Araç Üstündeki Bagaj Çıtaları hakkında

2009_premio

Fenomen Üye
Adı
Hanefi BOZKURT
Meslek
İngilizce Öğretmeni
Modeli
Renk
GRANİT GRİ
şu portbagaj dan bende alıcam yazın sivasa giderken yük fazla oluyor. Acaba yolda çevirmede bişey sıkıntı olur mu? bide bunların satıldığı uygun bir site varmıdır acayip pahalı çünkü.

hacı dc doblo

Saygın Üye
Adı
hacı
Modeli
Renk
siyah
peki ikinci resımde oldugu gıbı taksak illa ruhsata işletmek mecburi mi

mesut170

Onursal Yönetici
Adı
Mesut UÇMAZ
Kan Grubu
0 +
Meslek
Memur
Modeli
Araç Yılı
2007
Renk
crono gri
Arkadaşlar 2.resimdeki ruhsata işlenmesi gerekiyor.Yolda uygulamaya denk geldiniz oradaki memurun insafına kalmış isterse size bundan dolayı ceza yazar ve söktürdür.Tabi yazmayabilirde.

mesut170

Onursal Yönetici
Adı
Mesut UÇMAZ
Kan Grubu
0 +
Meslek
Memur
Modeli
Araç Yılı
2007
Renk
crono gri
@m_ates27
Abi muayenede stickıra bir şey demezler ama trf kanununa göre araçda ruhsata işlenmesi gerekir aracın üzerine yazdırdığın yapıştırdığın her şey ruhsata işlenmesi gerekir ama trf.polisleri bunlara bir şey demiyor.

ysrclk

Azimli Üye
Adı
Yasir
@mesut170
Abi aracın fabrika çıkışında üzerinde takılı olduğu için muayenede bir şey demiyorlar diye düşünüyordum ben,yoksa arkadaki camlar siyah bizim onlar da ruhsatta işli değil, muayene de onlara da bir şey demiyorlar . Ben hep fabrika çıkışlı olduğu içindir diye düşündüm :D

b_ates27

Saygın Üye
Adı
Burak ATEŞ
Modeli
tavan citasina birşey demiyorlar ama portbagaj işlenmesi lazım
Camlardaki filmi özellikle sordum ben geçen muayene istasyonunda bizden geçer ama trafik görürse cezayı yapistirir dedi ama orjinal fabrika çıkışlı siyah cama kimse bi şey yapamaz dedi

KAPTAN.33

Azimli Üye
Adı
KAPTAN
Orjinal tavan citasi 400-500 tl arasnda gecenlerde aldm omsaline 150 tl gayette dayanikli orjinal.ile ayni kalitede ayrica ayni sekilde vidalar ile monte edildi yapistrma kullanilmadi.