1. Köprüden Gecebilirmiyim???

Bayram34

Azimli Üye
Adı
Bayram
Kan Grubu
AB RH +
Modeli
Araç Yılı
2017
Selâmün aleyküm Team Doblo ailesi bende D4 kasa bi araç var bayramda istanbul dışına seyahat etmek istiyorum araç ruhsatta kamyonet yazıyor birde kullanım amacı yük nakli:hususî yazıyor bu şimdi 1 . Köprüden geçermi geçemez mi onu öğrenmek istiyorum şimdiden teşekkürler 🙂

Kanunen geçmemek gerekiyor. geçenler var. durdurma olmazsa sıkıntı olmuyormuş.ama yolu çok uzatmıyorsa riske etmeye gerek yok.

20/07/2018 tarihinde karayollarini arayip aldigimiz bilgiye gore, 2 aks arasi yani on-arka tekerler arasi 3,2 metreyi gecmiyorsa geçebilirsiniz dediler. Bu ayni zamanda 1. Sinif arac tarifiymiş. Hgs barkodunuzda da 1. Sinif yaziyorsa gecmek serbestmiş. Saygilar.

Bu halen geçerli mi yoksa değişti mi d2 doblo var Sivas’tan gelirken geçtim ve bi kaç sefer daha geçtim bugün sorgulama yaptığımda ceza göründü.itiraz nereye yapabilirim

Kamyonet olduğu için 15 Temmuz köprüsünden geçemiyoruz

15 temmuz köprusunden gecıs kanunen yasak aks aralıgı ıkıncı köpru ıcın gecerli risk almak istemıyorsanız gecmemenızı tavsıye ederim

Cezaları iptal edip düzenleme yapmışlardı. vergi dairelerine başvurmak gerekiyor sanırım. ödeyenlerde geri alabilecekti.haberlerde gündem oldu epey.

Ben bilmiyordum bi kaç kez geçtim bunları nasıl iptal ettirebilirim yardımcı olursanız sevinirim

1. Köprüden gelicen ve kesilen cezalar iptal edilmez bir ara fsm köprüsünden kamyonetler geçenler için ceza yazılmıştı sadece onlar iptal ediliyor

O zaman yandık desene gelde yakma şimdi bu arabayı bu nasıl adalet ya

Tahsilatların iadesi içinde 28 şubata kadar süre var.

Maalesef kamyonetler için 1. Köprü yasak. Panorama versiyonlar otomobil olduğundan geçebiliyor. Combiler de az vergi verince devlet de git az öteden dolan, burası yüksek ötvli araçların köprüsü diyor.

@DobloClassic
Avrasyayı kullanıyorum bu güzergahdan gideceksem. Yoksa 2. Köprü hep.

@Bayram34
Geçen haftalarda bana hgs’den şöyle bir msj geldi ama şu şekilde ;(15 temmuz şehitler köprüsünden ruhsatından kamyonet van yazan aracların geçiş yasagı hayala devam etmektedir yazıyo)

Birinci köprüden otomobil ruhsatında yazanlar geçiyor.arkadaşımın aracıdan yazıyor geçiyor.ben ise kamyonet olduğumdan geçiş 2. Köprüden

1, köprüden geçiş için 35 bin ceza yazmışlar nereye itiraz edebiliriz nasıl yapıcaz araba o kadar etmiyor kgm den kontrol edince çıkıyo ceza

ARKADAŞLAR RUHSATINDA PANORAMA YAZMAYAN HERKES AMA HERKES 1.KÖPRÜDEN YANİ 15 TEMMUZ ŞEHİTLER KÖPRÜSÜNDEN GEÇEMEZ. CEZA İPTALİ DE SÖZ KONUSU DEĞİL ŞUANDA.... YANLIŞ BİLGİLENDİRME YAPMAYALIM,BUNU DEFALARCA SÖYLEDİK. 45 SENEDİR İSTANBULDA YAŞAYAN BİRİ OLARAK SÖYLÜYORUM. YASAK YAAASAAAKK...

Back