2005 doblo cargo

metincetin

Yeni Üye
selam arkadaşlar öncelik sizlerle burda buluşmaktan çok memnun oldum teşekkürler
bende 2005 doblo cargo var bunun bakım ları nasıl trıger seti kaçbinde deyşiyor yada kaç binde bir bakım ları var bun konular hakkın da beni bilgilen dirirsen niz cok sevinirim birde sayfada görmüş oldugum bir doblo var bu araçtan satan varmı düşünnüyorumda araba çok güzel kırmızı doblo adventure modeli çok cixx olmuş valla

metincetin

Yeni Üye
hoşbuldum güzel bi site elinize saglık teşekkür ederim ewet angaradan bende 2005 doblo cargo var bunun bütün bakım ları kaç binde yapılı yor trıger seti filan bu knularda beni aydınlatırmısın şimdiden ilgne teşekkür ederim

diamond

Saygın Üye
Cix demenden anladım Angaralı olduğunu :) bende ankara/sincan dayım 10.000'de bir yapılıyor bakımları Triger zincirlimi zincirsiz mi bilmiyorum 2005 modelleri ama fakat 1.3 mjet ise onlarda zincir var 120.000 km de değiştirmek makbul diyolar ama ben geçen bir ustaya sordum ses yoksa fark etmez dediler. Tam araç bilgilerini verirsen yardımcı oluruz.

cAn 3436

Onursal Danışman Yönetici
Yetkili Kişi
Onursal Danışman Yönetici
Başka Araç
Adı
Can TANRIVERDİLER
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Uçak Teknisyeni
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Active
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2007
Renk
Crono Gri
aramıza hoşgeldiniz iyi forumlar :)

ilker-senol

Yeni Üye
MERHABA...
BENIM ARACIM 166.000 LERDE ..ZİNCİR DEĞİŞMEDİM..
TAMİRCİLER BU KONUDA FİKİR AYRILIĞINDALAR...

KİMİ 100.000 DİYOR
KİMİSİ DE:350.000 DİYOR
EN İLGİNÇ SÖYLEYENDE :450.000

ŞİMDİ NE OLDUGU BELLİ DEĞİL AMA BENIM USTAM VAR HERDAİM GİTTİĞİM.
BANA SES GELDİĞİ ZAMAN YANİ BİR GICIRTI YADA CİK CİK ŞEKLİNDE ÖTME OLDUGUNDA HEMEN MOTORU DURDURUP ARACI HAREKET ETTİRMEMEK GEREKLİ.MOTORU YAKARSINIZ SONRA..O DA 3500 DEN BAŞLIYOR AMAN AMAN...