Aux Bluetooth

Alpern24

Yeni Üye
Doblo
Tepki
2
Adı
Alperen
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Doblo
Herkese iyi forumlar. 3 gün once 2013 model premio paket doblo aldik. İlanda aux ve bluetooth ozelliginin olduğunu yazmıştı. Görmeye gittiğimizde dikkatimizden kacti kontrol etmeden aldik. Ancak ikiside bulunmuyor aracta. Kitapçığını incelediğimde blue&me diye birsey gördüm. Aracimda bulamadim bu parça yada özellik olan şeyi. En masrafsiz yada en kolay yoldan telefonumu bu araca nasil bağlar ve müzik dinleyebilirim? Yardımcı olursanız sevinirim. Konuyu yanlış yere açtıysam özür dilerim.

Efekutay

Aktif Üye
Doblo
Tepki
62
Adı
Efe Kutay
Kan Grubu
B RH +
Meslek
Şoför
Aracınız
Doblo
Modeli
Safeline
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2015
Renk
Beyaz
Öncelikle hayırlı olsun aux için teypin arkasına soket takarak torpidoya aux cekiliyo bildiğim kadarıyla onla telefonunuz bağlayıp müzik dinleyebilirsiniz

onurustaoglu41

Daimi Üye
Doblo
Tepki
89
Adı
Onur USTAOĞLU
Kan Grubu
0 +
Aracınız
Doblo
Motor
1.3 Multijet
Dişi tip auxlar var bu forumda bizim içimizden biri yapmıştı çokta şık olmuş teyp köşesini delip, aux'un somunuyla teybin kasasina sıkıştırıp orjinal bir görüntü sağlamıştı gayette şıktı ve Bluetooth modülü de var telefon görüşmesi yapılmıyor diye biliyorum

Herkese iyi forumlar. 3 gün once 2013 model premio paket doblo aldik. İlanda aux ve bluetooth ozelliginin olduğunu yazmıştı. Görmeye gittiğimizde dikkatimizden kacti kontrol etmeden aldik. Ancak ikiside bulunmuyor aracta. Kitapçığını incelediğimde blue&me diye birsey gördüm. Aracimda bulamadim bu parça yada özellik olan şeyi. En masrafsiz yada en kolay yoldan telefonumu bu araca nasil bağlar ve müzik dinleyebilirim? Yardımcı olursanız sevinirim. Konuyu yanlış yere açtıysam özür dilerim.
Dişi tip auxlar var bu forumda bizim içimizden biri yapmıştı çokta şık olmuş teyp köşesini delip, aux'un somunuyla teybin kasasina sıkıştırıp orjinal bir görüntü sağlamıştı gayette şıktı ve Bluetooth modülü de var telefon görüşmesi yapılmıyor diye biliyorum Google bakabilirsiniz

Alpern24

Yeni Üye
Doblo
Tepki
2
Adı
Alperen
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Doblo

Avcilar alper

Daimi Üye
Doblo
Tepki
77
Adı
Alper
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Doblo
Motor
1.3 Multijet
Dostum hayirli olsun premio larda aux ve flash orj linde var el freninin orda yeri olmasi lazim

Alpern24

Yeni Üye
Doblo
Tepki
2
Adı
Alperen
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Doblo
Dostum hayirli olsun premio larda aux ve flash orj linde var el freninin orda yeri olmasi lazim
Tesekkur ediyorum. fakat o bahsettiğin yerde asr var. Senin aracina opsiyonel olarak blue&me yapilmis olabilir mi acaba? 2013 premio da olmamasi cok şaşırtıcı

MEHMET78

KARABÜK YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Tepki
13.368
Adı
MEHMET
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Başka Araç
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
BEYAZ
Tesekkur ediyorum. fakat o bahsettiğin yerde asr var. Senin aracina opsiyonel olarak blue&me yapilmis olabilir mi acaba? 2013 premio da olmamasi cok şaşırtıcı
Opsiyonel tomtom hazırlığı olanlarda oluyordu.