1.9 JTD DOBLO SATILIK

tigerbroke

Daimi Üye
125 bin km...2002 model 1.9 jtd 105 ps doblo..cıfft surgu sadece tek parca boyalı beyaz renklı..klımalı..lastıkler sıfır 500 km yapmadı daha...daha 1 hafta once full servıs bakımından cıktı...muayene yenı..sıgorta yenı...hersey yenı...butun motor bakımları yapılı.tam 500 tl harcandı butun fılttresı dunyası ve yagı degısmıstır.celık jantlı kı orjınal celık jant dıye tahmın edıyorum cok kıbar duruyo uzerınde...daha ne sayyım kı..sadece ve sadece ogrencı oldugum ıcın vergısı 380 lıra oldugu ıcın satıyorum...gazıantep yada hatay ıkısı de gorebılır arabayı..cunku hataylıyım ve antepte ogrencıyım :) aracı gorunce zaten anlarsınız cok temız oldugunu..fıyat 15 bın tl arkadaslar.fazla dıyen e saygı duyarım ama asagısı kurtarmaz..ve herseyıne kefılım coook temız tek nednı vergıdır....odeyebılecek olana yer ucagı :)kımse almazsa bınerım napım :d surmesı keyıflı ya kendımı oyle avuturum artık :) aslında ben 240 tl sanmıstım vergıyı ne bıleyım ben 1910 cc oldugunu sanıyodum kı 1900 cc bıde ılk arac olunca tabı nasıl vergılendırme oldgunu bılemıyo ınsan. neyse acı bır tecrube ıle ogrenmıs olduk:) herkese hayırlı satıslar...TİGERBROKE..soyledıklerımın dısında bır neden cıkmayacagı tahahhut edılır..bırde eger dersenız kı vergıyı ben oderım pazarlıksız fıyat 14.500 dur ve sondur hadı hayırlısı olsun..ALLAH herkesın gonlune gore versın....balataları dahı yenı degıstı hepsey bır ay ıcınde olmustur arkadaslar...zaten bıllıyosunuz yakıtı cok ekonomıktır yanı bır ogrencı bunu derse dusunun artık ne kadar az yaktıgını tamam abartmıyorum ama sehır dısı 100 km 5 lıtre yakıtı vardır gerısı teferruat yanı..sehır ıcı de 250 yakıyo..suphenız olmasın zaten ustalarım bılır yakıtını..e ben kıbar kullandıgım ıcınde az yakıyo olabılır :)

ToeXicT

Onursal Üye
Adı
Gökhan
Modeli
Renk
Metalic Gri
Hayırlı Satışlar 1,9 JTD ii dir güzel dir ama masrafı çoktur vergisi olsun sigortası olsun kaskosu olsun hakikatten gına getittiriyor insana bende aynı dertten muzdaribim temmuzu salladık ocak geldi bakalım nabıcaz...

tigerbroke

Daimi Üye
kaskosuz zaten bırde o olsa :eek: ama gercekten ben de sırf masrafı yuzunden satmayı dusunuyorum..yılda 1000 lıra arabayı oynatmasan yerınden vermek zorundasın :) aslında aracımın herseyını bılerek aldım da bır su 1910 cc olayını bılemedım neyse ogrendım *rolleyes*bu arada greemy abım sana da tesekkur ederım ıyı dıleklerın ıcın*clap*

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
hayırlı satışlar

cAn 3436

Onursal Danışman Yönetici
Yetkili Kişi
Başka Araç
Adı
Can TANRIVERDİLER
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Uçak Teknisyeni
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Active
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2007
Renk
Crono Gri
hayırlı satışlar..

RAPTOR

Fenomen Üye
Modeli
Renk
Beyaz
tigerbroke...bu araban sonradan açmamı yoksa orijinal camlı koltullumu?

berat

Fenomen Üye
Adı
Berat
Modeli
Renk
Mistik Gri
hayırlı satışlar.
--------------------------------------------------------------------------------

tigerbroke

Daimi Üye
walla abim arabanın arka koltuklarında ayak çukuru mevcut ..aldıgım adamın verdıgı bılgıye gore arac orjınal camlı koltuklumus..sonra terlik satan bı abımız almıs..oda arka bagaj dar gelınce yanı terlıklerı sıgdıramamıs bu yuzden de sökmüs orjınal koltukları ve koltukları satmıs yanı paragoz bırımıs herhalde :) tabı satmaya karar verınce de cakma koltuk atmıs ama guzel duruyo nıyeyse :) olay bundan ıbaret su anda arabanın bagajı daha genıs zaten koltuk cakma olunca yanı one alınınca oyle olmus :) servıse sordum adam oyle dedı arka koltuk ayak cukuru varsa orjınalmış ? yanılıyosam duzeltın ustalarım ..tesekkurler

tigerbroke

Daimi Üye
arkadaslar benım aracım orjınal degıldır sonradan acmadır hıc bellı olmuyo be :) cargo yazıyosa orjınal degılmıs az once okudum benım aracta yazıyo demek kı kandırıldım galıba o_O ama temız arac oldugu ıcın onemsemıyorum :)ıyı gunler ıyı satıslar :)

bakiergul

Onursal Admin
Renk
LAL KIRMIZI
Hayirli satislar...

tigerbroke

Daimi Üye
tesekkurler herkese...ama ben bu arabayı surunce satmaktan vazgecıyorum ya :)neyse boyle boyle 2 yılı gecırırız INSAALLAH..sonra da degıstırırız artık :)

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
bizde sattık gördük dünyanın tersini:D:D doblo kendini aratıyor çok rahat ferah yüksek her işede yarıyor kerata:D

tigerbroke

Daimi Üye
CADDY ALSAK BIR ARIZA OLDUGUNDA İŞİN İÇİNDEN CIKAMAYIZ
COMBO ALSAK YAKIT FAZLA PARCA PAHALI
CITROEN PEUGEOT ZATEN ESKI KASALARI BISEYE BENZEMIYO VE KALITELI GELMIYO BANA
YANI HEM UCUZ HEM SAGLAM HEM AZ YAKAN HEMDE PARCASI UCUZ OLAN BIR DOBLO VAR E DURUSUDA FENA DEGIL DEMEK KI DOBLOYA DEVAM :)
ama vergı 768 tl yıllık:mad: ınsanın dusundugu tek nokta olsa gerek doblo alırken :)
ama yıne de gaza dokundugum zaman o 105 beygırı ve torku hıssetmek yıne de guzel olsa gerek :) katlanacaz artık :) ALLAH kaza bela vermesın yeter..para hallolur her zaman kı cok ta degıl alısırız :)