2004 1,9 Jtd Doblo Cargo

punisherkan

Azimli Üye
Bunlarda benim Doblo'mun bi kısım Fotoğrafları
02092011387.jpg

01032012737.jpg

17032012750d.jpg

14102011515.jpg

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
bende görünüyor fotolar

maşallah ALLAH kaza bela vermesin temiz bir doblo

mus55

SAMSUN YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Doblo
Adı
MUSTAFA
Kan Grubu
0 +
Meslek
Mobilya
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Plus
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2015
Renk
Koyu gri
maşaallah.ALLAH kaza bela vermesin.

punisherkan

Azimli Üye
km yı yakalayamamıssın 2 km fazla olmş :)

haklısın arkadaşım 2 km fazla oldu :)
normalde trip km kısmını kullanıyorum haftalık kaç km yol yaptığımı takip etmek için, arada da total km yi kontrol etmek için bakıyorum. denk gelince bi fotosunu çekeyim dedim. Ama böyle de simetrik oldu açıkçası :) 200002

berat

Fenomen Üye
Adı
Berat
Modeli
Renk
Mistik Gri
doblonuz güzel camları açtırmayı planlıyomusunz acaba ? bide o rüzgarlık çok yakışmış gri gri

punisherkan

Azimli Üye
doblonuz güzel camları açtırmayı planlıyomusunz acaba ? bide o rüzgarlık çok yakışmış gri gri

yok arkadaşım camları açtırmayı düşünmüyorum. cam açtırıp sonra filmle kapamak yerine fiat benim için kapalı üretmiş zaten :) şaka bi yana bazen arka koltuğu söküp malzeme taşıyorum ve zaman zaman malzemeler aracın içinde kalabiliyor bir süreliğine. onların dışarıdan görünmemesi güvenlik açısından daha iyi bence.
aracı aldığımda tampon altları ve rüzgarlıkları boyasızdı. park halindeyken ön sol çamurluğa kamyon dokundurdu ufaktan. çamurluğu boyatırken ben de rüzgarlıklar ve tampon altlarını da gövde rengine boyattım. bana göre güzel durduğunu düşünüyorum :)

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
maşallah çok temiz ama bi jant lazım

punisherkan

Azimli Üye
maşallah çok temiz ama bi jant lazım

haklısınız jant lazım ama ona biraz daha vakit var. şu an kamosonic double din için çerçeve hazırlıyoruz. geri vites kamerasıyla birlikte montajını yaptıktan sonra sıra janta da gelecek :)

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
şuan jant almayacaksanız bence orjinal tip kapaklardan takın yada puntonun çok kollu kapaklarından güzel durur

punisherkan

Azimli Üye
şuan jant almayacaksanız bence orjinal tip kapaklardan takın yada puntonun çok kollu kapaklarından güzel durur

dobloların jantı 14" ve kapakları genelde bijondan sıkmalı. çukur ve kasislerde çok çabuk kırılıyorlar. puntonun jantları ise 15" ebatında. dobloya uymaz o yüzden. üzerindeki bu modeller jantın çemberindeki kanallara tırnakla geçmeli.

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE

dobloların jantı 14" ve kapakları genelde bijondan sıkmalı. çukur ve kasislerde çok çabuk kırılıyorlar. puntonun jantları ise 15" ebatında. dobloya uymaz o yüzden. üzerindeki bu modeller jantın çemberindeki kanallara tırnakla geçmeli.

ozaman d1 dobloların orjinal kapaklarından alın onlarda güxzel bence