Doblo 1.9 multijet 2008 doblo pompa sorunu

Fatihhankyl

Yeni Üye
Doblo
Adı
Çetin
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Doblo
3 gün once 2008 1.9 multijet doblo maxi aldik. Araçta herhangi bir problem olmadigi soylendi. Hakikaten alir almaz uzun yola ciktik problemsiz geldik. Ertesi gun araci biraz zorlayip gazlayinca takir takir sesler gelmeye basladi. Ertesi gun de araci calistirdim kalkarken gaz almadi istop etti. Tekrar calistirdim gaza fazla bastim kalkti vitesi bosa aldim yeniden istop etti. Sonra da marsi alamadi arac kaldi oyle. Bir usta aradik araci vurdurun bir sey olmaz dediler vurdurduk calisti ancak kaputtan duman atmaya basladi kapattik. Usta geldi calistirdi araci pompada sorun oldugu cekiciyle ankaraya gitmesi gerektigini soyledi. Arac traktor gibi calisiyor ve takirdiyor. Dobloyu pek tanimiyoruz yeni aldik bu kronik bir sorun mudur ve tavsiyleriniz varsa soyler misiniz tesekkur ederim

cengaver53

Fenomen Üye
Ayın Popüler Yazarı
Doblo
Adı
Yunus Korkmaz
Kan Grubu
0 -
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2006
Renk
Bej
Kronik değil ama önceki sahibi hor kullanmış belliki geçmiş olsun yaptıracaksanız sizin elinizde patladı yapacak birşey yok

fthpl

Talha Fatih Pala
Doblo
Adı
Talha Fatih Pala
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Doğalgaz Teknisyeni
Aracınız
Doblo
Modeli
Active
Motor
1.9 Jtd
Araç Yılı
2005
Renk
Yıldız Mavi
Geçmiş olsun. Pompa kronik bir sorun degildir. Arkadaşın dediği gibi size denk gelmiş. Bizede oluyor. Ben 3 sene sonunda 8 bin masraf ettim. Yapicak birşey yok. Sağlık olsun. Başka birşeyler çıkması da muhtemel.