Doblo 1.3 Doblo 3 2014 dpf ve yag oneri

Mertooo

Saygın Üye
Adı
Mert
Merhaba aracim 90 bin kmde 1.3 aracimin periyotik bakimi biraz gecikti aracimda cekis problemi yok ama ben dpf temizligi yaptirmak istiyorum yaptiran varsa fiyati islemin yarari zarari benimle paylasa bilirse cok sevinirim birde ben motul yag kullandim ama pek memnun kalmadim acikcasi onerebiliceginiz yag varmi selenia dusunuyorum ama kararsizim birde filtreleri oparmi kullanmaliyim yoksa bosch markami simdiden sagolun

kadire

Daimi Üye
Doblo
Adı
kadir
Kan Grubu
0 +
Meslek
teknisyen
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Black
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2014
Renk
beyaz
Merhaba aracim 90 bin kmde 1.3 aracimin periyotik bakimi biraz gecikti aracimda cekis problemi yok ama ben dpf temizligi yaptirmak istiyorum yaptiran varsa fiyati islemin yarari zarari benimle paylasa bilirse cok sevinirim birde ben motul yag kullandim ama pek memnun kalmadim acikcasi onerebiliceginiz yag varmi selenia dusunuyorum ama kararsizim birde filtreleri oparmi kullanmaliyim yoksa bosch markami simdiden sagolun
Yaw kardesim iş mi ariyosun kendine 😀 benim aracım 2014 1.3 180.binde premio black 1 yaşından beri ben kullanıyorum hiç dpf temizliği de yaptırmadim arasıra kendisi yapıyor dün yaptı mesela genelde şehir içi kullaniyorum sorun yaşamadım şimdiye kadar .motor yağına gelince luk oil kullaniyorum fiat onaylı 1.3 ler için tam litre olanini tenekede satilan kesinlikle tavsiye ederim kendi sitesinden sipariş edebilirsin .

Efekutay

Aktif Üye
Doblo
Adı
Efe Kutay
Kan Grubu
B RH +
Meslek
Şoför
Aracınız
Doblo
Modeli
Safeline
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2015
Renk
Beyaz
Hocam gördüğüm kadarıyla siz biraz fazla paniksiniz 😀 yani hocam size naçizane tavsiyem aracınıza herkes gibi normal binin rutin bakımını yaptırın devam edin fazla kafaya takmaya gerek yok

Mertooo

Saygın Üye
Adı
Mert
Yaw kardesim iş mi ariyosun kendine 😀 benim aracım 2014 1.3 180.binde premio black 1 yaşından beri ben kullanıyorum hiç dpf temizliği de yaptırmadim arasıra kendisi yapıyor dün yaptı mesela genelde şehir içi kullaniyorum sorun yaşamadım şimdiye kadar .motor yağına gelince luk oil kullaniyorum fiat onaylı 1.3 ler için tam litre olanini tenekede satilan kesinlikle tavsiye ederim kendi sitesinden sipariş edebilirsin .
Vallahi bende en iyi sekilde herseyni yapmak istiyorum ondan dolayi boyle detayciyim ben 😂

Mertooo

Saygın Üye
Adı
Mert
Hocam gördüğüm kadarıyla siz biraz fazla paniksiniz 😀 yani hocam size naçizane tavsiyem aracınıza herkes gibi normal binin rutin bakımını yaptırın devam edin fazla kafaya takmaya gerek yo
Hocam gördüğüm kadarıyla siz biraz fazla paniksiniz 😀 yani hocam size naçizane tavsiyem aracınıza herkes gibi normal binin rutin bakımını yaptırın devam edin fazla kafaya takmaya gerek yok
Haklısınız ben cok detayci biriyim ondan galiba 😂

S.R.YILDIRIM

Aktif Üye
Doblo
Adı
Sezai Rahmi YILDIRIM
Kan Grubu
B RH +
Meslek
Emekli Teknik Öğretmen
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Plus
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2018
Renk
Beyaz - Hususi Ruhsatlı
... hiç dpf temizliği de yaptırmadim arasıra kendisi yapıyor dün yaptı mesela genelde şehir içi kullaniyorum sorun yaşamadım ...
Biraz bilgi var mı? yüksek devir mi gerekiyor, özel bir uygulama mı yapılıyor?

NazımKenanAydeniz

Ses Sistemleri
Aracım Yok
Adı
Nazım Kenan Aydeniz
Kan Grubu
AB RH +
Meslek
Bilgisayar Teknisyeni
Aracınız
Aracım Yok
Modeli
Cargo
Motor
1.9 Jtd
Araç Yılı
2003
Renk
Kar Beyazı
Öncelikle kendi görüşüm DPF katalitik egr iptal güzel bi yazılım mis gibi kullanırsın.

NazımKenanAydeniz

Ses Sistemleri
Aracım Yok
Adı
Nazım Kenan Aydeniz
Kan Grubu
AB RH +
Meslek
Bilgisayar Teknisyeni
Aracınız
Aracım Yok
Modeli
Cargo
Motor
1.9 Jtd
Araç Yılı
2003
Renk
Kar Beyazı
Duman atmazmi oyle yapsam
Hayır yakıt haritası değiştiğinden hiçbir problem olmuyor. Aksine daha verimli daha rahat çalışıyor motor. Çevreyi düşünmek amacına motoru boğuyor üreticiler çevre normları sebebiyle.

MEHMET78

KARABÜK YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Adı
MEHMET
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Başka Araç
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
BEYAZ
Hayır yakıt haritası değiştiğinden hiçbir problem olmuyor. Aksine daha verimli daha rahat çalışıyor motor. Çevreyi düşünmek amacına motoru boğuyor üreticiler çevre normları sebebiyle.
Çevre önemli .Üretilen şekliyle devam en iyisi hepimiz için.

NazımKenanAydeniz

Ses Sistemleri
Aracım Yok
Adı
Nazım Kenan Aydeniz
Kan Grubu
AB RH +
Meslek
Bilgisayar Teknisyeni
Aracınız
Aracım Yok
Modeli
Cargo
Motor
1.9 Jtd
Araç Yılı
2003
Renk
Kar Beyazı
Çevre önemli .Üretilen şekliyle devam en iyisi hepimiz için.
Mehmet abi benim şahsi görüşüm nedir biliyomusun 1. 2. 5 arabayla çevreyi kurtaramayız hani nasıl diyim abi beni yanlış anlama ben küçüğünüm senin ancak abi bizmi kurtaracaz dünyayı kurban olayım adam para biriktirmiş almış zorliya zorliya masraf açıcak iptal etmesi onun için iyisi o abi benim görüşüm bu saygılarımla abim ellerind3n öperim

MEHMET78

KARABÜK YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Adı
MEHMET
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Başka Araç
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
BEYAZ
Mehmet abi benim şahsi görüşüm nedir biliyomusun 1. 2. 5 arabayla çevreyi kurtaramayız hani nasıl diyim abi beni yanlış anlama ben küçüğünüm senin ancak abi bizmi kurtaracaz dünyayı kurban olayım adam para biriktirmiş almış zorliya zorliya masraf açıcak iptal etmesi onun için iyisi o abi benim görüşüm bu saygılarımla abim ellerind3n öperim
Nazımım karınca misali. Biz üzerimize düşeni yapalım inşaallah. Yoksa daha büyük çözümler gerekli illaki.

NazımKenanAydeniz

Ses Sistemleri
Aracım Yok
Adı
Nazım Kenan Aydeniz
Kan Grubu
AB RH +
Meslek
Bilgisayar Teknisyeni
Aracınız
Aracım Yok
Modeli
Cargo
Motor
1.9 Jtd
Araç Yılı
2003
Renk
Kar Beyazı
Nazımım karınca misali. Biz üzerimize düşeni yapalım inşaallah. Yoksa daha büyük çözümler gerekli illaki.
Başım gözüm üstüne kral abim saygılar🙂