2001 Model 75.000 KM 1,9 SX Doblo ne kadar eder?

bicare

Yeni Üye
Merhaba arkadaşlar. Aracım 2001 model 75.000 km'de 1,9 SX modeli, klima ve airbag mevcut, arkada 2 sürgülü kapı mevcut. Son bir yıl hariç Ankara aracı, plakası da aynı şekilde 2010 yılında Ankarada bir subaydan 65.000 KM iken almıştık, araç içerisi 1-2 yaşındaki araç kadar temiz, radyo teyip ve cam düğmeleri hala sıfır gibi servis bakımlı tek kusuru vergileri ve motor büyüklüğüyle orantılı yakıt tüketimi ortalama 40 KR. Son bir yıldır İstanbul'da kullanıyorum, polis memuruyum. 1 senedir satıp satmama arasında gidiyorum 11 yaşında bu kadar temiz bir araç satıp 3-4 yaşında bitik bir araba almak istemiyorum. İş gereği 3-4 yaşında Ford Connect kullanıyoruz fakat araçlar bitap düşmüş oluyor, kendi aracım onların yanında sıfır gibi geliyor. Belki kişiye kendi eşyası güzel geldiğinden böyledir bilemiyorum. :)

Sizce arabamın değeri nedir, fikri-piyasa bilgisi olanlar paylaşırlarsa sevinirim.

MEHMET78

KARABÜK YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Adı
MEHMET
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Başka Araç
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
BEYAZ
sitenin kuralı önce tanışma bölümünde kendinizi tanıtmanız gerekiyormuş.sorularınız ondan sonra cevaplanabiliyormuş

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
üye kendini tanıtmış

arabanız anlattığınıza göre çok temiz

piyasası 13500 falan eder normalde 10000 ile 13500 arası piyasası var zaten sizinki temiz ve orjinal 13500 eder bence

mali_55

Onursal Danışman Yönetici
Yetkili Kişi
Onursal Danışman Yönetici
Başka Araç
Adı
Mehmet Ali YALÇIN
Kan Grubu
A RH +
Meslek
memur (maliye)
Aracınız
Başka Araç
Araç Yılı
2011
Renk
gri
kilometreniz çok aza ve aracınız çok temiz anlattığınıza göre... umarım iyi bir rakama satarsınız... vergi handikapı yüzünden bende sattım 1,9D yi.... 2003 model tek sürgü klima yok airbag yok 13000 esattım 6 ay önce...

SerCan

Saygın Üye
Merhaba arkadaşlar. Aracım 2001 model 75.000 km'de 1,9 SX modeli, klima ve airbag mevcut, arkada 2 sürgülü kapı mevcut. Son bir yıl hariç Ankara aracı, plakası da aynı şekilde 2010 yılında Ankarada bir subaydan 65.000 KM iken almıştık, araç içerisi 1-2 yaşındaki araç kadar temiz, radyo teyip ve cam düğmeleri hala sıfır gibi servis bakımlı tek kusuru vergileri ve motor büyüklüğüyle orantılı yakıt tüketimi ortalama 40 KR. Son bir yıldır İstanbul'da kullanıyorum, polis memuruyum. 1 senedir satıp satmama arasında gidiyorum 11 yaşında bu kadar temiz bir araç satıp 3-4 yaşında bitik bir araba almak istemiyorum. İş gereği 3-4 yaşında Ford Connect kullanıyoruz fakat araçlar bitap düşmüş oluyor, kendi aracım onların yanında sıfır gibi geliyor. Belki kişiye kendi eşyası güzel geldiğinden böyledir bilemiyorum. :)

Sizce arabamın değeri nedir, fikri-piyasa bilgisi olanlar paylaşırlarsa sevinirim.

Aracınız cok temiz bence satmayın :)

SerCan

Saygın Üye
kilometreniz çok aza ve aracınız çok temiz anlattığınıza göre... umarım iyi bir rakama satarsınız... vergi handikapı yüzünden bende sattım 1,9D yi.... 2003 model tek sürgü klima yok airbag yok 13000 esattım 6 ay önce...

Hocam benim aracda 2003 1,9 D klima yok dediniz benim araçta bulunuyor aynı yılda farklı model mi çıkıyor acaba ?

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
fotoları var mı bu arabanın

sipahi

Azimli Üye
bende bu aracın 2004 modelini aldım 2 ay önce 1.9 D SX COMBİ ama sizin bahsettiğiniz gibi fazla gelmedi bana yakıtı *helpless* sadece sorun vargiden kaynaklanıyor. Hız sorunu vardı önceden sanırım bir nebze halledildi. Şimdi de muayenesi diğerleri gibi 2 yılda bir olacakmış deniliyor umarım doğrudur bunlar hallolursa geriye sadece vergi kalır ki topu topu en fazla 100 lira 6 aylık verirsin fazla ama bana göre bu arabaya değer. Benim araba da 3 ay aradıktan sonra bulabildim. Kesinlikle boya yok 99.000 km.de üzerinde full aksesuar var ayrıca kaliteli ses sistemi var. arabanın bütün ağır bakımları yapılmış. Hiç hatasız noksansız araç klima yok, bende acaba ne eder diye düşünüyorum hiç hesapta olmayan bir ev alma durumu oldu. Ben bu haliyle 15.600'e almıştım. Şimdi satıp ana paraya ekleyerek evi alsam diyorum. Eğer hesabıma gelirse ben de satıp ev işini halledecem. Sizce benim araç ne eder arkadaşlar..

globetroter

Saygın Üye

Hocam benim aracda 2003 1,9 D klima yok dediniz benim araçta bulunuyor aynı yılda farklı model mi çıkıyor acaba ?

sx modellerinde klima var,göstergeler değişik birde kapı döşemeleri değişik . birde benim bildiğim 2001 de dizel kombi yoktu dobloda. yani arka camlar sonradan açılıyor ve koltuk takılıyor. biz öyle yapmıştık. hatta konyada yoktu doblo o zaman antalyadan almıştık. sx için pazarlık yaptık. araç düz gelmişti.

sipahi

Azimli Üye
sx modellerinde klima var,göstergeler değişik birde kapı döşemeleri değişik . birde benim bildiğim 2001 de dizel kombi yoktu dobloda. yani arka camlar sonradan açılıyor ve koltuk takılıyor. biz öyle yapmıştık. hatta konyada yoktu doblo o zaman antalyadan almıştık. sx için pazarlık yaptık. araç düz gelmişti.

yanlışınız var. Benim arabada klima yok. modeli tam olarak 2004 MODEL DOBLO 1.9D COMBİ SX fabrikadan orijinal camlı koltuklu ... düzeltmek istedim her sx klimalı değil..

mus55

SAMSUN YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Doblo
Adı
MUSTAFA
Kan Grubu
0 +
Meslek
Mobilya
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Plus
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2015
Renk
Koyu gri
arabnızı temiz kullanımışsınız.neden satmayı düşünüyorsunuz.

MEHMET78

KARABÜK YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Adı
MEHMET
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Başka Araç
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
BEYAZ
arkadaş tanışma bölümünde tanıtmadığı için demiştim.yönetici arkadaşlara saygısızlık olmasın diyede cevap yazmamıştım.neyse öncelikle arkadaş aramıza katıldığı için hoş geldin diyelim .bende de 2003 model 140.000 km de klimalı,tek sürgülü ,otomobil ruhsatlısı vardı. 1 sene oldu 13.750 tl ye vermiştim.aynı tip araç alacaksanız satmayın bence.ben km çoğaldı ve yavaş tavaş masraf çıkartmaya başladığı için satmıştım inanın sonradan pişman oldum araba alana kadar .

bicare

Yeni Üye
Araç 2 senedir bende, filtreler ve yağ dışında şükür hiç masraf çıkarmadı. Yeni evliyim , bir senedir İstanbul şartlarında üzerine 4-5 bin lira verip bu kadar temiz binek araç bulabilir miyim diye düşündüğümden satmadım. Fakat artık araç büyük geliyor, kullanım amacımızda piknik ve yük yok 2 kişi de olunca haliyle yalnız gezip tozmak için kullanıyoruz. E tabi vergileride cabası :)

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
maşallah doblonunz çok temiz ALLAH kaza bela vermesin

buda sonradan açma siz mi açtırdınız

mus55

SAMSUN YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Doblo
Adı
MUSTAFA
Kan Grubu
0 +
Meslek
Mobilya
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Plus
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2015
Renk
Koyu gri
güle güle kullanın arabanızı

berat

Fenomen Üye
Adı
Berat
Modeli
Renk
Mistik Gri
bence satmayın doblonuzu zaten temiz bide farları parlatırsınız dahada güzel olur 11yıl değil 22 yıl bile gider bu araç

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
doblo satılırmı hiç :D

berat

Fenomen Üye
Adı
Berat
Modeli
Renk
Mistik Gri
abi bi doblo gider bi doblo gelir :D

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
evet orası öyle

bi doblonun yerini sadece yine bi doblo doldurur:D

hani şu vw nin bi reklam sözü var bir vw ni tercih edeceğiniz tek araba yine bir vw dir diye bu sözü yürütmüler

bu sözü fiat ilk temprada kullanmış

bir tempradan daha iyisi yine bir tempradır reklam videosunun izlerken gördüm

berat

Fenomen Üye
Adı
Berat
Modeli
Renk
Mistik Gri
abi bence gerçekten öle dayımda caddy var onunla ğikniğe gittik arabada hiç rahat etmedim dönüşte bizim dobloda geldim doblo daha rahat bence caddyden