2.0 MoToR dObLo...

cAn 3436

Onursal Danışman Yönetici
Yetkili Kişi
Başka Araç
Adı
Can TANRIVERDİLER
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Uçak Teknisyeni
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Active
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2007
Renk
Crono Gri
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-hasarli-araclar-minivan-van-panelvan-fiat-fiat-doblo-combi-2-0-multijet-premio-2010-35811590/detay

2.o motor doblo 21.900 tl sizce almaya değer mi?? :)

cAn 3436

Yetkili Kişi
Başka Araç
Adı
Can TANRIVERDİLER
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Uçak Teknisyeni
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Active
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2007
Renk
Crono Gri
geremy tarafından yazılan metin:
tavan hasarlı bırak yerinde kalsın*no*

aynen yan taraftada biraz hasar var :)

tLqA

Daimi Üye
bu arabanın taş çatlasa masrafı ne kadar tutarki? araç zaten 36bin tl en ucuz. 22 bine adam satıyor. 5 bin tl harcayarak yaptırsan, ki yürüyeninde sorun yoksa okadar tutmaz, yinede kârda oluyosun. ama yazık olmus güzelim arabaya

bakiergul

Onursal Admin
Renk
LAL KIRMIZI
geremy e katılıyorum güzel kardeşim araç satarken en önemli şeylerden biri tavandır.....Bırakın tavan değişimini veya düzeltmesini .......tavanı boyalı araç bile satışta büyük sıkıntı teşkil eder ....Ha fiyatı gerçekten ehven yani uygun olur uzun sürede binecem satmam diyorsan bas kafasına kır fiyatı öyle al ...Yoksa zarar edersin bu işten niye sıfır la kıyas yapıyorsun ki ......Bayiden al 10 gün sonra sat zaten 5.....6 milyar zarardasın......Ayriyetten yedek parça bulunuverirliklerini ve fiyatlarını al herşeyi hesapla zarar etme derim.....Sana bir anektot an latayım....Bizim firmaya fiorinolar çıktığında 5 adet almıştık ancak bizim develer birinin şöför kapısının açma sipiralini koparttılar ....sana yemin ediyorum.....tam 3 ay fiat bir spirali temin edemedi......En sonunda ben kızdım patrona dedim yürü gidip citroen nemonun telini 56 tl ye alıp taktım ....Şimdi top sende orantıları kur ona göre hareket et.....

Dark Knight

Fenomen Üye
Baki abinin dediğine katılıyorum, uzun süre binmek ve satmak niyetinde olmayacaksanız alın aksi halde birkaç sene sonra satarken zarar edersiniz.

premio35

Aktif Üye
cAn 3436 tarafından yazılan metin:
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-hasarli-araclar-minivan-van-panelvan-fiat-fiat-doblo-combi-2-0-multijet-premio-2010-35811590/detay

2.o motor doblo 21.900 tl sizce almaya değer mi?? :)

Arkadaşlar bu satıcıyı biliyorum, sahibinden.comda birsürü ilan verdi veriyorda, araç ne model olursa olsun bildiğin çekiçle sopayla hasar veriyorlar ve çok uygun fiyata satmaya çalışıyorlar, isterseniz diğer ilanlarına bakın birsürü hasarlı araç var açıklamada hep aynı "ARACIMIZIN BİRAZ MASRAFI VARDIR" kesin bir dümen var aman diyim dikkatli olun.
dikkatli bakarsanız araçta takla falan yok ama tavan hasarlı..