13 Bin TL 'ye hangi doblo alınır?

cAn 3436

Onursal Danışman Yönetici
Yetkili Kişi
Başka Araç
Adı
Can TANRIVERDİLER
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Uçak Teknisyeni
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Active
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2007
Renk
Crono Gri
geremy tarafından yazılan metin:
hızlı gidecek olsam aynı paraya 1368cc değil 2000 cc otomobil alırdım herkesde arkamdan el sallardı:D

2000 cc'lik dobloya yetişemiyosan el salla :D :D :D :D :D

cAn 3436

Yetkili Kişi
Başka Araç
Adı
Can TANRIVERDİLER
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Uçak Teknisyeni
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Active
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2007
Renk
Crono Gri
cAn 3436 tarafından yazılan metin:
hızlı gidecek olsam aynı paraya 1368cc değil 2000 cc otomobil alırdım herkesde arkamdan el sallardı:D

2000 cc'lik dobloya yetişemiyosan el salla :D :D :D :D :D

ne demek istedin*hmm*

'EN HIZLI DOBLO' *bugs* *bugs*

berat

Fenomen Üye
Adı
Berat
Modeli
Renk
Mistik Gri
bence 1.2 lpg li 2002 2006 arası alabilirsin yada 1.4 bulabilirsen 1.4 al
ama 1.2 ler 700 bin kn ye kadar gidiyor

ALYEDZ

Azimli Üye
arkadaşım bende 1.2. elx tup lu 2001 model hususi doblo var.

sana fiyat performans acısından en uygun olan budur.

vizeye 2 yılda bir girer vergisi düşüktür

bana da aalmadan önce 1.2 binilir mi gitmez o çekmez dediler hep gözümü korkuttular.

Arabanın 3. sahibiyim ve benden önce pek de iyi kullanılmamış buna rağmen yüklü olarak inanılmaz yokuşları yaz sıcağında bile çıktım hemde lpg de

tek fark hızlı çıkamazsın ama sonuç olarak çıkarsın millet 70 le çıkıyomuş sen 30 la çık ne farkeder önemli olan seni yolda bırakmaması.

ben aracımdan şahsen memnunum sanada tavsiye ederim. Arıza diyorsan her araba gibi alacak oldugunda cıkaracak mutlaka bunuda yaşadıkça tamir ettirecen yapacak bişey yok :D

araba gitmiyo çekmiyo diye bişey yok bu tamamen senin bakış açına ve kullanım amacına bağlı. Tek farkı seri bir arac değil o da ayağın elin alışana kadar sorun oluyo. Sonrasında herşey rayına oturuyo sen araca arac sana alıştımı rahat ediyorsun.

özellikle senin gibi eskiden beri tofaş binicisi oldugum düşünülürse alacak oldugun herhangi bir doblo sana mercedes etkisi yaratacak bundan emin olabilirsin.

Hayırlı alışveriş kazasız belasız sürüşler dilerim.

rasim

Azimli Üye
mertcell arkadaşım bence sen 1.3 yada 1.9 dizellerden şaşma.emin ol memnun kalacaksın.cünkü bende benzinli arac kullandım inan ne lpg derdi biter nede benzinde düzensizligi biter.benden sana tavsiye!!!dizel al rahat et.gercektende kalabalık bir aile iseniz 1.2 sana az gelecek ve aldıgın aractan ister istemez soguyacaksın. tabikide yine en son karar senin....saygılar...ALLAH işini ras getirsin.