2000 Mesaj veya Beğeniye Ulaşana Hediye Paketi

Wwwakdenizektronik.org kardeş ben sadece 15 bin inci mesaj hediyesi aldım 15000 mesaj cekmedim daha gruba gireli 8 ay oldu

Güzel uygulama 2.000 beğeniyi yeni geçmişim bana dokanırmı hediye 😀 . Team doblo forum sayfasından aldığım keyfi hiçbir sayfada veya facebookta alamadım. İyiki zamanında üye olmuşum burdaki dostluk muhabbet bambaşka bu forum sayesinde değerli birçok abim ve arkadaşım ile tanıştım kurucularına tekrar teşekkür ederim.

Son düzenleme:
Vışşşş ekibin meşaj ohooooooo....Oldum olasi hep kiskandim boyle uzun sure forum üyesi olanlari.Ama ne yapimmmm.Bir araci en fazla 2 yil kullaniyorum.Sonra kaşinti başlıyor.Yeni araç yeni forum 🙂 .

Fake hesap açıp kendi paylaşımlarını beğenenler olursa (Bence teamdoblo ailesinde böyle çiğlik yapan çıkmazda) ne olacak. 😉😉😉

fotolarımın hepsini begenenlere yemek ısmarlıcam hadi abilerim kardeşlerim bakmadan geçmeyin beğenin bakıpta beğenmemezlikte yapmayın beğenebilirsiniz.

rüşvetsiz beğenin lütfen her fotolarda mutlaka bi anılarımız var gelin dost olalım kardeş olalım gardaş olalım fotoları beğenelim yalvartmayın beniiiiii

Back