0 Doblo almayı düşünüyorum

ahmetkrtl

Azimli Üye
Adı
Ahmet
Team doblo ailesi 0 km doblo almayı düşünüyorum ama hangi modeli daha iyi sizce. Şuan için safeline kafama yattı gibi ama sizden de bi fikir almak istedim ?

alıcaksanız kesinlikle premio plus 1.6 iyi olur canlı tutar sizi.tabi bide vergi işi var onu da es geçmeyin.

Doblo candır. ...1.6 heyecan [emoji4] [emoji4] [emoji4]

@asaglam
1.6 ile 1.3 arasında vergi farkı yok

1.3 kullanan biri olarak birgün araci değişip sedan yada hb araç almazsam alacagim ilk araç 1.6 doblo 😉 tabiki donanim olarak cebinuzdeki paraya kalmis birşey ama sonradan sahibi olmaduginiz her donanim için keşke çekmek hic iyi olmuyor.

Eğer şehir içi daha çok kullanicaksiniz 1.3 almanızı tavsiye ederim. Yakıt yönünden şehir içinde çok ekonomik.

bende var 1.3 ecojet premio plus 2015 3.000 km satayım alcaksan .... beğenmedim gereksiz büyük şehir içi istanbuldada 30 krş yakıyor bilgin olsun.ama hakkını vermişler ben beğenmesemde yol tutuşu güvenlik paketleri çakılı çok iyi otomobilden farkı yok doluluk olarak nasıl olduğunu zaten biliyorsundur yok yok ...

Tesekkur ederim arkadaşlar. Burdan 1.6 sonucu cikiyo ama. Tamircime sordum oda 1.3 al dedi ödül falan almış galiba motoru. Aklım karıştı şimdi ama kasım ayında alacağım 1.3 safeline sordum kutahya da 46.000 dediler

1.6 105hp 290 tork premio plus tabikide önerimizdir ama bütçenizle alakalı bi durum da söz konusu. 1.6 herzaman iyidir kasa büyük motor küçük pek akla yatkın değil.1.3 kullandık önceden pek menun değiliz 1.6 gücü olsun ivmelenmesi olsun tam not alır.yokuşta baymaz uzun yolda daha da keyfine varırsınız..
11830816_879830215399013_382980176_n.jpg

Genelde şehir içi ve yüksüz kullanacak isen 1.3 yeterli BENCE.

arkadaşlar 1,3 yeter belki ama 1,6 sizi her türlü uçurur.yakıtta yeni kasalarda aman aman fark etmez.oğuz bunu daha iyi anlatabilir ikisini de kullanan biri olarak.1,3 kullanırken oğuzda yeterli olduğunu söylüyordu ama 1,6 nın zevki emin olun çok farklı.hele rampalarda daha iyi anlıyorsunuz.

Back