Yeni Mtv

SerdarEngin

Vice President of TeamDoblo
Yetkili Kişi
Admin
Başka Araç
Adı
Serdar Engin
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Satış Md.
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2018
Renk
SİYAH
haklısınız

ATOSUN1977

Yeni Üye
arkadaşlar aranıza yeni katıldım.2005 model doblo premıonun kaskasu 16900tl yenı vergısı 850 küsür.sorum şu kasko bedelının %5 ödeyeceğinız vergının altında ıse bır alt kademeden vergı odenıyormuş bızım araçlarda bu katagorıye gırıyormu başına gelen varmı bılgısı olan ltfn 30 ocak cevap verebılırmı boşuna nıye 300-400 tl fazla ödeyelım

MEHMET78

KARABÜK YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Adı
MEHMET
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Başka Araç
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
BEYAZ
arkadaşlar aranıza yeni katıldım.2005 model doblo premıonun kaskasu 16900tl yenı vergısı 850 küsür.sorum şu kasko bedelının %5 ödeyeceğinız vergının altında ıse bır alt kademeden vergı odenıyormuş bızım araçlarda bu katagorıye gırıyormu başına gelen varmı bılgısı olan ltfn 30 ocak cevap verebılırmı boşuna nıye 300-400 tl fazla ödeyelım

aracınızın seçimini yapmamışsınız ama 850 küsür vergi dediğinize göre muhtemelen 1,9 dur.

aracın vergisi kasko bedelının %5 ini geçerse ödeyeceğinız vergı bir alt limitten ödenebiliyor. fakat sadece otomobil ruhsatlılarda geçerli.

vuslat

Azimli Üye
evet ben yeni sattığım otomobil ruhsatlı 1,9jtd nin bandrölünü 218 tl ödedim vergi dairesine dilekçe vermek gerekiyor bunun için birde arkadaşın belirttiği gibi ruhsatta otomobil olarak geçmesi gerekiyor maalesef.....

efsane05

Onursal Üye
Adı
Ahmet KELEŞ
Modeli
Renk
SİYAH-VİP
ya arkadaşlar mtv için BİMER e mail attım şikayet ettim mağdurum dedim.Umararım faydası olur.Aslında team doblo üyeleri topluca mail atsak dilekçe yazsak sanırım etkili olur. ne diyorsunuz.