1.3 premio 2011 zincir seti

sukru56

Onursal Üye
Doblo
Tepki
723
Adı
mehmet
Kan Grubu
0 +
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Plus
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2017
Renk
beyaz
selam arkadaşlar 1.3 premio 2011 aracım için yetkili servis mesajına göre zincir seti + yağ bakımı + işçilik 700 tl sizce bu fiyat nasıl sanayide çok daha ucuza halledilir mi çünkü 200 tl bile fark etse yetkili serviste yaptırma taraftarıyım ama daha fazla fark varsa da çok ta zengin değilim açıkçası :) şimdiden teşekkürler

RAPTOR

Fenomen Üye
Tepki
950
Modeli
Renk
Beyaz
gardaş zincir seti dediğin triger setiyse fiyat çok uygun.zaten tirger değişeceksen dışarıda yaptırma.kesinlikle servis yapsın.başına iş alırsın.

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Tepki
3.146
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
arabanız 2011 model kaç kmde zincir ses yapmıyorsa gereksiz yere bence kesinlikle kurcalatmayın zamanı gelince değiştirirsiniz

sukru56

Onursal Üye
Doblo
Tepki
723
Adı
mehmet
Kan Grubu
0 +
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Plus
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2017
Renk
beyaz
157 binde araç fakat en ufak bir ses zincir sesi falan yok çok memnunum araçtan sadece biraz titiz olduğum için yetkili servis 150 binde değişmesi lazım dediği için değiştirmek istiyorum ve aracı en az 3 5 yıl satmaya niyetim yok sürekli ya şimdi sıkıntı çıkarırsa telaşından kurtulmak istiyorum yetkili serviste gönül rahatlığı ile yaptırırım diyorum yanlış mı düşünüyorum

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Tepki
3.146
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
157 bin kmde bencede fiyat uygunken değiştirin kafanız rahat etsin fiysat uygun grçekten km zamanıda yaklaşmış

RAPTOR

Fenomen Üye
Tepki
950
Modeli
Renk
Beyaz
157 binde araç fakat en ufak bir ses zincir sesi falan yok çok memnunum araçtan sadece biraz titiz olduğum için yetkili servis 150 binde değişmesi lazım dediği için değiştirmek istiyorum ve aracı en az 3 5 yıl satmaya niyetim yok sürekli ya şimdi sıkıntı çıkarırsa telaşından kurtulmak istiyorum yetkili serviste gönül rahatlığı ile yaptırırım diyorum yanlış mı düşünüyorum

zincirin km si dolduysa arıza yapmasını beklemeden seti değiştir.es kaza zincir kesilirse motor hoşaf olur.

MEHMET78

KARABÜK YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Tepki
13.368
Adı
MEHMET
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Başka Araç
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
BEYAZ
değiştirin.kafanız rahat olsun.zamanı da gelmiş zaten.

sukru56

Onursal Üye
Doblo
Tepki
723
Adı
mehmet
Kan Grubu
0 +
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Plus
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2017
Renk
beyaz
Teşekkürler en yakın zamanda halledicem herkese kazasız belasız günler

MEHMET78

KARABÜK YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Tepki
13.368
Adı
MEHMET
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Başka Araç
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
BEYAZ
amin.cümlemize.

ANLOVE

Onursal Üye
Aracım Yok
Tepki
108
Adı
QQQQ QQQQ
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Q
Aracınız
Aracım Yok
Renk
Metalik Siyah
Bende değiştirmiştim 580 liradı sanırım yanlış hatırlamıyorsam yada 680di.

Ancak zincir değiştikden sonra nedendir bilmiyorum belki zincir değişimiyle alakası yok. motorun sağ tarafından arada veya bazen "tık-tık-tık" ses geliyor bir türlü çözemedim.

sukru56

Onursal Üye
Doblo
Tepki
723
Adı
mehmet
Kan Grubu
0 +
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Plus
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2017
Renk
beyaz
selam arkadaşlar cumartesi günü zincir seti yağ değişimi hava filtresi kışlık bakımı antifiriz 718 tl yetkili serviste yapıldı.Bu işlem sonrası ilk kez dün kullanma imkanım oldu aracı ve ciddi bir çekiş gücünde düşüş var 2. Viteste çok rahat çıktığım yerlerde araç resmen bayılıyor yanlış yapılan bir şey mi var ya da zamanla düzelen birşey mi bilgisi olanların cevaplarını bekliyorum çok teşekkürler

RAPTOR

Fenomen Üye
Tepki
950
Modeli
Renk
Beyaz
selam arkadaşlar cumartesi günü zincir seti yağ değişimi hava filtresi kışlık bakımı antifiriz 718 tl yetkili serviste yapıldı.Bu işlem sonrası ilk kez dün kullanma imkanım oldu aracı ve ciddi bir çekiş gücünde düşüş var 2. Viteste çok rahat çıktığım yerlerde araç resmen bayılıyor yanlış yapılan bir şey mi var ya da zamanla düzelen birşey mi bilgisi olanların cevaplarını bekliyorum çok teşekkürler

zincirin sentesini kontrol ettir.ayarlayamadılar.

sukru56

Onursal Üye
Doblo
Tepki
723
Adı
mehmet
Kan Grubu
0 +
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Plus
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2017
Renk
beyaz
teşekekürler bir sorum daha olacak sente ayarını yapmak kolay bir işlem mi çünkü servis memlekete 2 buçuk saatlik yol kolay bir işlem ise burada güvenilir bir ustaya göstermeyi düşünüyorum ilginiz için teşekkürler

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Tepki
3.146
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
Bence yaptırdığınız servise gidin hatalarını düzeltsinler sente ayarı çok önemli ihmal etmeyin

RAPTOR

Fenomen Üye
Tepki
950
Modeli
Renk
Beyaz
teşekekürler bir sorum daha olacak sente ayarını yapmak kolay bir işlem mi çünkü servis memlekete 2 buçuk saatlik yol kolay bir işlem ise burada güvenilir bir ustaya göstermeyi düşünüyorum ilginiz için teşekkürler

iş zor değil ama ince iş.ekipman ve ustalık gerektiriyor.eğer güvendiğiniz usta varsa yaptırın.ama güvenebileceğiniz kimse yoksa boşuna arabayı söktürmeyin.zincir kesilirse motor çok ağır hasar görür.

sukru56

Onursal Üye
Doblo
Tepki
723
Adı
mehmet
Kan Grubu
0 +
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Plus
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2017
Renk
beyaz
çok teşekkürler en yakın zamanda servise gitmeyi düşünüyorum o da anca bayram sonrası

RAPTOR

Fenomen Üye
Tepki
950
Modeli
Renk
Beyaz
hocam aracı dikkatli kullanın.eğer düşündüğümüz gibi sentesi ayarsızsa subaplar ve pistonlar senkronize çalışmaz.yeni bir arızaya sebep olabilir.

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Tepki
3.146
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
Şükrü Ab bence biranöncegit ervi başınaiş lma

sukru56

Onursal Üye
Doblo
Tepki
723
Adı
mehmet
Kan Grubu
0 +
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Plus
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2017
Renk
beyaz
çok teşekkürler ilginiz için servisle görüştüm sağolsunlar baya ilgilendiler usta ile uzunca görüştüm sıkıntı olmadığını ama yine de getirip göstermemi söyledi bayram sonrası gidicem inş servise o zamana kadar da elimden geldiğince gereksiz yere sürmemeye çalışacağım servis sonrası değişimi tekrar yazarım inşallah kazasız sıkıntısız sürüşler

sukru56

Onursal Üye
Doblo
Tepki
723
Adı
mehmet
Kan Grubu
0 +
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Plus
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2017
Renk
beyaz
tekrar merhabalar arkadaşlar kobani olayları sebebi ile servis işini erteledim servise ancak geçen hafta gidebildim. İlginç olan ne oldu bilmiyorum ama daha servise gitmeden çekisi düzeldi aracın tek fark turbo devrede iken çıkan dolgun ses yerine daha ince bir ses duyuyorum o da takildigim bir ayrıntı değil serviste de hata sıkıntı yok dediler enjektör turbo vs genel olarak bakım ve test sürüşüne çıktık arabanın bütün değerleri fabrika ayarı çıktı baya sevindim herkese kazasiz ve belasiz sürüşler