1.2 dobloya 15 jant taksam çok yakarmı

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Tepki
3.146
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
bence çok güzel olur berat

premio2012_55

Fenomen Üye
Tepki
1.295
Adı
recep
Meslek
oto elektirik
Modeli
Renk
granit gri
berat ben sana premio jantlarımı vereyim lastikleriyle beraber

berat

Fenomen Üye
Tepki
166
Adı
Berat
Modeli
Renk
Mistik Gri
yok abi tipim değil orjinal jantlar

murathan

Azimli Üye
Tepki
0
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-jant-lastik-jant-bakmadan-gecme-14-inc-sifir-ayarinda-celik-jant-95641905/detay

bunlar nasıl güzel olurmu

Bijon aralığı 4x108 yazıyor bu jantların. Doblolar 108 bijon deği, 98 bijon diye biliyorum.

Bende de jant derdi var; yeni dobloya 16" cant bakıyorum, 5x98 orjinal bijon aralığında olan. 5x98 yerine 5x100 de takılıyor mu bilmiyorum?
Bilen bir arkadaş aydınlatırsa sevinirim.

berat

Fenomen Üye
Tepki
166
Adı
Berat
Modeli
Renk
Mistik Gri
ben gördüm dobloda abi bu janttan ben fikir alıyorum tipi için sordum pijon aralığını uyanı bulur

murathan

Azimli Üye
Tepki
0
Berat Bey; zevkler ve renkler tartışılmaz demişler.
Ben şahsi fikrimi söyleyeyim. jant çok güzel ve bir o kadar da gösterili. Doblonun sadeliğindeki zarefeti bozar, ben olsam daha sade birşeyler bakardım, ve hatta kendi aracım için bakıyorum da.

Ama dediğim gibi, bu şahi fikrim, karar senin. Sonuçda kendi beğendiğin, gözüne hoş gelen en güzelidir. Saygılar.

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Tepki
3.146
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
bence yeni dobloya orjinal jantlarından alın en güzeli onlar elgancenda kendi alaşımlı jantları var onlarda çok güzel

berat

Fenomen Üye
Tepki
166
Adı
Berat
Modeli
Renk
Mistik Gri
Berat Bey; zevkler ve renkler tartışılmaz demişler.
Ben şahsi fikrimi söyleyeyim. jant çok güzel ve bir o kadar da gösterili. Doblonun sadeliğindeki zarefeti bozar, ben olsam daha sade birşeyler bakardım, ve hatta kendi aracım için bakıyorum da.

Ama dediğim gibi, bu şahi fikrim, karar senin. Sonuçda kendi beğendiğin, gözüne hoş gelen en güzelidir. Saygılar.

halısın abi alırsam çıkma temiz bi jant güzel çıkmalar buluram takasa girerim yani sıkıntı olmaz ama arıyoz işte bişeyler

06AH8097

Daimi Üye
Tepki
11
Ben senin hayalindeki tarzı bildiğim için bu janta evet oyu veriyorum kardeşim. 15 janta gelince yakıtta ve çekişte değişiklik kesinlikle olacak ama bu çok çok bariz ucuk değerler olmayacaktır merak etme. Ama ön takımı bozar konusunda ben serhata katılmıyorum langır lungur kullanırsan 14 te bozar ön takımı dikkatli kullanırsan 18 bile tak sıkıntı olmaz zira benim jantlar 16 biliyosun ne kadar büyük olduğunu. Ama ön takımdan yana hiç bir şikayetim yok çünkü çukurlardan uzak yaşıyorum :)

berat

Fenomen Üye
Tepki
166
Adı
Berat
Modeli
Renk
Mistik Gri
eyw reşat abi bende çukurlar bazen yakın yaşıyorum :D

tr_badboy

Daimi Üye
Tepki
1
Ben senin hayalindeki tarzı bildiğim için bu janta evet oyu veriyorum kardeşim. 15 janta gelince yakıtta ve çekişte değişiklik kesinlikle olacak ama bu çok çok bariz ucuk değerler olmayacaktır merak etme. Ama ön takımı bozar konusunda ben serhata katılmıyorum langır lungur kullanırsan 14 te bozar ön takımı dikkatli kullanırsan 18 bile tak sıkıntı olmaz zira benim jantlar 16 biliyosun ne kadar büyük olduğunu. Ama ön takımdan yana hiç bir şikayetim yok çünkü çukurlardan uzak yaşıyorum :)

dediğine katılıyorum jant ön takımı bozmaz sürücü bozar bnm araçda 17" jant var ön takım tıkır tıkır calısıyo hiç sorun yok arabaya sadece durdugu yerden bakmıcan giderken de kollıcan ;) aracın kac motor bilmiyorum ama çekişten düşme gitmeme olayına gelirsek jant alırken hafifliği agırlıgı çok önemli ben jant secimi yaparken yanı 14 jantları söküp 17 takerken hiç dikkat etmedim o husus a ama yinede eskisi kadar o ivmeyi hissedemesen de araç hantal kalmadı bayır cayır gidiyo lastiklere gelince yine kedimden örnek veriyorum 185 195 falan demişler ama yap cılgınlık 215 tak :) yola vakum gibi yapıssın araban :) benim lastiklerim 215 hiç sürtme fln da yapmıyolar . doblo herseyin hakkını veriyo yani :)

He bide 4x100 oluyor d1 d2 lere d3 e de 5x100 oluyor diye biliyorum.

06AH8097

Daimi Üye
Tepki
11
215 i ben kapı açılmama mevzusundan dolayı takmadım yoksa bende takıcaktım dobloyu sürttüremezsin mümkün değil :) tabanın genişledikçe yol tutuşun artar her zaman :)

berat

Fenomen Üye
Tepki
166
Adı
Berat
Modeli
Renk
Mistik Gri
abi lastik genişlerse yakıtı etkilermi

Fethi KORKUT

Onursal Bursa Yöneticisi
Onursal Danışman Yönetici
Başka Araç
Tepki
4.454
Adı
Fethi
Kan Grubu
0 -
Meslek
Serbest
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Araç Yılı
2013
Renk
Beyaz
etkilemez mi kardeşim. etkiler tabi.

tr_badboy

Daimi Üye
Tepki
1
etkiler tabiki soyle izah edeyim sana rizeliyim rizeden trabzon 110 km önceden 25 liraya gidip geliyodum oda basarak fln simdi ise 55 liraya 100 ü geçmeden gidip geliyorum :)*chair*

Fethi KORKUT

Onursal Bursa Yöneticisi
Onursal Danışman Yönetici
Başka Araç
Tepki
4.454
Adı
Fethi
Kan Grubu
0 -
Meslek
Serbest
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Araç Yılı
2013
Renk
Beyaz
aha da fark. kat-i-yen kendime ve dobloma bu eziyeti yapmam ben :)

berat

Fenomen Üye
Tepki
166
Adı
Berat
Modeli
Renk
Mistik Gri
araba benim olsa sıkıntı yok ama orjinal ebatları takıcam babamla gövüşmeyelim sonra

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Tepki
3.146
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk