connect doblo

legend1926

Aktif Üye
fordun mukavemetinin daha iyi oldugu gerçek.dobloda arka kısımda fazla yükten dolayı hafif bir yere yaklaşma oldu bende.tabi yukluyken değil boş haliyle de biraz eğik kaldıgını gördüm.bunu da sormuş olayım bu vesileyle sizce aracın kendiliğinden gözle görülür şekilde yere yaklaşması bir sorun mu yoksa normal mi.taşıdıgım yük te 3 adet 20 şer kilodan bavul birkaç parça eşya bir 37 ekran tv 20 kg lik bir de yem çuvalı.

abi o kadar yükü duymaz bile bu araçlar. başka bir sıkıntı olmasın arkada.
saol kardeşim bir göstereyim diğer şikayetleri de aradan cıkartırım garanti kapsamında yaparlar artık.

Fethi KORKUT

Onursal Bursa Yöneticisi
Onursal Danışman Yönetici
Başka Araç
Adı
Fethi
Kan Grubu
0 -
Meslek
Serbest
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Araç Yılı
2013
Renk
Beyaz
birde en önemlisini unutmuşsun fethi.senin motor sıfır yapıldı.

yeni motor daha çok yakar abi. o zaman benim değerler daha da düşecek mi diyosun yani :)
:korsan:

Abd-ullah

Saygın Üye
Doblo
Adı
ABDULLAH
Kan Grubu
0 +
Meslek
serbest
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Plus
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2018
Renk
beyaz
bu rakamlar connect e mi ait dobloya mı?

değerler benim sürekli kullanımımda connecte ait. 90lık olana. doblomda ise kış şartlarında bazen görüyorum 7 litreyi ş.içinde. yazın 6.3 bu değer. ş.dışı verilerim ise 5.0
benimde 1.9d sx var ama şehir dışı 6lt,şehiriçi 7-8lt den aşagı düşmüyor ,bir sorun mu var acaba?
Benim eski 1.9D' de sizinle aynı oranlarda yakıyordu. Aracınız normal kafaya takmaya gerek yok.

nabolant

Azimli Üye
evet öyle olmalı çünkü bu arabayı sıfır km. aldım alalı aynı yakıyor, bence Fethi KORKUT un arabada bir sorun var :)

Abd-ullah

Saygın Üye
Doblo
Adı
ABDULLAH
Kan Grubu
0 +
Meslek
serbest
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Plus
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2018
Renk
beyaz
evet öyle olmalı çünkü bu arabayı sıfır km. aldım alalı aynı yakıyor, bence Fethi KORKUT un arabada bir sorun var :)[/quote
Bence Fethi'de bir sorun var! Nasıl bu kadar az yaktırmayı beceriyor en yakın zamanda ders almalıyım nasıl olsa aynı şehirdeyiz. Bir gün arabasının yan koltuğuna oturacağım öğrenmek için.
Not: Ciddiyim.

MEHMET78

KARABÜK YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Adı
MEHMET
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Başka Araç
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
BEYAZ
aynen kullanımdan kullanıma çok fark eder.

Fethi KORKUT

Onursal Bursa Yöneticisi
Başka Araç
Adı
Fethi
Kan Grubu
0 -
Meslek
Serbest
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Araç Yılı
2013
Renk
Beyaz
beşevler sanayi sitesi 83.blok no:79 nilüfer/bursa
araç hergün bu adreste :):)
abdullah abi beklerim. başımın üzerinde yerin var.

SerdarEngin

Vice President of TeamDoblo
Yetkili Kişi
Admin
Başka Araç
Adı
Serdar Engin
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Satış Md.
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2018
Renk
SİYAH
bir laf vardır :Ford bisiklet üretse çok yakar:) drler...ondan ama sağlamlık konusu tartışılır...

Fethi KORKUT

Onursal Bursa Yöneticisi
Başka Araç
Adı
Fethi
Kan Grubu
0 -
Meslek
Serbest
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Araç Yılı
2013
Renk
Beyaz
abdullah abi geldi. :):) lafladık. güzel bir sohbet oldu. sonuç: gaza çektiği kadar basmak ve sabit devirle gitmek :):)

Abd-ullah

Saygın Üye
Doblo
Adı
ABDULLAH
Kan Grubu
0 +
Meslek
serbest
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Plus
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2018
Renk
beyaz
abdullah abi geldi. :):) lafladık. güzel bir sohbet oldu. sonuç: gaza çektiği kadar basmak ve sabit devirle gitmek :):)
Evet gayet guzel bir sohbet oldu. Bu arada fethi kardesimin efsane doblosunu da görmüş oldum. Gayet keyifliydi. Umarım birdahaki sefere test sürüşüne çıkarız.
*happy*

MEHMET78

KARABÜK YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Adı
MEHMET
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Başka Araç
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
BEYAZ
fethi niye sürdürmedin dobloyu.test etmeden olur mu?

Fethi KORKUT

Onursal Bursa Yöneticisi
Başka Araç
Adı
Fethi
Kan Grubu
0 -
Meslek
Serbest
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Araç Yılı
2013
Renk
Beyaz
abi ne zaman istersen. ama önceden haber verirsen işi ona göre ayarlarız sıkıntı olmasın bize :)

Abd-ullah

Saygın Üye
Doblo
Adı
ABDULLAH
Kan Grubu
0 +
Meslek
serbest
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Plus
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2018
Renk
beyaz
abi ne zaman istersen. ama önceden haber verirsen işi ona göre ayarlarız sıkıntı olmasın bize :)
Tamam kardeşim boş bir zamanımızda program yapalım. Senin dükkandan beni dükkana (yaylacık) bir test sürüşü, benim dükkanda bir çay yada yemek molası sonrası tekrar dönüş, uyar mı ?

ToeXicT

Onursal Üye
Adı
Gökhan
Modeli
Renk
Metalic Gri
Tamam kardeşim boş bir zamanımızda program yapalım. Senin dükkandan beni dükkana (yaylacık) bir test sürüşü, benim dükkanda bir çay yada yemek molası sonrası tekrar dönüş, uyar mı ?

Arac yakıtı test edilecekse sizlerin açısından bir sıkıntı olmazsa aranıza bende katılabilirim benimde 1,9 JTD hiç bir zmn tam yakıtı ölçmedim ne kadar yaktığını :)

Abd-ullah

Saygın Üye
Doblo
Adı
ABDULLAH
Kan Grubu
0 +
Meslek
serbest
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Plus
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2018
Renk
beyaz

Arac yakıtı test edilecekse sizlerin açısından bir sıkıntı olmazsa aranıza bende katılabilirim benimde 1,9 JTD hiç bir zmn tam yakıtı ölçmedim ne kadar yaktığını :)
Memnuniyetle...
Test dediğimiz Fethi kardeşimizin düz dizelle nasıl bu kadar az yaktırabildiğini bize göstermesi...

ToeXicT

Onursal Üye
Adı
Gökhan
Modeli
Renk
Metalic Gri
Şu an okul olduğundan dolayı Bursa da değilim ama sık sık giderim Bursa ya zaten bu sene okulda bitiyo Bursa hasreti de bitiyor :)

Buluşacağınız zaman bana da haber verirseniz Bursa olursam mutlaka gelmeye çalışırım hem tanışmış oluruz .

Fethi KORKUT

Onursal Bursa Yöneticisi
Başka Araç
Adı
Fethi
Kan Grubu
0 -
Meslek
Serbest
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Araç Yılı
2013
Renk
Beyaz

sen nasıl istersen abi. :)

Fethi KORKUT

Onursal Bursa Yöneticisi
Başka Araç
Adı
Fethi
Kan Grubu
0 -
Meslek
Serbest
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Araç Yılı
2013
Renk
Beyaz
Şu an okul olduğundan dolayı Bursa da değilim ama sık sık giderim Bursa ya zaten bu sene okulda bitiyo Bursa hasreti de bitiyor :)

Buluşacağınız zaman bana da haber verirseniz Bursa olursam mutlaka gelmeye çalışırım hem tanışmış oluruz .

hay hay gökhancım :)