1.3 Dobloma chip tuning yaptırmak istiyorum

onurkaya

Yeni Üye
Tepki
0
Adı
Onur Kaya Ataş
Kan Grubu
0 +
Modeli
Araç Yılı
2008
Renk
Mistik Gri
Merhaba arkadaşlar

1.3 Multijet 75 beygir 2008 model doblom var. Ben buna chiptuning yaptırmak istiyorum. Motora herhangi bir zararı var mıdır ?

Fiyatları ne kadar

Forumda bazı kişiler yapıyormuş kimler yapıyor

Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler

kardelenkurt

BAŞKAN
Yetkili Kişi
Admin
Doblo
Tepki
25.019
Adı
Murat Üresin
Kan Grubu
0 +
Meslek
Memur
Aracınız
Doblo
Modeli
20. Yıl Özel Seri
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2020
Renk
Siyah
Merhaba arkadaşlar

1.3 Multijet 75 beygir 2008 model doblom var. Ben buna chiptuning yaptırmak istiyorum. Motora herhangi bir zararı var mıdır ?

Fiyatları ne kadar

benim aracım chiptuning06 alman malı mevcut. 3 yıldır kullanıyordum geçen ay sattım yeni 1,3 90lık aldım. Eski aracımda 3 yılda hiçbir zararı görmedim.

Yakıt düştü performans arttı. Kalkışlarda titreme yok araç seri hale geldi. Sollamada filan yığılmaz olmadı.

Şimdi söktüm yen aracıma ücretsiz yeni yazılımla taktım ve memnunum.

Firma yetkilisi Murat Yılmaz ı arayın. Teamdoblo dan Murat söyledi dersen ayrıntılı yardımcı olurlar. Gsm: 0530 922 02 58

onurkaya

Yeni Üye
Tepki
0
Adı
Onur Kaya Ataş
Kan Grubu
0 +
Modeli
Araç Yılı
2008
Renk
Mistik Gri
Merhaba arkadaşlar

Fiyatları ne kadar

benim aracım chiptuning06 alman malı mevcut. 3 yıldır kullanıyordum geçen ay sattım yeni 1,3 90lık aldım. Eski aracımda 3 yılda hiçbir zararı görmedim.

Yakıt düştü performans arttı. Kalkışlarda titreme yok araç seri hale geldi. Sollamada filan yığılmaz olmadı.

Şimdi söktüm yen aracıma ücretsiz yeni yazılımla taktım ve memnunum.

Firma yetkilisi Murat Yılmaz ı arayın. Teamdoblo dan Murat söyledi dersen ayrıntılı yardımcı olurlar. Gsm: 0530 922 02 58

sanırım chiptuning06 900 lira fiyatı vardı ben 300 liraya pendikte yapan bir yer varmış oranın iletişim bilgilerini biliyorsanız zahmet olmazsa atabilir misiniz ?

kardelenkurt

BAŞKAN
Yetkili Kişi
Admin
Doblo
Tepki
25.019
Adı
Murat Üresin
Kan Grubu
0 +
Meslek
Memur
Aracınız
Doblo
Modeli
20. Yıl Özel Seri
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2020
Renk
Siyah
300 e 400 e yazılım atıyorlar tabiri caizse bodrum altı

bu firmanın 450 ye olanı da var denedim lakin bunun kadar faydasını görmedim

aracınızı satarsanız sökersizi yeni dizel passatınıza dahi takabilirsiniz yatırım gibi

diğer türlü 300 e sadece yazılım atarlar araçta kalır

300 olanı maalesef bilmiyorum kardeşim

onurkaya

Yeni Üye
Tepki
0
Adı
Onur Kaya Ataş
Kan Grubu
0 +
Modeli
Araç Yılı
2008
Renk
Mistik Gri
300 e 400 e yazılım atıyorlar tabiri caizse bodrum altı

bu firmanın 450 ye olanı da var denedim lakin bunun kadar faydasını görmedim

aracınızı satarsanız sökersizi yeni dizel passatınıza dahi takabilirsiniz yatırım gibi

diğer türlü 300 e sadece yazılım atarlar araçta kalır

300 olanı maalesef bilmiyorum kardeşim

Teşekkür ederim ozaman murat beyle iletişime geçeceğiz :)

kardelenkurt

BAŞKAN
Yetkili Kişi
Admin
Doblo
Tepki
25.019
Adı
Murat Üresin
Kan Grubu
0 +
Meslek
Memur
Aracınız
Doblo
Modeli
20. Yıl Özel Seri
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2020
Renk
Siyah
evet geçin soracaklarınızı ayrıntılı sorun cevap alın alacaksanız taksit olayı olsun kargo olayı olsun yardımcı olacaklardır

kadir006

Azimli Üye
Tepki
0
bende 2012 dobloma eylül ayında hem chiptuning hemde pedalbox taktım araç gerçekten 10 numara oldu inanamıyacaksın taktırırsan eğer her hangi bir zarar açacağını sanmıyorum

kardelenkurt

BAŞKAN
Yetkili Kişi
Admin
Doblo
Tepki
25.019
Adı
Murat Üresin
Kan Grubu
0 +
Meslek
Memur
Aracınız
Doblo
Modeli
20. Yıl Özel Seri
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2020
Renk
Siyah
pedal boz ben düşünüyorum yalnız babam kullanamaz :D araba rokete geçiyor

eyetem

Aktif Üye
Tepki
88
Adı
Ömer Faruk
Kan Grubu
0 +
Meslek
Özel Sektör
Modeli
Araç Yılı
2012
Renk
BEYAZ
bende 2012 dobloma eylül ayında hem chiptuning hemde pedalbox taktım araç gerçekten 10 numara oldu inanamıyacaksın taktırırsan eğer her hangi bir zarar açacağını sanmıyorum

Merhabalar, kadir006 pedalbox herhalde bu chip olayının bir modeli oluyor farkı nedir bunun ?

kardelenkurt

BAŞKAN
Yetkili Kişi
Admin
Doblo
Tepki
25.019
Adı
Murat Üresin
Kan Grubu
0 +
Meslek
Memur
Aracınız
Doblo
Modeli
20. Yıl Özel Seri
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2020
Renk
Siyah

Merhabalar, kadir006 pedalbox herhalde bu chip olayının bir modeli oluyor farkı nedir bunun ?

hayır chiple alakası yok pedalbox ayrı birşey deneyim farkı göreceksiniz
benim deneme fırsatım olacak ayrıntılı bilgi ve video olacak yakında

mustafa200295

Misafir
Tepki
132
Adı
Mustafa
Modeli
Renk
bordo
Arkadaşlar; benim derdim performans değil, yakıt tasarrufu! Bu alet bana 2lt yakıtta tasarruf sağlar mı?

Alet pahalı 900-1000tl bu aleti alırsam alet 2lt tasarruf sağlarsa yaklaşık 10.000 km de kendini amorti ediyor. Konu hassas yani.

RAPTOR

Fenomen Üye
Tepki
950
Modeli
Renk
Beyaz
Arkadaşlar; benim derdim performans değil, yakıt tasarrufu! Bu alet bana 2lt yakıtta tasarruf sağlar mı?

Alet pahalı 900-1000tl bu aleti alırsam alet 2lt tasarruf sağlarsa yaklaşık 10.000 km de kendini amorti ediyor. Konu hassas yani.

hiçbir cihaz kendini 10 bin km de amorti etmez.senin hesaba göre 100 bin km de 10 bin lira tasarruf etmesi lazım.2 litre tasarruf 1.3 multijet-2 motor için %46.5 tasarruf demektir.birisi sana böyle bir tasarruf teklif ederse hemen oradan uzaklaş.

bir chip modülünün sana sağlayacağı tasarruf %10-15 civarıdır ki bu sana 100 km de aşağı yukarı 0.5 litre bir tasarruf sağlar.(uzun yolda)

kullanım tarzını değiştirmezsen şehit içi ve karmada tasarruf değerin 0.7 litre civarına gelir.

bunların hepsini toparlasak chip modülü atarsan tahmini olarak 100 km'de

şehir dışı 3.9 litre

karma 5.9 litre

yakarsın.

mustafa200295

Misafir
Tepki
132
Adı
Mustafa
Modeli
Renk
bordo

hiçbir cihaz kendini 10 bin km de amorti etmez.senin hesaba göre 100 bin km de 10 bin lira tasarruf etmesi lazım.2 litre tasarruf 1.3 multijet-2 motor için %46.5 tasarruf demektir.birisi sana böyle bir tasarruf teklif ederse hemen oradan uzaklaş.

bir chip modülünün sana sağlayacağı tasarruf %10-15 civarıdır ki bu sana 100 km de aşağı yukarı 0.5 litre bir tasarruf sağlar.(uzun yolda)

kullanım tarzını değiştirmezsen şehit içi ve karmada tasarruf değerin 0.7 litre civarına gelir.

bunların hepsini toparlasak chip modülü atarsan tahmini olarak 100 km'de

şehir dışı 3.9 litre

karma 5.9 litre

yakarsın.

Nerede okuduğumu hatırlamıyorum adam 8 lt olan sarfiyatı 6 lt ye düştü yazmıştı oradan kaldı aklımda 2lt tasarruf.
Ama %10-15 'se benim sarfiyata bu 1 lt yapar bu da 20.000km de amorti eder. Bu da iyiye benziyor ama gerçekten de bu kadar tasarruf sağlar mı?

kardelenkurt

BAŞKAN
Yetkili Kişi
Admin
Doblo
Tepki
25.019
Adı
Murat Üresin
Kan Grubu
0 +
Meslek
Memur
Aracınız
Doblo
Modeli
20. Yıl Özel Seri
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2020
Renk
Siyah
benim 7,4 den 6,0 a düşürmüştü yeni araca taktırmadım daha yakıtta gerçekten fakediyor

eyetem

Aktif Üye
Tepki
88
Adı
Ömer Faruk
Kan Grubu
0 +
Meslek
Özel Sektör
Modeli
Araç Yılı
2012
Renk
BEYAZ
benim 7,4 den 6,0 a düşürmüştü yeni araca taktırmadım daha yakıtta gerçekten fakediyor

Murat abi yeni Aracın hayırlı olsun abi... :) KAzasız belasız kullan İnşallah... Yeni araca chip taktırağın zaman banada haber verirmisin abi beraber göz atalım bir :)

mustafa200295

Misafir
Tepki
132
Adı
Mustafa
Modeli
Renk
bordo

Murat abi yeni Aracın hayırlı olsun abi... :) KAzasız belasız kullan İnşallah... Yeni araca chip taktırağın zaman banada haber verirmisin abi beraber göz atalım bir :)

kardeş arabanın fotoğrafı süper olmuş fiat a mail atta broşüre falan bassınlar 10 numara olmuş.

kardelenkurt

BAŞKAN
Yetkili Kişi
Admin
Doblo
Tepki
25.019
Adı
Murat Üresin
Kan Grubu
0 +
Meslek
Memur
Aracınız
Doblo
Modeli
20. Yıl Özel Seri
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2020
Renk
Siyah

olur faruk beraber gideriz olmaz sa bu ayın sonuna doğru

eyetem

Aktif Üye
Tepki
88
Adı
Ömer Faruk
Kan Grubu
0 +
Meslek
Özel Sektör
Modeli
Araç Yılı
2012
Renk
BEYAZ

olur faruk beraber gideriz olmaz sa bu ayın sonuna doğru

çok iyi olur abi bende incelemiş olruum arkasından bende takarım... :) facebookdan da irtibata geceriz
. :D

eyetem

Aktif Üye
Tepki
88
Adı
Ömer Faruk
Kan Grubu
0 +
Meslek
Özel Sektör
Modeli
Araç Yılı
2012
Renk
BEYAZ

kardeş arabanın fotoğrafı süper olmuş fiat a mail atta broşüre falan bassınlar 10 numara olmuş.

Sağolasın kardeşim fotoğrafada merakım var doblomada, sonucunda böyle fotoğraflar çıkabiliyor :)