1.6 D3 dizel yardim edin.. :(

Trendy7559

Misafir
Adı
tevfik
Modeli
Renk
türk kahve
arkadaşım partekuldede katalitördede yapılan işlem aynı uzun sürer muhabbeti para kopartmak için bir dümenden başka bişiy değil.hatta aracınızdaki partekulse çoğu yer ücret almıyor partekulun içinden çıkan maddeyi alıp kilo usulu satıyorlar çünki değerli bir madde katalizördeki değerli bişiy değil kırıp çöpe atıyorlar aracınızın mototuru soğuk giderseniz usta da işinin ehli biriyse en fazla 1 saat sürer bilgilendirebildiysem ne mutlu bana.

Trendy7559

Misafir
Adı
tevfik
Modeli
Renk
türk kahve
ivedikte vintalen garage diye bir chiptunungci var onun tam karsısında sarı tabelalı bi egzoscu var orda yaptırdım 1 saat kadar sürdü

gökhangün

Daimi Üye
Adı
Gökhan
Meslek
Öğrenci
Modeli
Renk
siyah
@Trendy7559
egr iptalini ecufastta okumustum ama bilgim olmadıgı için uzak duruyordum . şimdi sen açıklayınca aklıma yattı ama sormak istediğim bi kaç şey daha var yanıtlayabilirsen sevinirim
duman vs sorun olur mu çok bi bilgim yok motor ömrünü kısaltma gibi bi sorun muayene emisyon sıkıntısı olur mu birde ya da sen böyle bi sorunla karşılaştın mı çok sağol bilgilendirmelerin için şimdiden :)

MEHMET78

KARABÜK YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Adı
MEHMET
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Başka Araç
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
BEYAZ
@gökhangün
egr iptali çevre için sıkıntılı.hatta d1 1,9 dizellerde servis iptal ediyordu.benimki fabrikasyon iptalli gelmişti.araya sac koyuyorlardı.ama yeni nesillerde sistem biraz daha karmaşık.iptalin doğal olarak performans artırma özelliği bile var.ama muayenede sıkıntı egzos emisyonda çıkabilir belki.ama tam olarak bilemiyorum.

Trendy7559

Misafir
Adı
tevfik
Modeli
Renk
türk kahve
Muayene de sıkıntı olmaz partekül yada katalizör iptalinde içini boşaltarak yaparlarsa sıkıntı olmaz ama dış sacını keserek boşaltım yapılırsa mayeneden kalıyorsun.kesinlikle sacını kestirme aklında bulunsun.duman olayına gelince illaki duman olur.ama karan tren misali olmaz dip gaz yaptıgın zaman bi anlık yogun sekilde atar sonra normale biner.