20.03.2016 team doblo kocaeli buluşmasina istanbuldan katilim

ArhaviLee08

Saygın Üye
Adı
Barış BAŞAK
Meslek
Müşavirlik
Renk
Derin Bordo
Arkadaşlar Kocaeli'deki İzmit NCİTY Otoparkında yapılacak olan buluşmaya İstanbul' dan giden arkadaşlar konvoy halinde gitmeyi planlıyoruz, yer olarak Kurtköy Mehmetçik Vakfı OPET'i belirledik 20.03.2016 10:30 da orda buluşup en geç 10:45 gibi ordan yola çıkmayı planlıyoruz. ilgilenen arkadaşlara duyurulur. Facebooktaki grubumuzdada yazışmalar mevcuttur.
Team Doblo Kocaeli.jpg

inşallah benimde gitme niyetim var yarın belli olacak gidip gitmemem işten dolayı

@brs_bsk
hepsinden haberim var Avrupa yakasını toparlamak lazım kimler geliyor diye ona göre plan yapmak lazım yarın kesinleşirse planı yapıcam 🙂

valla üstadım ne kadar kalabalık gidersek o kadar güzel olur diye düşündüm, avrupa ve asya yakasındaki istanbuldan katılımda bulunacak arkadaşlar kurtköy opette buluşup gidersek 10 numara 5* olacağı kanaatindeyim...

@brs_bsk
inşallah 🙂

@brs_bsk
dahada olacaktır 🙂

İstanbul ve Kocaeli canlı bamba için güvenlik uyarıları yapılıyor.Almanya ve Amerikan konsoloslukları teyekkuz da.
Malum izmit de 3 kalabalık nokta var, ncity, fethiye, perşembe pazarı.
Toplantıya şu an gelmeyi düşünmüyorum.

Nevruz kutlamalarına da izin yok, polis müdahele edebilir ayrıca.

Allah ın izniyle orada olucaz 🙂

Nasip se Sakarya olarak ordayız☺

Hayırlısı olsun dostlar

Kocaeli Eminiyet Müdürlüğü'nün güvenlik nedeni ile aldıkları karar doğrultusunda buluşmamız ileri bir tarihe ertelenmiştir arkadaşlar.

Konu hakkında duyarlılığınız için teşekkürler..

Back