park ampulünde haklısın abim, halojen kısa farlarda da tam beyaz Yok evet beyaza daha yakın olan ampüller var osram ve Philips gibi bunlardan tam beklenti alamazsam diye soruyorum daha önce bu model aracın farlarını beyaz yapan arkadaşlar varsa ne kullandı bilgi almak istiyorum.

ati3.25

Yeni Üye
Doblo
Adı
ATİLLA MİNTAŞ
Kan Grubu
0 +
Aracınız
Doblo
Sağol abim teşekkür ederim. Park ampulünde haklısın abim, halojen kısa farlarda da tam beyaz Yok evet beyaza daha yakın olan ampüller var osram ve Philips gibi bunlardan tam beklenti alamazsam diye soruyorum daha önce bu model aracın farlarını beyaz yapan arkadaşlar varsa ne kullandı bilgi almak istiyorum.

Anladım dostum. Düşündüğün markalar gayet piyasada sıfır araçlarda bile kullanılan markalar. renk yönünden sorunun yoksa tercih edebilirsin bence. zaten başka markalarda çin malı oluyor bir çoğu. fiyat olarakta aralarında uçurum farklar yok.
Aradığını bulman dileğimle iyi forumlar.

DENİZ..

Azimli Üye
Doblo
Adı
ERDEM
Kan Grubu
0 +
Meslek
Öğrenci
Aracınız
Doblo
Modeli
Active
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2005
Renk
GRİ
Anladım dostum. Düşündüğün markalar gayet piyasada sıfır araçlarda bile kullanılan markalar. renk yönünden sorunun yoksa tercih edebilirsin bence. zaten başka markalarda çin malı oluyor bir çoğu. fiyat olarakta aralarında uçurum farklar yok.
Aradığını bulman dileğimle iyi forumlar.
Eyvallah abim teşekkür ederim 🙏